Haberi Paylaş

Hatay'da yıkılan 3 yıllık binanın müteahhidi konuştu: Her yer yıkıldı, benim binam mı mesele?

Güncel Haberler

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerle Hatay'da yerle bir olan 3 yıllık Güçlü Bahçe City'nin müteahhidi suskunluğunu bozdu. Depremin atom bombaları etkisinde olduğunu ifade eden müteahhit, "Her yer yıkıldı, benim binam mı mesele? Bana binayı soramazsınız" dedi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremle büyük yıkım yaşanan bölgede, henüz daha yeni yapılan binaların da yıkılması büyük soru işareti doğurdu.

En çok yıkımın yaşandığı illerden olan Hatay'da 2019'da tamamlanarak açılışı yapılan ve depremle yerle bir olan Güçlü Bahçe City, sosyal medyanın da gündemine oturdu. Açılışında Guinness rekoru için başvuru yaptıkları dev makas ile de çok konuşulan sitenin, inşaatının Ser-Al İnşaat tarafından yapıldığı öğrenildi.

Hatay'da yıkılan 3 yıllık binanın müteahhidi konuştu: Her yer yıkıldı, benim binam mı mesele

Firmanın sahibi olan Servet Altaş, Sözcü'ye açıklamalarda bulunarak, "Burada atom bombaları etkisinde deprem oldu, her yer yıkıldı, benim binam mı mesele? Bana binayı soramazsınız" dedi.

Hatay'da yıkılan 3 yıllık binanın müteahhidi konuştu: Her yer yıkıldı, benim binam mı mesele?

Öte yandan Ser-Al İnşaat'ın kentte yaptığı Venüs Gold ve Mars sitesinde de yıkımlar yaşandığı öne sürüldü. Emlak sitesinde yer alan bir ilanda ise, yerle bir olan sitedeki evlerin yaklaşık 3 milyon liraya satışa sunulduğu ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları sitenin son halini paylaşarak "Al sana Güçlü Bahçe City. Çok güçlüymüş." yorumunu yaptı.

Hatay'da yıkılan 3 yıllık binanın müteahhidi konuştu: Her yer yıkıldı, benim binam mı mesele

Haberler.com - Güncel

Deprem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (39)

Bayram Balyiyen:

bizde nitelik değil kişinin nüfuslu olması aranır sayısı olan mütait olur

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
filozof:

daire içerisinde depreme karşı koruyacak beton darbelerini sönümyelecek güvenlik kabini olmalı. asansör indikten sonra deprem olunca içinde asansör içinde kalanlar sağ kurtuldu.

Cevap Yaz12Yayından Kaldır
filozof:

bir milyon maliyeti olan daireyi üç milyona satarsan yıkılır.

Cevap Yaz04Yayından Kaldır
Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title