Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş

AA - Kübra Kara - Güncel
 - Güncelleme:

Sarıyer Kısırkaya Mahallesi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hatem Kurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde evlerine gerçekleştirdiği ziyaretin detaylarını anlattı. Kurt, AK Parti liderinin "Diğerlerini her gün yiyorum" diyerek sadece kete ikramını kabul ettiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, geçen hafta Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda fedakarlıkla ilgili konuşurken Hatem Kurt'un çabasını örnek gösterdi. Cumhurbaşkanı, son olarak 73 yaşındaki Hatem Kurt'u evinde ziyaret etti. Kurt, ziyaretin detaylarını anlattı.

Ziyaretin çok güzel geçtiğini, AK Parti teşkilatına yakışan bir buluşma olduğunu söyleyen Kurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değindiği konuları dikkatle dinlediklerini ifade etti. Kurt, "Liderimizin büyüklüğüne, hassasiyetine, şahsiyetine hayran kaldık. Çok ilgi ve alaka gösterdi. Bundan tatmin olduk ve eğitim aldık. Zaten liderimiz, her zaman andığımız, saydığımız, yoluna, izine devam ettiğimiz bir şahsiyet. Ama bugün daha değişik ortamlarda olduğu için, birebir olduğumuz için çok daha memnun kaldım" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş

Bugünkü ziyarette neler konuştuklarını anlatan Kurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti'nin oyları, kendisi gibi dikkatli ve özverili çalışanlar sayesinde aldığını söylediğini kaydetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine teşekkür ettiğini aktaran Hatem Kurt, duygularını şöyle dile getirdi: "Beni ziyaret etmek istemiş, çok memnun oldum. Türkiye Cumhuriyeti kadını olarak çok onur verici bir duygu oldu benim için. Bütün kadınlara örnek olmasını istedim. Kadında bir bilgi, bir özveri olunca evlatları da bilgili ve güzel gelişir. O duygularla ben de ifade etmeye çalıştım ve duygulandım"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a daha önce Sivas ketesi yapacağını söylediğini hatırlatan Kurt, "Evde gelinim vardı, beraber kete hazırladık. Keteden başka ikramlar da hazırladık ancak diğer ikramlardan yemedi. 'Ben onlardan her gün yiyorum, benim için kete önemli. Çok da güzel olmuş, elinize sağlık' dedi" şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş

Hatem Kurt'un eşi Burhan Kurt da bugün doğum günü olduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisinin doğum gününü kutladığını söyledi. Burhan Kurt, "Bugün 75 yaşına girdim. Cumhurbaşkanımızın Allah ömrünü uzun etsin. Normal bir vatandaş gibi geldi, şu karşı koltuğa oturdu, dertleştik. Cumhurbaşkanımız bana, 'Burhan amca sen bıyıkları ne yaptın?' diyerek şakalaştı. Belediye başkanıyken beni bıyıklı görmüştü. Ben de 'Allah kısmet ederse bir daha gelirsen bıyıklı göreceksin beni' dedim." ifadelerini kullandı. Kurt çifti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerine Kur'an-ı Kerim, tespih ve seccade hediye ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev ziyaretine damga vuran detay! İkramlardan sadece keteyi kabul etmiş

AA / Kübra Kara - Güncel

Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı, AK Parti, Sarıyer, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Özlem Yıldırım:

Reis seninleyiz herzamn asaletin yeter ALLAH YAR VE YARDİMCİN OLSUN ADAM GİBİ ADAM????

DOĞRUYA DOĞRU:

BİZİ ZİYARETE GELİP ŞEREFLENDİRMEMİŞ.. NEDEN ACABA..

Abuzittin:

Çünkü evde başka yiyecek yokmuş.

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title