DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Denizli Büyükşehir Belediyesi haber, Denizli Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Denizli Büyükşehir Belediyesi - Dün
Muhtelif mahallelerde su kesintisi
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin 2 Aralık'ta içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 30.11.2021
Trafik kurallarını eğlenerek öğreniyorlar
- Trafik kurallarını eğlenerek öğreniyorlar Büyükşehir çocuklara trafik eğitimi vermeyi sürdürüyor Denizli'de hizmete açıldığı ilk günden beri çocuklara trafik kurallarını eğlenerek öğreten Denizli Büyükşehir Belediyesi Trafik Eğitim Parkı, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 27.11.2021
Denizli Büyükşehre 2.3 milyarlık rekor bütçe
Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin 2022 yılı bütçeleri oybirliği ile kabul edildi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 17.11.2021
Aktepe Mahallesi'nde su kesintisi
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün içme suyu iletim hatlarında yapacağı çalışmalar nedeniyle 18 Kasım Perşembe günü Aktepe Mahallesi'nde su kesintisi yapılacaktır.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 17.11.2021
Kiralama İhale İlanı
Mülkiyeti Büyükşehir Belediyemize ait olan; aşağıda muhammen bedelleri, geçici teminatları ile ihale gün ve saatleri belirtilen işyerleri, Denizli Büyükşehir Belediye Encümeni tarafından 2886 sayılı Yasanın 45. maddesi uyarınca açık artırma suretiyle yapılacak ihale ile kiraya verilecektir. 17. 11. 2021 İ L A N DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN Mülkiyeti Büyükşehir Belediyemize ait olan; aşağıda muhammen bedelleri, geçici teminatları ile ihale gün ve saatleri belirtilen işyerleri, Denizli Büyükşehir Belediye Encümeni tarafından 2886 sayılı Yasanın 45. maddesi uyarınca açık artırma suretiyle yapılacak ihale ile kiraya verilecektir. İhaleler, aşağıdaki tabloda verilen gün ve saatlerde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Delikliçınar Belediye Hizmet Binası Altıntop Mah. Lise Cad. No: 2 Kat: 1 de bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi Encümen salonunda yapılacaktır.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 15.11.2021
DESKİ Genel Kurulu Kasım Ayı Gündemi
Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Kurulu olarak 19 Kasım 2021 Cuma günü saat 17. 00'de İncilipınar Mahallesi, 3385 Sokak, No: 2/A Pamukkale/DENİZLİ adresinde bulunan Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu'nda toplanacaktır. Kamuoyuna duyurulur. 15. 11. 2021 1- Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü ile Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu arasında; "Su isale hatlarındaki kinetik enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi için mikro ölçekli hidroelektrik santral tasarımı ve üretimi AR-GE Projesi" ile ilgili her türlü iş ve işlemleri ile İşbirliği Sözleşmesi yapmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın yetkili kılınması hususunun görüşülmesi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 15.11.2021
Hazır Beton Alımı
b) Teslim yeri : Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı' nın Belirleyeceği Yer c) Teslim tarihleri : İşin başlama tarihi: 01/01/2022 İşin bitiş tarihi : 31/12/2022' dir.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 12.11.2021
Denizli'de kuyuya düşen koyunu itfaiye kurtardı
İhbar üzerine olay yerine gelen Denizli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, merdiven yardımıyla indikleri kuyudaki koyunu çıkararak sahibine teslim etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 08.11.2021
Sigortacılık Hizmeti Alınacaktır
b) Yapılacağı yer : Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı c) Süresi : İşe başlama tarihi 01.
Denizli Büyükşehir Belediyesi - 06.11.2021
DENİB DESIGN yarışmasında büyük final heyecanı sona erdi
DENİB DESIGN yarışmasında büyük final heyecanı sona erdi. 3-4 Kasım tarihlerinde Denizli'de Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, üretimleri tamamlanan tasarımlar, her finalist için hazırlanan ayrı stantlarda halka açık sergilenerek ilgilenenlerin beğenisine sunuldu. 4 Kasım 2021 Perşembe akşamı aynı yerde tekstil sektörünün ve tasarım camiasının önde gelen isimlerinin ve protokolün katılımlarıyla gerçekleşen Final Gecesinde yarışmanın kazananları belli oldu. Yaklaşık yedi ay süren uzun maratonun ardından Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Osman Zolan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, İhracatçı Birlikleri başkanları, sponsor firmalar ve çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli Final Gecesi ve Ödül Töreniyle tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Denizli Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Denizli Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Denizli Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika denizli büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Engelli memur adaylarına ücretsiz EKPSS kursu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 07:05:28. #1.14#

title