ERTUĞRUL ÖZKÖK HABERLERİ

ERTUĞRUL ÖZKÖK HABERLERİ

Ertuğrul Özkök haber, Ertuğrul Özkök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertuğrul Özkök

Ertuğrul Özkök

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 4.8.1947 -

Ertuğrul Özkök Kimdir ?

Ertuğrul Özkök, 4 Ağustos 1947 yılında İzmir'de doğan Türk gazeteci ve akademisyendir. Babasının adı Şükrü Özkök,annesinin adı Hafize Özkök'dür.İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ertuğrul Özkök 5.3.2020
Genç İletişimciler Yarışması'nda ödül kazananlar açıklandı
TGC Başkanı Turgay Olcayto: "Dürüst yapıldığında gazetecilik çok onurlu bir meslektir" Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ise 30. Genç İletişimciler Yarışması'na katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek genç gazeteci adaylarına seslendi: "Medyanın genel anlamda içinde bulunduğu farkındasınız. Çok iyi günler geçirmiyoruz. Gazeteci olarak da asla umudumuzu kaybetmiyoruz. Çünkü zaman zaman dile getirdiğimiz eski dönemlere bakınca pek çok darbe, sıkıntı geçirdi bu ülke. Ama gazetecilik hepsinden yüz akıyla çıkmayı başardı. Yine öyle olacağını düşünüyorum. Genç gazeteci adayı arkadaşlarıma sorgulayan, irdeleyen bir dil edinmelerini diliyorum, çok okumalarını tavsiye ediyorum. Türkiye ne çekiyorsa cehaletten çekiyor. Bugün laik Cumhuriyeti'n özlemini çekiyoruz, demokrasinin özlemini çekiyoruz. Gazeteciler olarak duruşumuzdan hiç ödün vermiyoruz. Sizin de bu onurlu mesleği seçtiğinizde size 'Bu zamanda gazetecilik yapılır mı?' diyecekler. Dürüst yapıldığında, evrensel gazetecilik ilkelerine uygun yapıldığı zaman çok onurlu bir meslektir gazetecilik. İçine girdiğiniz zaman göreceksiniz. Ödül kazanan tüm genç arkadaşlarımı kutluyorum." Genç iletişimcilerin mutluluk ve heyecan dolu günü İletişim Fakültesi Lisans öğrencilerinin 2018 – 2019 ders yılında yaptıkları çalışmalarla katıldıkları yarışmanın ödül törenine; Aydın Doğan Vakfı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto, Aydın Doğan Vakfı Onursal Başkan Vekili Sema Doğan, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, TGC Başkan Yardımcısı ve Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Genel Sekreter Yardımcıları Niyazi Dalyancı, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu BaşkanıHakan Güldağ, Genel Sayman Ahmet Özdemir, TGC Yönetim Kurulu üyeleri CNN İstihbarat Şefi Göksel Göksu, TRT İstanbul Haber Müdürü İhsan Yılmaz, Milliyet Gazetesi Haber Araştırma Müdürü Pınar Aktaş ve Birgün Gazetesi Yayın Danışmanı Semra Kardeşoğlu, TGC Onur Kurulu Başkanı Altan Öymen, NetD Müzik Genel Müdürü Feride Başbuğ, Hürriyet Gazetesi Yazarları Sedat Ergin, Ertuğrul Özkök, TGC Denetim Kurulu Üyesi Engin Başcı, TGC Balotaj Kurulu üyeleri Haşmet Yavuz, Serkan Ocak,kıdemli üyeler Faruk Bildirici, Garbis Özatay, Uğur Gürtunca, Mehmet Gündüz, Kenan Akın, Engin Köklüçınar, Naci Karaman, Murat Erdin, Olay Tan, Handan Barlas ve Baturhan Koçak'ın yanı sıra rektörler, dekanlar, gazeteciler, öğretim görevlileri ve finale kalan öğrenciler katıldı.
Ertuğrul Özkök 25.2.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
-Genel ve detaylar  25.02.2020 - 08.14 Haber Kodu : 200225011 ================================ 5- İNCİLİ GASTRONOMİ REHBERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Haber - Kamera: Müge YARIMBATMAN - Harun UYANIK / İSTANBUL, Türkiye'nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan 'İncili Gastronomi Rehberi' 2020 yayımlandı. Bir yılı aşkın süredir yapılan değerlendirmeler sonucu 'İnci' kazanan restoranlar, Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen davette sahiplerini buldu. Davete Demirören Medya Gazetelerden Sorumlu Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu, Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Emre Oral, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök ve Sedat Ergin, gazeteci Ahmet Örs, Karaca Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaca ile yeme-içme dünyasının ünlü simaları katıldı.
Ertuğrul Özkök 24.2.2020
İNCİLİ GASTRONOMİ REHBERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Türkiye'nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan 'İncili Gastronomi Rehberi' 2020 yayımlandı. Bir yılı aşkın süredir yapılan değerlendirmeler sonucu 'İnci' kazanan restoranlar, Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen davette sahiplerini buldu. Davete Demirören Medya Gazetelerden Sorumlu Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu, Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Emre Oral, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök ve Sedat Ergin, gazeteci Ahmet Örs, Karaca Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaca ile yeme-içme dünyasının ünlü simaları katıldı.
Ertuğrul Özkök: İşte Kelebek jürisiErtuğrul Özkök 23.2.2020
Ertuğrul Özkök 8.2.2020
Kanal D Haber ve Hürriyet Gazetesi'ne ödül
ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök 8.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Denizde yüzenlerden görüntü ( Arşiv ) Sahilde turist görüntüsü ( Arşiv ) Havalimanında turist görüntüsü ( Arşiv ) Şehir merkezinde turist görüntüsü ( Arşiv ) TÜİK il müdürlüğü dış plan görüntü RÖP: Abdi Öncel ( TÜİK Antalya Bölge Müdürü ) Haber-Kamera: Mehmet ÇINAR - Mehmet KILIÇASLAN / ANTALYA, ============================================ KANAL D HABER VE HÜRRİYET GAZETESİ'NE ÖDÜL   ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök 8.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Olay yerinden detaylar -Yaralıların hastaneye getirilmesinden detaylar -Olay yerinden detaylar -Hastaneden detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN - Duhan DUMAN / BURSA, ===================================== Kanal D Haber ve Hürriyet Gazetesi'ne ödül   ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök: 'Fatih Terim futbolun Obradovic'idirErtuğrul Özkök 4.2.2020
Ertuğrul Özkök 4.2.2020
"Müziğin Yıldızları" ödülleri sahiplerini buldu
Toplam 24 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirildi Aralarında televizyon programcısı Armağan Çağlayan, gazeteci Ertuğrul Özkök ve sanatçı Işın Karaca gibi isimlerin bulunduğu jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, 15 kategoride müzik, 4 kategoride radyo, 2 kategoride sosyal medya ve 3 kategoride özel ödüller olmak üzere toplam 24 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirildi.
Ertuğrul Özkök 18.1.2020
Engelliler, özel yeteneklerini yarışmada sergileyecek
Ressam Ahmet Güneştekin, Dilek İmamoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatoş Altınbaş ve Sinem Güven'in jüri üyeliklerini üstlendiği yarışmada yetenekli görülen eser sahipleri, İstanbul'a davet edilerek ödüllendirilecek ve eserleri sergilenecek.
Ertuğrul Özkök: Aysun Kaba: Demet sade olsunErtuğrul Özkök 7.1.2020
Ertuğrul Özkök: Futbol konseyiErtuğrul Özkök 25.12.2019
Ertuğrul Özkök 22.11.2019
AK Parti Grup Başkanvekili Zengin'den CHP'li Özkoç'un ifadeleriyle ilgili açıklama
Çok gergin bir hafta geçirdiklerini ifade eden Zengin, şunları kaydetti: "Genel kurulda, bütün Türkiye kamuoyu şahit oldu. Bundan tam 20 yıl önce yaşanan bir olayın tekrarını biz genel kurulda yaşadık. Onların grup başkanvekili bir özür diledi ama, o özrün dilenmesi biraz zaruriydi. Çünkü özür dilemeseydi ceza alacaktı. ve genel kurul devam edemeyecekti. O genel kurulun akışı için gerekiyordu. Fakat tüm bunlara rağmen ben orada bir konuşma yaptım. CHP zihniyeti dediğimiz o yaklaşımın, o duruşun refleks olarak tezahürünü genel kurulda yaşamış olduk." "En azından bu cümlenin bizdeki karşılığını nasıl bir tahribat oluşturduğunu öğrenmeliler, diye düşünüyorum" diyen Zengin, şöyle devam etti: "Genel başkanları başörtülülerle alakalı olumlu cümle söylerken bir taraftan bakıyorsunuz, kendi genel başkanlarını çok iyi dinlemeleri lazım. Bizi anlama zorluğu çekiyorlar. Onu fark ediyorum. Bir de başında 'ulan' varmış. Ben maalesef o telaş içinde kaçırmışım. O ifade ile ilgili dava açabilirim. Çünkü genel kurulda onunla ilgili bir özür olmadı. Ben onu yazılı olanları okuduktan sonra gördüm. O ifade ile ilgili yasal yollara başvurabilirim. Bizim genel kurulda beklediğimiz her zaman kendimizi ifade ederken belli bir edep içinde muhatabımızın şahsına değil, fikirlerine bizim için cevap vermek anlamlı" Zengin, gazeteci Ertuğrul Özkök'ün yazısına ilişkin ise çok talihsiz bir açıklama olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Özkök'ün yazısını okudum.
Ertuğrul Özkök 14.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
86 yaşındaki Hikmet Ataman Bodrum'da tedavi gördüğü hastanede iki gün önce hayatını kaybetmişti. Hikmet Ataman'ın cenaze namazı Altunizade'de bulunan Marmara İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılındı. Cenazede Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan taziyeleri kabul etti. Cenazeye, Aydın Doğan'ın eşi Sema Doğan, Mesut Yılmaz'ın eşi Berna Yılmaz, Tuncay Özilhan, Ertuğrul Özkök, Okan Bayülgen ve Erol Evgin'in de aralarında bulunduğu sayıda kişi katıldı.
Ertuğrul Özkök 13.7.2019
İSTANBUL - AYDIN DOĞAN'IN ABLASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
86 yaşındaki Hikmet Ataman Bodrum'da tedavi gördüğü hastanede iki gün önce hayatını kaybetmişti. Hikmet Ataman'ın cenaze namazı Altunizade'de bulunan Marmara İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılındı. Cenazede Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan taziyeleri kabul etti. Cenazeye, Aydın Doğan'ın eşi Sema Doğan, Mesut Yılmaz'ın eşi Berna Yılmaz, Tuncay Özilhan, Ertuğrul Özkök, Okan Bayülgen ve Erol Evgin'in de aralarında bulunduğu sayıda kişi katıldı.
Ertuğrul Özkök 5.5.2019
Ertuğrul Özkök: Çizgi Romanlar Hayatımda Çok Ciddi Olaylar Olarak Kaldı
HÜRRİYET Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, hayatında en ciddiye aldığı okuma siciminin çizgi romanlar olduğunu belirterek, "Çizgi romanlarla başladım ben ve çizgi romanlar benim hayatımda hep çok ciddi olaylar olarak kaldı.
Ertuğrul Özkök: Cem Yılmaz Yeni Gösterisiyle Londra'daErtuğrul Özkök 10.3.2019
Ertuğrul Özkök 8.3.2019
Ertuğrul Akbay Son Yolculuğuna Uğurlandı
Türk basınında röportaj denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan, 80 yaşında hayatını kaybeden Ertuğrul Akbay için ilk olarak Sözcü'nün Halkalı'daki merkez binası önünde tören düzenlendi. Törene Sözcü çalışanları, Ertuğrul Akbay'ın ailesi, dostları, çok sayıda siyasetçi katıldı.  Akbay'ın cenazesi daha sonra cenaze töreninin yapılacağı Zincirlikuyu Camii'ne getirildi. Cami avlusunda taziyeleri ailesi kabul etti.  Burada yapılan cenaze törenine medya, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CHP İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP'li Gürsel Tekin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Kulübü eski başkanı ve iş adamı Faruk Süren, Galatasaray Kulübü eski başkanı Ünal Aysal, iş adamı Erdoğan Toprak, Korkusuz yazarı Can Ataklı, gazeteci yazar Ertuğrul Özkök, gazeteci yazar Fatih Altaylı, Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Ali Şen, sanatçı Müjdat Gezen, Bedri Baykam, sanatçı Berhan Şimşek de törene katılanlar arasında yer aldı.
Şu an buradasınız: Ertuğrul Özkök Haberleri | Ertuğrul Özkök Kimdir - Haberler - Ertuğrul Özkök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertuğrul Özkök kimdir, hayatı ve biyografisi. Ertuğrul Özkök'ten ilginç itiraf: Yatak odasından canlı yayın yapan Gonca Vuslateri'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 17:03:51. #1.14#
title