Haberler

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Güncelleme:

Endnight Games'in geliştirdiği açık dünya hayatta kalma korku oyunu The Forest'ın devam oyunu Sons of the Forest'ta Golden Armour ve Golden Mask'in nerede olduğu merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede? Detayları haberimizde…

Sons Of The Forest'ın yamyamlarla dolu adasında oyuncuları daha hasarlardan daha fazla koruyacak altın kaplı göğüslük ve maske zırhları bulunmaktadır. Peki, Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede? İşte detaylar...

SONS OF THE FOREST GOLDEN ARMOR NEREDE?

Sons of the Forest'ta Golden Armour ve Golden Mask ayrı ayrı yerlerde bulunmaktadır. Golden Armor, haritanın sağ altındaki büyük gölün yanında bulunan mağaranın içerisindedir. Katana'nın hemen yan odasında yer alan Golden Armor'a gitmek için Bakım Anahtar Kartına (Maintenance Keycard) sahip olmanız gerekmektedir. Bu nedenle Bakım Anahtar Kartı'na sahip olup olmadığınızı kontrol edin. Eğer kartınız yoksa buradan kartın nerede bulunduğuna ulaşabilirsiniz.

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Kayaların arasında bulunan mağara girişinden içeri giriniz ve mağaranın sonuna kadar ilerleyin. Ardından bir çukurdan içeri dalarak karşınıza çıkan koridordan dümdüz ilerleyin. Karşınıza sağda çıkan ilk kapıya Bakım Anahtar Kartını okutarak içeri giriş yapınız.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Ardından koridordan aşağı kata doğru ilerleyerek bir kapıdan daha geçeceksiniz. İçeri girdikten sonra sığınakta Level 2 yazısını görene kadar düz ilerleyiniz. Level 2 yazılı kapıdan içeri girdikten sonra ikinci odadaki ikinci sağdaki kapıdan girin ve eşyalarla dolu bir oturma odasına gireceksiniz. Oturma odasında koltuk üzerine duran bir Golden Armor göreceksiniz.

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Eğer katanaya sahip değilseniz aynı koridordaki diğer kapıdan içeri girerek de katanaya sahip olabilirsiniz. Katananın konumunu öğrenmek için buraya tıklayınız.

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

SONS OF THE FOREST GOLDEN MASK NEREDE?

Golden Armor'u aldıktan sonra tekrardan koridora çıkarak üç kat alta yani Level 5'e inmeniz gerekmektedir. En alt kata indikten sonra koridordan düz ilerleyin ve koridorun sonunda sol tarafta kapısı açık bir otopsi odası bulunmaktadır. Ortadaki cesedin üzerinde ise Golden Mask bulunmaktadır.

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Sons of the Forest Golden Armor ve Golden Mask nerede?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Gibi 5. sezon ne zaman? Gibi 5. sezon hangi tarihte, ne zaman yayınlanacak? Gibi 5. sezon yayınlandı mı? Yaz tatiline kaç gün kaldı? Yaz tatiline kaç gün var, ne zamana başlayacak? Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title