Haberler

MHP'den Özel'e "Haddini bildiririz" tehdidi, CHP'den "Foseptiğinizdeki kokular ülkücüleri zan altında bıraktı" yanıtı

Güncelleme:

MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter, CHP lideri Özel'in Cumhur İttifakı'nda çatlaklar olduğunu belirten ve MHP'li 2 ismin normalleşmeden korktuğunu vurgulayan yorumu üzerine Özel'e zehir zemberek sözlerle yüklendi. Yalçın, "Sana kemali memnuniyetle haddini bildirmekten çekinmeyiz." derken Yönter ise "İddialarını ispat etmezsen namertsin" dedi. CHP'li Ensar Aytekin ise "Kendi foseptiğinizden gelen kokular, ülkücüleri zan altında bırakmıştır" yanıtıyla tepki gösterdi.

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in Cumhur İttifakı'nda çatlaklar olduğunu dile getirmesinin üzerine Özel'i sert sözlerle eleştirdi. Yalçın "Özgür Efendi" diye seslendiği Özel'e "Haddini bilmeden bize saldırmaya devam edersen, sana kemali memnuniyetle haddini bildirmekten çekinmeyiz." dedi.

"PARTİNDE ÖYLE TİPLER VAR Kİ GIDIM GIDIM ALTINI OYARLAR"

Özel'in bugün Cumhur İttifakı'nda çatlaklar olduğunu vurgulayan açıklaması sonrasında Mhp'li Yalçın sosyal medya hesabından zehir zemberek sözlerle yazılı bir mesaj paylaştı. Yalçın, Özel'in Mhp'nin iç işlerine karıştığını iddia ederek Özel'e "Senin partinde öyle tipler var ki gıdım gıdım altını oyarlar." yorumunda bulundu.

Özel'e, "Özgür Efendi" ve "sen" sözleriyle hitap eden Yalçın, Özel'i tehdit ettiği mesajında MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'i sahiplenen ifadeler kullandı.

Yalçın'ın paylaşımında "Senin riyakârca efelenmelerinin, laf ebeliklerinin altında kalmayız. Layık olduğun tarzda muamele ve hitap ederiz. Biz varız; sen de buyur, böyle devam et! Hodri meydan! Özgür Efendi; Şahsımı ve mesai arkadaşım İzzet Ulvi Yönter'i maksatlı olarak hedef alan hezeyanlarının, millet nezdinde karşılığı olup olmadığını da zamanla göreceksin." ifadeleri yer alırken Yalçın, öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in ismini anmadan "Menfur bir cinayeti istismar ederek kirli siyasetine katık ediyorsun." sözlerini kullandı.

"SANA HADDİNİ BİLDİRMEKTEN ÇEKİNMEYİZ"

Yalçın paylaşımının bir bölümünde de "Birilerinin zembereklerini kuruyor, hassasiyetlerini tahrik ediyorsun. Her gün biraz daha çirkinleşiyor, çirkefleşiyorsun. Haddini bilmeden bize saldırmaya devam edersen, sana kemali memnuniyetle haddini bildirmekten çekinmeyiz.

Senin riyakârca efelenmelerinin, laf ebeliklerinin altında kalmayız. Layık olduğun tarzda muamele ve hitap ederiz. Biz varız; sen de buyur, böyle devam et! Hodri meydan! Özgür Efendi; Şahsımı ve mesai arkadaşım İzzet Ulvi Yönter'i maksatlı olarak hedef alan hezeyanlarının, millet nezdinde karşılığı olup olmadığını da zamanla göreceksin." sözleriyle Özel'e seslendi.

YÖNTER: GAFİLE KELAM NAFİLE KELAM

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de sosyal medya hesabından CHP lideri Özgür Özel'e "Laf söyledi bal kabağı, koy tabağa ye sabaha…Yüzü sanki kösele derisi, ne desek nafile…Zira gafile kelam nafile kelam…Özgür, anormal zihniyetini normalleşme diye yutturmaya kalkışman komedi…Bizim korkumuz olmaz, korkan senin gibi olsun! Bizi kiminle konuştun veya konuşuyorsun bilemem, ama güvenme işbirlikçi ve kripto dostlarına saman doldururlar kirli postuna…İspat bekliyoruz Özgür, ispat…Bize yönelik iddialarını ispat etmezsen namertsin" ifadelerini kullandı.

MHP'den Özel'e 'Haddini bildiririz' tehdidi, CHP'den 'Foseptiğinizdeki kokular ülkücüleri zan altında bıraktı' yanıtı

CHP'DEN TEPKİ: İKİ İRİ KIYIMA CEVAP

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, MHP'li Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'in açıklamaları üzerine tepki dolu bir yanıt verdi.

Aytekin, sosyal medya hesabından "İKİ İRİ KIYIMA CEVAPTIR!!! Cumhuriyet Halk Partisi'nin tarihi Türkiye'nin siyasal tarihiyle bütünleşiktir. Kurucumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün mirası bugün partili gençlerle temsil edilmektedir. Ve Genel Başkanımız Özgür Özel'in oturduğu koltuk da Mustafa Kemal Atatürk'ün Genel Başkan olarak oturduğu koltuktur" ifadelerini kullandı.

"KENDİ FOSEPTİĞİNİZDEN GELEN KOKULAR…"

"Dolayısıyla koltuk milliyetçilerini uyarıyoruz: Konuşurken dikkat edin. Kendi foseptiğinizden gelen kokular, dava partisi diye bilinen MHP'yi bir kriminal vaka odağına çevirmiş, halis duyguyla düşüncesini taşıyan ülkücüleri zan altında bırakmıştır" diyen Aytekin, paylaşımına şöyle devam etti:

"Bu sözde tehditleri bize sıralayanlar, evladı gördükleri, Sinan Ateş'e neler yapmazlar? 1980 öncesinde memleketin gençlerini vurmak için pusu kuran anlayışın bugünkü temsilcisi koltuk milliyetçisi bu iki iri kıyım vampir kılıklıya söylüyoruz: Cumhuriyet Halk Partisi'ni ve Genel Başkanını tehdit etmek sizin haddinize değildir. Uğraşmaya kalkmayın altında kalırsınız. Gidin Sinan Ateş'e sahip çıkmaya cesaret edemeyen güvercinci başı arkadaşınızla az ötede oynayın."

MHP'den Özel'e 'Haddini bildiririz' tehdidi, CHP'den 'Foseptiğinizdeki kokular ülkücüleri zan altında bıraktı' yanıtı

ÖZEL NE DEMİŞTİ?

Özgür Özel bugünkü konuşmasında MHP lideri Bahçeli'nin dünkü açıklamasına yönelik "Belli ki Cumhur İttifakı'nda sorunlar var" sözlerini sarf etmiş, MHP'li Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter hakkında da 'Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter normalleşmeden çok korkuyor. Çünkü normalleşen Türkiye'de kimse Başkent'in orta yerinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı'nın cenazesini sahipsiz bırakmaz' ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: ANKA / Güncel

İzzet Ulvi Yönter Ensar Aytekin Semih Yalçın Özgür Özel MHP Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde gerilim had safhada! İçeride tartışma, koridorda arbede yaşandı

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde gerilim had safhada! İçeride tartışma, koridorda arbede yaşandı

Bakmadan Geçme

Masterchef kim kazandı? 17 Temmuz Masterchef ana kadroya kim girdi? İşte Masterchef'te kazanan yarışmacı Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı ilk 11'i! Beşiktaş'ın Shakhtar Donetsk maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı CANLI izle! (HD) 17 Temmuz BJK Shakhtar Donetsk maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lamine Yamal'ın sevgilisi kim? Yamal'ın sevgilisi var mı, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? 17-18 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 17-18 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İsmail Kartal kalp krizi mi geçirdi? İsmail Kartal'ın sağlık durumu ve iddialar hakkında açıklama geldi İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Menderes ve Tire 17-18 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Beşiktaş Shakhtar Donetsk maçı hangi kanalda? BJK Shakhtar Donetsk maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? EXXEN canlı maç izle! (BEŞİKTAŞ-SHAKHTAR) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 17 Temmuz EXXEN spor canlı izle! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? İslahiye, Nurdağı, Oğuzeli 17-18 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! İznik Gölü nerede? İznik Gölü hangi şehirde, nereye bağlı? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Sarıçam, Ceyhan, Kozan 17-18 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Meram, Ereğli, Akşehir 17-18 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! Kıbrıs'ta gezilecek yerler listesi : Kıbrıs seyahatinde nerelere gidilir? Kıbrıs'ın en güzel şehri hangisi? Kıbrıs'ı gezmek için kaç gün gerekli?
Dünyaca ünlü bankadan Türkiye için tahmin: Enflasyon yüzde 40'a gerileyecek

Dünyaca ünlü bankadan Türkiye için tahmin: Enflasyon yüzde 40'a gerileyecek

500

Yorumlar (10)

Hasan Kastamonulu:

Sinan Ateş cinayetinin araştırılması neden MHP yi ayaklandırdı? Ülkücü değil miydi Sinan Ateş? Bizim bilmediğimiz bir şey mi var?

86
7
yanıtYanıtla
Perwer:

Bu konuda bilmediğimiz çok şey var, yarası olan gocunur sözü MHP'nin mevcut durumunu çok iyi anlatıyor. Anlayan anlar

yanıt31
yanıt4
Ejderha Dövmeli Herif:

Mafya liderlerini serbest bırakan partiden de tehtitten başka bişey beklenmezdi zaten.

33
1
yanıtYanıtla
hakan er:

Bunlar bu ülke için beka sorunu

31
2
yanıtYanıtla
Perwer:

Doğru,

yanıt19
yanıt2
Güven önemlş:

kim şehit olsa kim vefat etse bizim geleneğimizde Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun, sizi unutmayacağız gibi cümleler hep vardı

24
3
yanıtYanıtla
Melih Yılmaz:

CHP nin cevabı cuk oturmuş.??

16
1
yanıtYanıtla
Kalkan:

MHP içindeki bir grup Sinan Ateşi yok etti koltuklarında rahatsızlarr.Rahmetli Sinan Ateş belki bir şeyler biliyordu yok ettiler .Araştırılsın kime uzanıyorsa adalet önünde hesap versin.

5
0
yanıtYanıtla
SUNSET null:

ülkücülerin nedir çektiği bu çürük domateslerden.

4
1
yanıtYanıtla
Murat Kara:

adalet gün gelir herkese gerek olur derler külli yalan bu ülkede bence asla Adalet olmayacak olan hep garibana olacak

2
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title