Erhan Öztürk Haberleri

Erhan Öztürk haber, Erhan Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erhan Öztürk - 15.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
SANAL ŞİDDETİ FİLTRELEYECEK SİSTEM GELİŞTİRİYORUZ 'Siber Zorbalığa Karşı Farkındalık Projesi' ekibinden Bilgisayar Mühendisi Erhan Öztürk, siber zorbalığın akran tacizinin elektronik bir formu olduğunu söyleyerek şu bilgileri verdi: "Elektronik ortamda yayılan bir sorun, çözümünün de elektronik ortamda bulunması gerekiyor.
Erhan Öztürk - 15.01.2020
SİBER ZORBALIĞA GÖNÜLLÜ 'SİPER' OLACAKLAR
SANAL ŞİDDETİ FİLTRELEYECEK SİSTEM GELİŞTİRİYORUZ 'Siber Zorbalığa Karşı Farkındalık Projesi' ekibinden Bilgisayar Mühendisi Erhan Öztürk, siber zorbalığın akran tacizinin elektronik bir formu olduğunu söyleyerek şu bilgileri verdi: "Elektronik ortamda yayılan bir sorun, çözümünün de elektronik ortamda bulunması gerekiyor.
Erhan Öztürk - 26.12.2019
Babaeski'de "Atatürk koşusu" düzenlendi
İlçe Spor Müdürü Erhan Öztürk, burada yaptığı konuşmasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Babaeski'ye geliş yıl dönümlerinde koşunun gerçekleştirildiğini söyledi.
Erhan Öztürk - 29.11.2019
Güney Koreli firmanın Bursa ilgisi
BEBKA Bursa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Erhan Öztürk, kentteki yatırım olanaklarına ilişkin sunum yaptı.
Erhan Öztürk - 08.11.2019
Dalgıçlar ölü caretta caretta görüntüledi
MUĞLA'nın Fethiye ilçesi başta olmak üzere, Köyceğiz, Dalaman, Ortaca ilçelerinde dalış yapanların en çok merak ettiklerinin başında deniz kaplumbağaları geliyor. Bir teknenin motoru tarafından parçalandığı düşünülen ölü caretta carettayla karşılaşan dalgıçlar, koruma altında olan bu deniz kaplumbağalarının korunması için önlem alınması gerektiğini belirtti.  Türkiye'nin en önemli dalış noktalarının bulunduğu Muğla'da, dalmak isteyenlerin en çok merak ettiği su altı canlılarının başında kaplumbağalar geliyor. Ortaca ilçesine bağlı Dalyan'da bulunan dalış noktalarında bolca rastlanan caretta caretta ve yeşil kaplumbağalar yeni dalgıçların yoğun ilgisini çekiyor.  Dalış Eğitmeni Erhan Öztürk'ün geçen 30 Ekim'deki eğitimlerine katılan dalgıçlar, bu sevimli deniz canlıları ile bol bol fotoğraf çektiriyor.
Erhan Öztürk - 08.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Türkiye'nin en önemli dalış noktalarının bulunduğu Muğla'da, dalmak isteyenlerin en çok merak ettiği su altı canlılarının başında kaplumbağalar geliyor. Ortaca ilçesine bağlı Dalyan'da bulunan dalış noktalarında bolca rastlanan özellikle caretta caretta ve yeşil kaplumbağalar yeni dalgıçların yoğun ilgisini çekiyor.  Dalış Eğitmeni Erhan Öztürk'ün geçen 30 Ekim'deki eğitimlerine katılan dalgıçlar, bu sevimli deniz canlıları ile bol bol fotoğraf çektiriyorlar.
Erhan Öztürk - 15.10.2019
Bursa "Techxtile Start-Up Challenge" etkinliğine hazırlanıyor
Toplantıda, BEBKA Bursa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Erhan Öztürk, Ventures Mentors League Üst Yöneticisi ve Proje Koordinatörü Ufuk Batum hazır bulundu.
Erhan Öztürk - 15.10.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Gençlik ve Spor Müdürü Erhan Öztürk, törende yaptığı konuşmada, her yıl kurumlar arası çeşitli turnuvalar düzenlediklerini söyledi.
Erhan Öztürk - 12.07.2019
Ölmek üzere olan zehirli aslan balığının özgürlüğe kavuşma anı kamerada
Fethiye'nin önemli dalış noktalarından Sarıyarlar Koyu'nda, dalış eğitmeni Erhan Öztürk ve dalgıç Alper Yasemin, pazartesi günü bir grup dalgıç arkadaşıyla dalış gerçekleştirdi.
Erhan Öztürk - 01.06.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
Gençlik ve Spor Müdürü Erhan Öztürk, öğrencilere doğayı ve yeşili daha fazla sevdirmek istediklerini söyledi.
Erhan Öztürk - 18.05.2019
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Gençlik Merkezi Müdür Vekili Erhan Öztürk, gençlerin sahurda ve sabah namazında bir araya geldiğini söyledi.
Erhan Öztürk - 15.12.2018
Babaeski'de Gençler Sabah Namazında Buluştu
Gençlik Merkezi Müdür vekili Erhan Öztürk, burada yaptığı konuşmada, gençlerin medeniyetlerini koruması gerektiğini söyledi.
Erhan Öztürk - 08.11.2018
Koşabiliyorken Koş" Projesi
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erhan Öztürk, etkinlikte yaptığı konuşmada, sporun ve sporcunun önemine vurgu yapmak amacıyla etkinliği düzenlediklerini söyledi.
Erhan Öztürk - 08.10.2018
Babaeski'de Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Başladı
Babaeski ilçesinde Amatör Spor Haftası dolayısıyla tören düzenlendi. İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce gerçekleştirilen etkinliklerde, kortej yürüyüşü yapıldı. Spor salonunda devam eden törende, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erhan Öztürk, burada yaptığı konuşmada, Amatör Spor Haftası'nın hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Erhan Öztürk - 26.09.2018
Babaeski 100. Yıl Stadı Yenileniyor
Babaeski Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erhan Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, 100.
Erhan Öztürk - 29.08.2018
Şehidin İsmi Kur'an Kursunda Yaşayacak
Uşak'ın Banaz ilçesinde şehit polis memuru Erhan Öztürk'ün ismi Kur'an kursuna verildi.
Erhan Öztürk - 17.08.2018
Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erhan Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, ilkokul üçüncü sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen yetenekli sporcu taramasında 18 sporcu seçildiğini bildirdi.
Erhan Öztürk - 13.08.2018
Dha İstanbul Bülteni - 1
İstanbul'da trafiğe çıkacak taksi, otobüs ve servis araçlarının sürücülerine zorunlu olacak belge için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen sınav ilk kez kadın şoförlere uygulandı. Kadın sürücülerin araç kullandığı anlar da objektiflere yansıdı. İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UGETAM) Belgelendirme Şefi Erhan Öztürk, "Sınava girmek için aranan şartların içerisinde cinsel taciz suçlarının olmadıkları, uyuşturucu kullanmadıklarına dair bir ön başvuru şartımız var.
Erhan Öztürk - 12.08.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ================== 5- İSTANBUL'DA KADIN SÜRÜCÜLER "MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ" İÇİN TER DÖKTÜ Haber: Özgür Deniz KAYA-İbrahim MAŞE - Kamera: Harun UYANIK / İSTANBUL   İstanbul'da trafiğe çıkacak taksi, otobüs ve servis araçlarının sürücülerine zorunlu olacak belge için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen sınav ilk kez kadın şoförlere uygulandı. Kadın sürücülerin araç kullandığı anlar da objektiflere yansıdı. İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UGETAM) Belgelendirme Şefi Erhan Öztürk, "Sınava girmek için aranan şartların içerisinde cinsel taciz suçlarının olmadıkları, uyuşturucu kullanmadıklarına dair bir ön başvuru şartımız var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erhan Öztürk Haberleri | Erhan Öztürk Kimdir - Haberler - Erhan Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erhan Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Gülperi'yi intihara azmettirmekten 10 yıl hapsi istendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.1.2021 16:09:18. #1.14#
title