Elmalı Haberleri

Elmalı haber, Elmalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elmalı - 10.05.2021
Son dakika haber | Antalya'da karısı tarafından bıçaklandığı önü sürülen kişi öldü
Gelen son dakika haberine göre Antalya'nın Elmalı ilçesinde eşi tarafından bıçaklandığı iddia edilen kişi, hayatını kaybetti.
Elmalı - 08.05.2021
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Antalya'nın Muratpaşa ilçesindeki Yamansaz Bataklığı Doğal Sit Alanı ile Elmalı ilçesindeki Elmalı Sedir Ağaçları Doğal Sit Alanı, İstanbul'un Beykoz ilçesindeki Riva-Çayağzı Mahallesi Etabı Doğal Sit Alanı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Taş Ada Mevkii Doğal Sit Alanı ile Sahilboyu Mevkii Doğal Sit Alanı'nın koruma statülerinin yeniden değerlendirilmesi sonucunda, bazı alanlar kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edildi.
Elmalı - 04.05.2021
Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi 25 bİn 100 Dekar tarım alanını sulayacak
Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Antalya iline yaptığı yatırımlarla Antalya ilimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlarımıza içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.
Elmalı - 03.05.2021
DSİ'nin Antalya'da hayata geçirdiği projeyle 25 bin 100 dekar tarım arazisinin sulanması sağlanacak
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız, Antalya'nın Elmalı ilçesinde hayata geçirilen Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi ile 25 bin 100 dekar tarım alanının sulanmasının sağlanacağını bildirdi.
Elmalı - 02.05.2021
Denizli'de "eşekli kütüphane", çocukları kitapla buluşturuyor
Çocukların ilgisini çekmek için kitapları eşekle taşımayı tercih eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Kalınkoz, Yaylapınar, Elmalı ve Kirazlıyayla mahallelerine eşekle kitap götürüyor.
Elmalı - 29.04.2021
'Kalp gözümüz açık' diyerek 800 bin lira dolandıran çifte 15'er yıl hapis istemi
Başlangıçta O.Y.'den az miktarda para alan çift, bu parayla Korkuteli ve Elmalı'daki yatırlarda kurban kesip, dua ettiklerini söyledi.
Elmalı - 25.04.2021
TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - "Turizmin başkenti" Antalya, açık hava müzeleriyle göz kamaştırıyor
Kumluca'da, yardımseverliğiyle tarihi kayıtlara geçen Opramos'un memleketi Rhodiapolis ile Finike-Elmalı kara yolunun 30.
Elmalı - 23.04.2021
Antalya Büyükşehir Belediyesi üreticiden aldığı elmaları ücretsiz dağıtıyor
Antalya'nın Elmalı ilçesinde çiftçilerin elinde kalan elmalar Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınarak halka dağıtılıyor.
Elmalı - 22.04.2021
Batı Antalya'da yeni dünya hasadı başladı
Portakal ve limon gibi başka bahçe meyveleri de ürettiğini anlatan Akın, "Yeni dünyayı iç piyasaya pazarlıyoruz. En çok Denizli, Burdur bölgesi, Bucak, Korkuteli, Elmalı, Kumluca ve Finike pazarlarında satıyoruz.
Elmalı - 16.04.2021
TARİHİN AYNASI KÜLTÜREL SERVET - Antalya Müzesi, kıymetli eserleri ve heykelleriyle öne çıkıyor
Müzede, "Elmalı, Osmanlı ve Selçuklu defineleri", bölgenin arkeolojisini yansıtan mermer lahitler, Roma dönemine ait tanrı, imparator, imparatoriçe ve mitolojik kahramanları simgeleyen heykeller, takılar, camlar, bronz ve seramik eserler, Karain Mağarası'ndaki tarih öncesi buluntular sergileniyor.
Elmalı - 15.04.2021
56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu
56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 5. etabı Türk Hava Yolları Kemer-Elmalı'da (Göğübeli) dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.
Elmalı - 15.04.2021
GÜNDEM / 15 Nisan 2021
(Kuala Lumpur/Ankara) (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) SPOR 1- 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun beşinci etabı koşulacak, takımlar 160,3 kilometrelik Kemer-Elmalı (Göğübeli) parkurunda mücadele edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Elmalı Haberleri | Elmalı Haber - Haberler - Elmalı haberleri, son dakika elmalı haber ve gelişmeleri burada. Büyüknohutçu çifti cinayetinde 'azmettirici' iddiası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 11:03:19. #1.14#

title