FARUK KOCA HABERLERİ

Faruk Koca haber, Faruk Koca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Koca

Faruk Koca

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 15.4.1964 - ...

Faruk Koca Kimdir ?

Faruk Koca, (d. 1964, Derekışla, Bala, Ankara), Türk siyasetçi. Faruk Koca, 15 Nisan 1964'de Ankara Derekışla'da doğdu. Babasının adı Osman, annesinin adı Selvi'dir. İş Adamı; Lise mezunu. Serbest ticaretle uğraştı. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi oldu. 22. Dönem Ankara Milletvekili. Koca, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Faruk Koca - 01.10.2020
DEVA Partili Yeneroğlu'ndan TBMM'ye "toplumsal sorunlar tartışılmıyor" eleştirisi
Yeneroğlu, Sağlık Bakanı Faruk Koca'nın koronavirüs vaka sayısı açıklamalarına ilişkin bir soruya "Sağılk Bakanı şimdiye kadar kamuoyuna açıkladığı rakamların gerçek olmadığını teyit etmiştir.
Faruk Koca - 21.11.2019
Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Koca: Sıkıntılarımız büyük ama aşacağız
"Transfer yasağını kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz""Takımı tanıyan en iyi hoca olduğu için Mustafa Kaplan'ı getirdik"Ercan ATA-Nesrin AYDIN YALDIZ/ANKARA, - Süper Lig'in 12'nci haftasında cumartesi günü sahasında Trabzonspor'u konuk edecek olan MKE Ankaragücü'nde yönetim kurulu...
Faruk Koca - 31.10.2019
MKE Ankaragücü'nün yeni başkanı Fatih Mert
Fatih Mert başkanlığındaki yönetim, denetim ve disiplin kurulunda şu isimler yer aldı: Yönetim Kurulu: Başkan Fatih Mert Faruk Koca, Osman Gazi Kandaş, Sidar Tunca, Tamer Açar, Önder Akdoğan, Celalettin Alkan, İsmail Atasoy, Soner Kurt, Bayram Levent Keser, Tan Alar, Gökalp Üstün, Cahit Yıldırım, Müslüm Benli, Gürkan Büyükkaralı, Hasan Altıntaş ve Mehmet Özdere.
Faruk Koca - 18.04.2018
Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Tanık Olarak Dinlenecek
Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Mustafa Varank ve Sefer Turan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başdanışmanları Osman Sert ve Ali Sarıkaya, dönemin Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri ve AK Parti Milletvekili Adnan Boynukara, dönemin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Yüksek Müşaviri Erdal Celal Sumaytaoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı dönemindeki basın danışmanı Furkan Torlak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde Ankara'da ikamet ettiği evin sahibi Faruk Koca, dönemin Moritanya Büyükelçisi Musa Kulaklıkaya, dönemin Halkbank Dış Operasyonlar Müdürü Levent Balkan ile dönemin MİT Müsteşarı Özel Kalemi Edip Ali Yavuz'un önce kurumundan izin alınarak heyetçe resen dinlenmesi kararlaştırıldı.
Faruk Koca - 05.07.2017
Bafra'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Fatih Mahallesi, Ali Kale Caddesi, çatal kaldırım kavşağında Ömer Faruk Koca'nın (30) kullandığı 55 JA 890 plakalı traktör ile Murat Doğan (76) idaresindeki 55 JM 445 plakalı otomobil çarpıştı.
Faruk Koca - 08.06.2017
Pegasus Kabin Memuru Uçuşta Hayat Kurtardı
Pegasus Hava Yolları Kabin Memuru Ömer Faruk Koca, uçuş sırasında 2 yaşındaki bebeğin hayatını acil müdahaleyle kurtardı.
Faruk Koca - 12.04.2017
Selam Tevhid"De Kumpas Davası
Başkan Öztunç'un Faruk Koca'nın MİT müsteşarıyla görüşmeleriyle ilgili neden dinleme kararı verdiğini sormasına karşılık Kaya, kolluktan kendilerine sadece isim ve telefon geldiğini, ancak dinlenecek kişilerin kimler olduğunun belirtilmediğini söyledi.
Faruk Koca - 07.04.2016
54 Savcı ve Hakim Hakkındaki İddianame" (4)
Şüphelilerin amacının siyasi iradenin yürüttüğü Çözüm Süreci'ni takip etmek, süreçte görev alan kişileri terör örgütleriyle ilişkilendirerek sürecin sonlandırılmasını sağlamak olduğu bildirilen iddianamede, MİT Müsteşarı'nın görüşmelerinin dinlenip kayda alınabilmesi için Faruk Koca hakkında hiçbir delil olmadığı halde "terör örgütü üyesi" olarak karar alınıp dinlenildiği, bu sayede MİT Müsteşarı'nın görüşmelerinin dinlenilerek kayıt altına alındığı "Emin" kod adıyla hakkında iletişim tespit tutanaklarının düzenlendiği belirtildi.
Faruk Koca - 07.04.2016
54 Savcı ve Hakim Hakkındaki İddianame" (2)
AK Parti eski Milletvekili iş adamı Faruk Koca'nın Kudüs Ordusu Terör Örgütü ile irtibatlı olup olmadığının tespiti ve bağlantılarının ortaya çıkarılması için kullandığı telefonların dinlendiği kaydedilen iddianamede, bu bağlamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve özel kalemi Edip Ali Yavuz ile olan birtakım iletişimlerinin tespit edilip kayıt altına alındığı, bunlardan bir kısmının da tape dökümleri yapılmak suretiyle yazılı hale getirildiği, söz konusu iletişimlerin bir kısmının içeriklerinin devlet güvenliği açısından önem arz ettiği ve gizli kalması gerektiği düşünülen görüşmeler olduğu, bu kapsamda çok sayıda tapelerin mevcut olduğu bildirildi.
Faruk Koca - 14.02.2016
Selam Tevhid'de Kumpas' Soruşturmasında 6 Şüpheliye Tutuklama
HAKAN FİDAN FARUK KOCA ÜZERİNDEN DİNLENİLMEK İSTENDİ Şüphelilerden İsmail Kılınç'ın 2012 Eylül ayından itibaren Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde C Büro Amiri olarak X1 kod adı ile Faruk Koca hakkında dinleme talebi yaptığı ifade edilen kararda, Faruk Koca üzerinden MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın takip edilmek istendiği, sonrasında X1 kod adlı Fatih Koca hakkındaki dinleme talebinin geri çekildiği belirtildi.
Faruk Koca - 11.02.2016
Selam Tevhid'de Kumpas" Soruşturması
Şüpheli polisler, İsrail'den gelen ihbarda yer alan bazı isimlerle 28 Şubat döneminde mağdur olan ve "Selam Tevhid" soruşturmasında hakkında takipsizlik kararı verilen kişiler arasında irtibat kurmaya ve terörle ilişkilendirmeye çalışıyor. Kurmaya çalıştıkları irtibatın ardından ayrıca bu isimlerle üst düzey devlet görevlileri irtibatı kurmaya çalıştıkları iddia edilen şüphelilerin, kumpas dosyasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde ikamet ettiği Keçiören'deki konutunun sahibi Faruk Koca'yı da ekliyor.
Faruk Koca - 22.12.2015
CHP'li Erdem: Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Havuz Medyasına Dava Açacağım
Gazetecilerin sorularını da cevaplayan Eren Erdem, hukuk ve yargının olmadığına işaret ederek, “Şimdi bu videoyu alacağım savcıya gideceğim. Savcıya ‘ben bu videoda Türkiye IŞİD’e sarin gazı satıyor’ demiş miyim dememiş miyim. O zaman cumhurbaşkanı hakkında dava açıyorum. Başbakan hakkında dava açıyorum. Havuz medyası benim anama avradıma küfür ediyor. Savcı ağırlaştırılmış eleştiri diyor." tepkisini gösterdi. CHP Milletvekili Erdem, yarın Cumhuriyet savcılığına giderek; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ömer Çelik, Bekir Bozdağ, AK Parti’nin 60’a yakın milletvekili, bütün havuz gazetelerinin yaptığı haberler, video ve çözümü ile beraber gideceğini ve ‘iftira atmaktan’ dolayı dava açacağını söyledi. Erdem, “Açacağım bakalım bu davalar ne olacak, göreceğiz, takip edeceğiz." diye konuştu. "YEDİ SÜLALELERİ VAR, SELAM TEVHİD İDDİANAMESİNDE" Aynı şekilde Selam Tevhid iddianamesini kapatan Cumhuriyet Savcısı İrfan Fidan’a gideceğini dile getiren Eren Erdem, “Hani günlerdir yazdıkları Selam Tevhid iddinamesini kapatan savcı. Selam Tevhid davasının tekrardan açılmasını talep edeceğim. Açsınlar bakalım. Bu gazeteler değil miydi 7 bin kişiyi dinlemişler diye Selam Tevhid’e kumpas diyenler. Bunlar değil miydi Selam Tevhid diye örgüt uydurmuş diye Cumhurbaşkanını kürsüye çıkartıp konuşturanlar. Cumhurbaşkanı söylemedi mi kürsüde bunları. Bütün tapeler montaj, Eren Erdem’inki doğru, zaten bunlar böyle yapıyor işleri.” açıklamasında bulundu. "Eğer ben İran ajanıysam o iddianameye göre Hakan Fidan da İran ajanıdır" diyen CHP’li Erdem, şöyle devam etti: "Hatta o iddianamenin bir ucu da dönemin başbakanına dayanmaktadır. Taner Yıldız’a dayanmakta, Beşir Atalay’a dayanmaktadır. Ben eğer İran ajanıysam bunlar o iddianamede takipsizlik almamış isimler, bunları da söylesinler, bunları da yazsın havuz medyası. Selam Tevhid’in içinde bir tane takipsiz almış beni çıkartıp onu manşet atan havuz medyası, almamış olanları da yazsın. Görelim, hodri meydan! Yazmıyorlar mı, 4 gün seyredeceğim. Beşinci günün sonunda çıkacağın Selam Tevhid iddianamesinin içindeki bütün tapeleri Twitter’den paylaşacağım o zaman.” Erdem “İftira kampanyaları ile nereye varacaksınız? Yanınızda gezdirdiğiniz adamların tamamı Selam Tevhit davası içerisinde. Adama sorarlar senin ev sahibin Faruk Koca, İran Devrim Muhafızları lideri Naser Gaffari ile ne görüşüyordu; telefonlarda fiziki takiplerde.
Faruk Koca - 28.10.2015
Selam Tevhid'de Kumpas" İddianamesi
"Selam Tevhid'de kumpas" iddianamesinde, "İstanbul Terörle Mücadele Şube Teknik Büro Amiri şüpheli Muhammed Kaya, suç tarihlerinde Başbakan ve bakanlar ile MİT Müsteşarı ve çalışanlarına yönelik operasyon planlanarak, hükümetin görevini yapmasını engellemeye teşebbüs eyleminin gerçekleştirildiği, hükümet yetkilileri ve üst düzey bürokratların dinlenildiği ve görüşmelerinin iletişim tespit tutanağı haline getirildiği Terörle Mücadele Şubesi Teknik Büro Amirliğindeki tüm eylemlerden sorumludur" denildi.  İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili İrfan Fidan tarafından hazırlanan iddianamede, 17 Şubat 2012 ile 26 Aralık 2013 tarihleri arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Teknik Büro Amirliği'nde büro amiri olarak görev yapan şüphelilerden Muhammed Kaya'nın görev yaptığı dönem içinde, bu büroda, Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile bakanların, danışman ve başdanışmanlarının, MİT Müsteşarı ve üst düzey bürokratların, sözde "Kudüs Ordusu Terör Örgütü" kapsamında, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin güvenliği veya ulusal ve uluslararası yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken" görüşmelerinin dinlenildiği, kaydedildiği ve bir kısmının iletişim tespit tutanağı haline getirilerek terörle ilişkilendirildiği belirtildi.  Şüpheli Kaya'nın, gerçekleşen tüm eylemlerden sorumlu olduğu aktarılan iddianamede, gerçeğe aykırı ifadeler ve suç unsuru içermeyen görüşmeler gerekçe gösterilerek kurgunun devam ettirilmesi amacıyla sahte delil üretildiğine işaret edildi.  İddianamede, aralarında Cumhurbaşkanı başdanışmanları, Başbakanlık başdanışmanları, AK Parti milletvekili, AK Parti belediye başkan ve yardımcıları, TBMM Başkanlık Müşaviri ve üst düzey bürokratları, büyükelçiler, İran Başkonsolosluğu çalışanları, devletin çeşitli kurumlarında çalışan üst düzey yetkililer, Anadolu Ajansı Genel Müdürü, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, sivil toplum kuruluşu kapsamındaki Akabe, Mazlum-Der ve Ehla-Der isimli vakıf ve dernek başkan ve yönetim kurulu üyeleri, gazeteci ve yazar oldukları tespit edilen müştekilerin, herhangi bir suç unsuru içermeyen, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin güvenliği veya ulusal ve uluslararası yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken", terör örgütü üyeliğiyle ilgisi olmayan, herhangi iki insan arasında gerçekleşebilecek, rutin, güncel görüşmeleri gerekçe gösterilerek örgütsel faaliyetlerinin ortaya çıkarılması amacıyla dinleme ve fiziki takip kararları talep edildiği belirtilerek, bu yasa dışı dinlemelerin Kaya'nın bilgisi ve sorumluluğu dahilinde gerçekleştiği vurgulandı.  13 bin 76 dinleme tutanağı  Şüpheli Kaya'nın Başbakanlık İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü, TRT Genel Müdürlüğü, Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü, İran İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği, İstanbul Üniversitesi, ODTÜ Stratejik Dairesi Başkanlığı, Muş Alparslan Üniversitesi ve Kağıthane Belediye Başkanlığı gibi kurum telefonlarını verdiği talimatla dinlettiği belirtilen iddianamede, müşteki ve mağdurların kullandığı 424 telefon hattı, 9 e-mail, 2 ftp, 171 e-posta adresi hakkında dinleme kararı talep edildiği, tamamen günlük, aile içi ve özel hayatla ilgili, suç unsuru taşımayan ve terör örgütü üyeliğiyle ilgisi olmayan görüşmelerle ilgili 13 bin 76 adet iletişim tespit tutanağı düzenlendiği, 92 mağdur ve müşteki hakkında ise uzun süre iletişim takibi uygulanmasına rağmen, görüşmelerinin kayıt altına alındığı ancak çözümünün yapılmadan soruşturma dosyasının adliyeye getirilmesi eylemlerinin de gerçekleştirildiği ifade edildi.  Müşteki ve mağdurların yapmış olduğu görüşmelere istinaden Akabe Vakfı, Ehlibeyt Alimleri Derneği, Ankara'da faaliyet gösteren Ehlibeyt İlim Vakfı, sempozyum süresince Beyoğlu Haliç Kongre Merkezi, Bağcılar El Mustafa Medresesi, toplantı süresince Yedikule Sosyal Tesisleri, Ankara Estergon Türk Kültür Merkezi, Ankara Etlik Muhammediye Camisi ve Bağcılar'da faaliyet gösteren Kanal 14 TV'de gerçekleştirilen toplantılara katılan herkesin görüntülenerek kayıt altına alındığına dikkat çekilen iddianamede, "Ancak suç unsuru olarak gösterilen bu görüşmelerin iletişim tespit tutanaklarının delil niteliğinde dosyada bulunması gerekirken dosya içerisinde olmadığı anlaşılmış, bu eylemin gerçekleştiği Terörle Mücadele Şubesi Teknik Büro Amirliği'nde büro amiri olduğu ve gerçekleşen tüm eylemlerin bilgisi ve talimatı doğrultusunda gerçekleştiği tespit edilmiştir" denildi.  Gerekçesiz takip edilen e-mail adresleri  Şüpheli Kaya'nın talimatıyla alınan dinleme ve fiziki takip kararlarına gerekçe olarak gösterilen müşteki görüşmelerine ilişkin iletişim tespit tutanaklarının delil niteliğinde dosyada bulunması gerekirken dosya içerisinde olmadığı anlatılan iddianamede, hakkında iletişim takibi kararı alınan birçok mail adresinin nasıl ve neye istinaden tespit edildiğine dair herhangi bir rapor düzenlenmediği ve bu mail adreslerinin hukuki dayanağı olmadan, gerekçesiz olarak takip edilmeye başlandığı kaydedildi.  Ceza Muhakemesi Kanunu'nun (CMK) 135. maddesinin 3. fıkrası ile Gizli Soruşturmacı ve Teknik Araçlarla İzleme Tedbirlerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğin 6. Maddesinin 1/ç. fıkrasında belirtilen tedbir kararı uygulanacak kişinin kimliğine dair hükümlerin yerine getirilmediği, sadece isim veya sadece kimlik numarası veya 'x' şahıs, 'y' şahıs ibareleri kullanılarak iletişim tespiti ve teknik araçlarla izleme kararlarının alındığı, hakkında karar talep edilerek alınan müşteki ve mağdurların açık kimlik bilgilerinin kolaylıkla tespit edilebilir olmasına rağmen, açık kimlik bilgilerinin gizlenerek karar taleplerinde belirtilmediğinin altı çizilen iddianamede, değişik mahkemelerden ve değişik tarihlerde teknik araçlarla izleme veya uzatma kararlarının talep gerekçelerinin aynı olduğu ve alınan kararların yerine getirilmesine yönelik herhangi bir çalışma yapıldığına dair dosyada herhangi bir belgenin bulunmadığı vurgulandı.  CMK'nın 135. maddesinin 2. fıkrasında belirtilen "Şüpheli veya sanığın tanıklıktan çekilebilecek kişilerle arasındaki iletişimi kayda alınamaz. Kayda alma gerçekleştikten sonra bu durumun gerçekleştiği anlaşılması halinde alınan kayıtlar derhal yok edilir" hükmü bulunmasına rağmen soruşturma kapsamında teknik takibi yapılan müşteki ve mağdurların aile bireyleriyle yaptıkları görüşmelerin dinlenildiği, kayda alındığı, iletişim tespit tutanağına çevrildiği ve kanuna aykırı davranıldığı belirtilen iddianamede, alınan teknik araçlarla izleme kararlarının bazılarında Gizli Soruşturmacı ve Teknik Araçlarla İzleme Tedbirlerinin Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik'in 20. maddesinin 4. fıkrasında belirtilen "izleme süresi kesintisiz olarak devam eder" hükmüne uyulmadığının da tespit edildiği anlatıldı.  İzinli olan görevliye tutanak düzenletilmiş Şüpheli Muhammed Kaya'nın, Teknik Büro Amirliği dinleme kısım amiri olarak görev-faaliyet yürüttüğü zaman dilimi içerisinde, müşteki ve mağdurların çok sayıda telefon görüşme ve mesajının iletişim tespit tutanağı haline getirilerek özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği bildirilen iddianamede, çeşitli tarihlerde bazı adreslerle ilgili yapılan teknik araçla izleme tutanağının, görev defteri ve senelik izin yazılarına göre o tarihlerde izinli olan emniyet görevlilerince imzalandığı ve bu eylemin de şüpheli Kaya talimatıyla gerçekleştiği için "resmi belgede sahtecilik" suçunu kapsadığı ifade edildi.  Soruşturma kapsamında, müşteki Faruk Koca'nın çeşitli tarihlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve MİT Müsteşarı'nın özel kalemi Edip Ali Yavuz ile birtakım iletişimlerinin tespit edilip kayıt altına alındığı, bunlardan bir kısmının da iletişim tespit tutanağı haline getirildiğine işaret edilen iddianamede, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Hakan Fidan ve başka bir devlet yetkilisinin daha katılacağı, devlet güvenliği açısından önemli görülerek gizli tutulan, Türkiye ve Irak arasında oluşan diplomatik bir sorunun çözümüne ilişkin görüşmelerin TEM Şube Teknik Büro Amirliği'nde kayıt altına alındığı, söz konusu iletişimlerin bir kısmının içeriklerinin devlet güvenliği açısından önem arz ettiği ve gizli kalması gereken görüşmelerin şüpheli Kaya'nın talimatı doğrultusunda gerçekleştirildiğinin tespit edildiği vurgulandı.
Faruk Koca - 27.10.2015
Kumpasçılar, Erdoğan'ın 20 Telefon Görüşmesini Dinledi
Eski AK Parti Milletvekili Faruk Koca'nın biri kendi adına kayıtlı olmak üzere kullandığı 6 telefonu, 30 Kasım 2012'den 18 Aralık 2013'e kadar farklı zaman aralıklarında dinlenildi.
Faruk Koca - 26.10.2015
Selam Tevhid'de Kumpas" İddianamesi
Değerlendirmede ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Başbakanı'nın görüşmelerinin dinlenip kayda alınabilmesi için, başdanışmanları Mustafa Varank ve Sefer Turan hakkında hiçbir delil olmadığı halde "terör örgütü üyesi" olarak karar alınarak telefonlarının dinlenildiği, Ahmet Davutoğlu'nun Dışişleri Bakanı olduğu dönemde başdanışmanları olan Ali Sarıkaya ve Osman Sert hakkında hiçbir delil olmadığı halde "terör örgütü üyesi" olarak karar alınıp telefonlarının dinlenildiği, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in görüşmelerinin dinlenilip kayda alınabilmesi için Bakanlık Yüksek Müşaviri Adnan Boynukara hakkında hiçbir delil olmadığı halde "terör örgütü üyesi" olarak karar alınıp telefonlarının dinlenildiği, MİT Müsteşarı'nın görüşmelerinin dinlenip kayda alınabilmesi için Faruk Koca hakkında hiçbir delil olmadığı halde "terör örgütü üyesi" olarak karar alınıp dinlenildiği, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Moritanya Büyükelçisi Musa Kulaklıkaya hakkında hiçbir delil olmadığı ve yasal imkan bulunmadığı halde büyükelçi olduğu gizlenip "terör örgütü üyesi" olarak karar alınıp telefonlarının dinlenildiğinin anlaşıldığına yer verildi.
Faruk Koca - 28.04.2015
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması
Altındağ Kültür Sarayında, eski AK Parti milletvekillerinden Faruk Koca'nın parti teşkilatına verdiği "Birlik, beraberlik ve kardeşlik yemeğine" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara milletvekili adayları ve çok sayıda partili katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Koca Haberleri | Faruk Koca Kimdir - Haberler - Faruk Koca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Koca kimdir, hayatı ve biyografisi. DEVA Partili Yeneroğlu'ndan TBMM'ye toplumsal sorunlar tartışılmıyor eleştirisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 16:00:17. #1.15#
title