ERTUĞRUL ÖZKÖK HABERLERİ

Ertuğrul Özkök haber, Ertuğrul Özkök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertuğrul Özkök

Ertuğrul Özkök

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 4.8.1947 - ...

Ertuğrul Özkök Kimdir ?

Ertuğrul Özkök, 4 Ağustos 1947 yılında İzmir'de doğan Türk gazeteci ve akademisyendir. Babasının adı Şükrü Özkök,annesinin adı Hafize Özkök'dür.İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda okuyan Özkök, bir yıl TRT'de muhabir olarak çalıştı ardından Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ertuğrul Özkök - 06.03.2021
İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Sürdürülebilirliğe odaklanan Orka Holding, 50 pet şişeden bir takım elbise üretiyor
Geçen aralıkta Barcelona-Deportivo Alaves maçını Ertuğrul Özkök ile izledik.
Ertuğrul Özkök - 07.06.2020
Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi açıldı
Açılış programında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala'nın yanı sıra Yönetmen Mesut Uçakan, Yazar Beşir Ayvazoğlu ve gazeteci Ertuğrul Özkök'ün de arasında bulunduğu kültür ve sanat camiasından pek çok isim katıldı.
Ertuğrul Özkök - 05.03.2020
Genç İletişimciler Yarışması'nda ödül kazananlar açıklandı
TGC Başkanı Turgay Olcayto: "Dürüst yapıldığında gazetecilik çok onurlu bir meslektir" Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ise 30. Genç İletişimciler Yarışması'na katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek genç gazeteci adaylarına seslendi: "Medyanın genel anlamda içinde bulunduğu farkındasınız. Çok iyi günler geçirmiyoruz. Gazeteci olarak da asla umudumuzu kaybetmiyoruz. Çünkü zaman zaman dile getirdiğimiz eski dönemlere bakınca pek çok darbe, sıkıntı geçirdi bu ülke. Ama gazetecilik hepsinden yüz akıyla çıkmayı başardı. Yine öyle olacağını düşünüyorum. Genç gazeteci adayı arkadaşlarıma sorgulayan, irdeleyen bir dil edinmelerini diliyorum, çok okumalarını tavsiye ediyorum. Türkiye ne çekiyorsa cehaletten çekiyor. Bugün laik Cumhuriyeti'n özlemini çekiyoruz, demokrasinin özlemini çekiyoruz. Gazeteciler olarak duruşumuzdan hiç ödün vermiyoruz. Sizin de bu onurlu mesleği seçtiğinizde size 'Bu zamanda gazetecilik yapılır mı?' diyecekler. Dürüst yapıldığında, evrensel gazetecilik ilkelerine uygun yapıldığı zaman çok onurlu bir meslektir gazetecilik. İçine girdiğiniz zaman göreceksiniz. Ödül kazanan tüm genç arkadaşlarımı kutluyorum." Genç iletişimcilerin mutluluk ve heyecan dolu günü İletişim Fakültesi Lisans öğrencilerinin 2018 – 2019 ders yılında yaptıkları çalışmalarla katıldıkları yarışmanın ödül törenine; Aydın Doğan Vakfı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto, Aydın Doğan Vakfı Onursal Başkan Vekili Sema Doğan, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, TGC Başkan Yardımcısı ve Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, TGC Genel Sekreteri Sibel Güneş, Genel Sekreter Yardımcıları Niyazi Dalyancı, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu BaşkanıHakan Güldağ, Genel Sayman Ahmet Özdemir, TGC Yönetim Kurulu üyeleri CNN İstihbarat Şefi Göksel Göksu, TRT İstanbul Haber Müdürü İhsan Yılmaz, Milliyet Gazetesi Haber Araştırma Müdürü Pınar Aktaş ve Birgün Gazetesi Yayın Danışmanı Semra Kardeşoğlu, TGC Onur Kurulu Başkanı Altan Öymen, NetD Müzik Genel Müdürü Feride Başbuğ, Hürriyet Gazetesi Yazarları Sedat Ergin, Ertuğrul Özkök, TGC Denetim Kurulu Üyesi Engin Başcı, TGC Balotaj Kurulu üyeleri Haşmet Yavuz, Serkan Ocak,kıdemli üyeler Faruk Bildirici, Garbis Özatay, Uğur Gürtunca, Mehmet Gündüz, Kenan Akın, Engin Köklüçınar, Naci Karaman, Murat Erdin, Olay Tan, Handan Barlas ve Baturhan Koçak'ın yanı sıra rektörler, dekanlar, gazeteciler, öğretim görevlileri ve finale kalan öğrenciler katıldı.
Ertuğrul Özkök - 25.02.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
-Genel ve detaylar  25.02.2020 - 08.14 Haber Kodu : 200225011 ================================ 5- İNCİLİ GASTRONOMİ REHBERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Haber - Kamera: Müge YARIMBATMAN - Harun UYANIK / İSTANBUL, Türkiye'nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan 'İncili Gastronomi Rehberi' 2020 yayımlandı. Bir yılı aşkın süredir yapılan değerlendirmeler sonucu 'İnci' kazanan restoranlar, Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen davette sahiplerini buldu. Davete Demirören Medya Gazetelerden Sorumlu Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu, Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Emre Oral, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök ve Sedat Ergin, gazeteci Ahmet Örs, Karaca Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaca ile yeme-içme dünyasının ünlü simaları katıldı.
Ertuğrul Özkök - 24.02.2020
İNCİLİ GASTRONOMİ REHBERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Türkiye'nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan 'İncili Gastronomi Rehberi' 2020 yayımlandı. Bir yılı aşkın süredir yapılan değerlendirmeler sonucu 'İnci' kazanan restoranlar, Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen davette sahiplerini buldu. Davete Demirören Medya Gazetelerden Sorumlu Ticari Grup Başkanı Emrah Kurtoğlu, Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Emre Oral, Hürriyet Gazetesi yazarları Ertuğrul Özkök ve Sedat Ergin, gazeteci Ahmet Örs, Karaca Grup Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaca ile yeme-içme dünyasının ünlü simaları katıldı.
Ertuğrul Özkök - 08.02.2020
Kanal D Haber ve Hürriyet Gazetesi'ne ödül
ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök - 08.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Denizde yüzenlerden görüntü ( Arşiv ) Sahilde turist görüntüsü ( Arşiv ) Havalimanında turist görüntüsü ( Arşiv ) Şehir merkezinde turist görüntüsü ( Arşiv ) TÜİK il müdürlüğü dış plan görüntü RÖP: Abdi Öncel ( TÜİK Antalya Bölge Müdürü ) Haber-Kamera: Mehmet ÇINAR - Mehmet KILIÇASLAN / ANTALYA, ============================================ KANAL D HABER VE HÜRRİYET GAZETESİ'NE ÖDÜL   ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök - 08.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Olay yerinden detaylar -Yaralıların hastaneye getirilmesinden detaylar -Olay yerinden detaylar -Hastaneden detaylar Haber-Kamera: Semih ŞAHİN - Duhan DUMAN / BURSA, ===================================== Kanal D Haber ve Hürriyet Gazetesi'ne ödül   ADANA'da, 5 Ocak Gazetesi'nin 21'inci kuruluş yıldönümü gecesinde Kanal D Ana Haber Başkanı Buket Aydın'a 'Yılın Ana Haber Sunucusu', Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök'e ise 'Yılın Köşe Yazarı' ödülü verildi.
Ertuğrul Özkök - 04.02.2020
"Müziğin Yıldızları" ödülleri sahiplerini buldu
Toplam 24 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirildi Aralarında televizyon programcısı Armağan Çağlayan, gazeteci Ertuğrul Özkök ve sanatçı Işın Karaca gibi isimlerin bulunduğu jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, 15 kategoride müzik, 4 kategoride radyo, 2 kategoride sosyal medya ve 3 kategoride özel ödüller olmak üzere toplam 24 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirildi.
Ertuğrul Özkök - 18.01.2020
Engelliler, özel yeteneklerini yarışmada sergileyecek
Ressam Ahmet Güneştekin, Dilek İmamoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatoş Altınbaş ve Sinem Güven'in jüri üyeliklerini üstlendiği yarışmada yetenekli görülen eser sahipleri, İstanbul'a davet edilerek ödüllendirilecek ve eserleri sergilenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ertuğrul Özkök Haberleri | Ertuğrul Özkök Kimdir - Haberler - Ertuğrul Özkök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertuğrul Özkök kimdir, hayatı ve biyografisi. Oray Eğin kimdir? Oray Eğin kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 02:43:08. #1.15#

title