Haberi Paylaş

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

Güncel Haberler

Depremlerin hemen ardından Kızılay'ın bir derneğe çadır sattığının ortaya çıkması sonrası tepkilerin odağına oturan Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a bir tepki de AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan geldi. Kınık'ın Şahan Gökbakar'a yazdığı paylaşımı alıntılayan Turan, "Allah aşkına 'Şahancım' ne, 'bulaşmak' ne? Bu nasıl bir üslup? Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanıza artık?" dedi.

Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 6 Şubat'taki 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından Kızılay'ın Ahbap Derneği'ne çadır sattığı ortaya çıkmış ve bu nedenle Kızılay Başkanı Kerem Kınık, tepkilerin odağına oturmuştu. Kınık, kendini "Atatürk'ün emri ile İsmet Paşa'nın onayı ile yapılan çadır satışları var" diye savunarak Murat Ağırel'in araştırdığı belgeleri paylaştı. Ancak Ağırel, "Sayın Başkan ne yazık ki Atatürk ve İsmet İnönü'nün emri ve oluru ile satılan tek bir çadır yoktur" dedi.

Konuya ilişkin oyuncu Şahan Gökbakar, "Keremin mumu, Murat Ağırel'e kadar yanar. Afet anında, millet açıktayken Kızılay'dan çadır satan Kerem, kendini Atatürk ve İsmet İnönü'ye iftira atarak savunmaya kalkmıştı. Yokmuş öyle bir şey... ha bu arada ne oldu seni milletvekili adayı yapmıyorlar mı?" paylaşımında bulundu.

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

Gökbakar'a yanıt veren Kınık ise şu paylaşımı yaptı: "Şahancım ne güzel biz deprem bölgesinde sen Marmaris'te birbirimize bulaşmadan yaşamaya başlamıştık. Ama bu müfteri ifaden beni cevaba mecbur etti. Murat Ağırel'in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz baki gel depremzedelerimize birlikte hizmet edelim. Hem devletimiz ve gönüllüler sahayı çok hızlı toparladı ilk zamanlarda duyduğun endişeler de yok artık merak etme."

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

Kerem Kınık ve Şahan Gökbakar'ın atışmasına AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan tepki gösterdi. Kınık'a yönelik konuşan Turan, "Allah aşkına 'Şahancım' ne, 'bulaşmak' ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!" dedi.

AK Partili Bülent Turan'dan Kerem Kınık'a tepki: Bu nasıl üslup, işinize odaklanın artık

Haberler.com / Emre İliksiz - Güncel

Bülent Turan Kerem Kınık Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Mehmet Vatandaş:

sahadaymış:)))) Bilim insanları durmadan uyarıyor bu felaketler bekleniyor ama bugün ama yarın önemli olan felaket gelmeden sahada olmak sizin gibilerin makam koltuklarında bir dakika bile oturmaya vakti olmamalı

Cevap Yaz1954Yayından Kaldır
Adana001 Merkez:

Şahan haklı ve garip olan şu, neden cb kayyum atamıyor.

Cevap Yaz30128Yayından Kaldır
Mehmet Gazanfer:

Bırakırsa o kadar maaşı kim verir bunlara başka

Cevap Yaz1287Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title