Haberi Paylaş

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in bir partide kendinden geçtiği anlar ülkesini ikiye böldü

Dünya Haberleri

36 yaşındaki Finlandiya Başbakanı Sanna Marin son günlerde katıldığı festivaller ve giydiği kıyafetler ile gündemden düşmüyor. Son olarak başbakanın bir partide çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Marin'in kendinden geçtiği video ise ülkesini ikiye böldü.

Geçtiğimiz günlerde Finlandiya'nın en genç başbakanı olan 36 yaşındaki Sanna Marin, Helsinki'deki Flow Festivali'nde çekilen fotoğraflarıyla çok konuşulmuştu. Marin'in festivalde giydiği kıyafetin bit pazarından 8 euroya alınması ise ayrı bir gündem konusu olmuştu.

Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti

PARTİDE KENDİNDEN GEÇTİ

Şimdi ise Finladiya Başbakanı Sanna Marin'in sosyal medyaya sızan görüntüleri görenleri bir hayli şaşırttı. Söz konusu videoda Marin'in bir grup arkadaşıyla partiye katıldığı, alkol alıp dans ettiği görülüyor.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Öte yandan Sanna Marin'in sızan dans görüntülerinin nerede ve ne zaman çekildikleri bilinmiyor. Ancak başbakanın videosu sosyal medyayı ikiye böldü. Çünkü videoda yer alan Marin'in ülkesine karşı sorumlulukları varken partiden partiye koşması eleştirildi. Ancak kimileri ise Finlandiya Başbakanı'nı ülkesinin işlerinden kendine zaman ayırdığı için takdir etti.

Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti

Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti

Haberler.com / Miray Kaya - Dünya

Finlandiya Twitter Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Emre Balan:

Goygoy basbakanlıgı, sınır tehlikesi yok. ekonomik tehlike yok. sabah aynı olaylar. aksam aynı olayla kapanıs. Bizde boyle olsak, hergün halay ceker meclis.

Deniz Özdemir :

Bit pazarından mı kıyafet almış koskoca başbakan e itibardan tasarruf etmiş yazık 4.dünya ülkesi işte

Samet Aslan:

Sözde Müslüman Ortadoğulu yöneticiler zevk sefa içinde saraylarda yaşarken, milleti de açlık ve şükürle terbiye ediyorlar. En azından elin gavurları refah içindeler

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title