Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 21.02.2021
Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon geçişinde trafiği rahatlatacak projenin yüzde 60'ı tamamlandı
Şehir merkezi ve Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon şehir geçişindeki bölümüne alternatif olacak projede bu yıl 2,2 kilometrelik bölünmüş yolun hizmete açılması, ayrıca Çukurçayır-1 Tüneli'nin tamamlanması ve sanat yapıları imalatlarına devam edilmesi hedefleniyor.
Çukurçayır - 20.02.2021
Trabzon'da Kovid-19 denetimleri
Vali İsmail Ustaoğlu, beraberindeki İl Emniyet Müdürü Metin Alper ile Atatürk Alanı, Boztepe, Çukurçayır, Yeni Cuma ve Erdoğdu mahallelerinde gerçekleştirilen denetimlere katıldı.
Çukurçayır - 12.01.2021
Trabzon'da meyve fidanları toprakla buluştu
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Çukurçayır Mahallesi'nde meyve bahçesi olarak belirlenen alanda düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı.
Çukurçayır - 29.12.2020
Trabzon'da taksi durakları yenileniyor
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda Karşıyaka, Fatih ve Pelitli mahallelerindeki modern taksi durağı inşaatlarında son aşamaya gelindiği kaydedilen açıklamaya şöyle devam edildi: "Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon'un estetik bir görünüme kavuşması adına her alanda çalışmaya devam etmekteyiz. Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu'nun taksici esnafına söz verdiği modern taksi durakları da birbiri ardına hayata geçirilmektedir. Çukurçayır Mahallesi taksi durağının bir süre önce şoför esnafına teslim edilmesinin ardından Pelitli, Fatih ve Karşıyaka Mahallesi taksi durakları da kısa süre içerisinde hizmete açılacaktır.
Çukurçayır - 15.12.2020
Kore gazisi Mısırlı, son yolculuğuna uğurlandı
Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan Melekli Camisi'ndeki cenaze törenine, Mısırlı'nın yakınlarının yanı sıra Vali İsmail Ustaoğlu da katıldı.
Çukurçayır - 10.11.2020
Ortahisar'da park ve bahçe çalışmaları
Ortahisar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince 2020 yılı boyunca 1 Nolu Beşirli, Çukurçayır, Kanuni, Yeşilova, Yenicuma, Toklu, Pelitli, 3 Nolu Erdoğdu ve Cumhuriyet mahallelerinde 11 yeni park ile bir de meyve bahçesi hizmete açıldı.
Çukurçayır - 02.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Çukurçayır Mahallesi'nde yaşayan Sonnur Çalışkan, 11 Eylül günü rahatsızlandı.
Çukurçayır - 24.09.2020
Trabzon'da taksi durağı yenileme çalışmaları
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yenileme çalışması tamamlanan Çukurçayır Taksi Durağı şoför esnafına teslim edildi.
Çukurçayır - 23.09.2020
Trabzon'da pencereden düşen çocuk hayatını kaybetti
Alınan bilgiye göre, Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde bir apartmanın 10.
Çukurçayır - 27.08.2020
AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli'den sağlık yatırımları açıklaması Açıklaması
Kırşehir merkeze iki, Kaman ilçesine bir toplum sağlığı merkezi yapılacağını vurgulayan Kendirli, Çukurçayır, Ahi Evran, Aşıkpaşa ve Kayabaşı mahalleleri ile Boztepe ve Kaman ilçelerine 6 aile sağlığı merkezi ile 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu kurulacağını anlattı.
Çukurçayır - 22.07.2020
Ortahisar Belediyesi atıl durumdaki alanlarda park ve yeşil alan çalışması
Amaçlarının şehir merkezinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını Avrupa standartlarının üzerine çıkarmak olduğuna işaret eden Genç, "Alıç, ladin, çam, ıhlamur, çınar, at kestanesi, yasemin, kızılağaç ve sedir başta olmak üzere yaklaşık 90 farklı türde fidan, bitki ve çiçeğin üretimini gerçekleştiriyoruz. Bu göreve talip olurken, her mahallemize en az bir park hedefiyle yola çıktık. Bu kapsamda özellikle Çukurçayır, Kalkınma, Bostancı, Pelitli ve Boztepe gibi nüfus yoğunluğu fazla olan merkez mahallelerimizde sayıları 5-6 adede varan park çalışmalarımız oldu.
Çukurçayır - 19.07.2020
Muğla'da kayalıklardan düşen kişinin cesedi bulundu
Yayla Patlangıç Mahallesi Çukurçayır mevkisine babasıyla ot toplamaya giden Tufan Köse (34), dengesini kaybederek kayalıklardan uçuruma düştü.
Çukurçayır - 19.07.2020
Muğla'da kayalıklardan düşen kişiyi arama çalışması başlatıldı
Yayla Patlangıç Mahallesi Çukurçayır mevkisine babasıyla ot toplamaya giden Tufan Köse (34), dengesini kaybederek kayalıklardan uçuruma düştü.
Çukurçayır - 09.07.2020
Trabzon'da seyir kuleli park yapılacak
Doğal yaşam alanlarını artırmak için ilçeye bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde hayata geçirilmesi planlanan parkın projesi, bir ay içinde ihale edilecek.
Çukurçayır - 06.07.2020
BELGRAD ORMANI VE SAHİL ŞERİDİ ÇÖPLÜĞÜ DÖNDÜ; ORMANDAN İKİ GÜNDEN 29 TON ÇÖP TOPLANDI.
"HAFTA SONU BURADA 3 BİN KİŞİ VAR" Başka bir vatandaş ise, "Yaşım 63. 50 seneden beri burada yüzüyorum. Emekli olduktan sonra her sabah kardeşimle birlikte saat 07.30'da buradayız. Burada görmüş olduğunuz pislik tabi ki insanların ayıbı ama Nefes alabilecek Çukurçayır, Yeni Mahalle, Anadolu Hisarı, Ümraniye olsun, Cumartesi Pazar nereden baksan burada 3 bin kişi var.
Çukurçayır - 01.07.2020
Öğrenciler imam hatip ortaokulu için ter döktü
Çukurçayır Mahallesi'ndeki okulda gerçekleştirilen sınava 125 öğrenci katıldı.
Çukurçayır - 30.06.2020
Trabzon'da "Ekopark" tarzında meyve ve hobi bahçeli park yapılacak
Vatandaşların dinlenme, gezme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılamak için birçok proje geliştirdiklerini vurgulayan Genç, şöyle devam etti: "Bugüne kadar 'her mahalleye en az bir park' hedefi kapsamında, irili ufaklı birçok park projesini hayata geçirdik. Özellikle Çukurçayır, Pelitli ve Kalkınma gibi mahallelerimizde ihtiyaçlara cevap verebilmek için 5-6'ya varan projelerimiz oldu.
Çukurçayır - 22.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden otobüs hizmetini engelleyenler hakkında suç duyurusu
Yeni oluşturulan Çukurçayır taksi durağında çalışmaya başlamak için hazırlık yapan taksicilere, bir süre önce Boztepe dolmuş durağı çalışanları ve Boztepe durak başkanı tarafından fiili olarak engelleme yapıldığı kaydedilen açıklamada, "Birkaç taksi sürücüsü darbedilmiştir.
Çukurçayır - 04.06.2020
Ortahisar Belediyesi altyapı çalışmalarını hızlandırdı
Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürdüğüne işaret edilen açıklamada, İncesu, Doğançay mahallelerinde yol betonlama, Esenyurt, Yeşilbük, Soğuksu, Yeşilvadi, Çukurçayır, Pınaraltı, Sayvan mahallelerinde ise yol açma, yol bakım ve onarım çalışmalarına devam edildiği kaydedildi.
Çukurçayır - 02.06.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Çukurçayır'da incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Çukurçayır Mahallesi'ndeki çalışmaları inceledi.
Çukurçayır - 01.06.2020
Çukurçayır Mahallesi'nin yol sorunu çözüldü
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Çukurçayır Mahallesi Yedi Kaldırım Caddesi'ndeki yol sorununu çözdü.
Çukurçayır - 15.05.2020
Trabzon'da yoğun kullanılan caddelerde maske kullanımı zorunlu hale getirildi
Yayaların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklara yönelik toplantıda alınan tedbirler hakkında bilgilendirmede bulunulan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "İlimizde kalabalık ve yoğun hareketliliğin gözlendiği, yayaların yoğun olarak kullandığı Meydan ve civarı, Gazipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Kunduracılar Caddesi, Kemeraltı, Maraş Caddesi, Uzun Sokak, İnönü Caddesi, Trabzonspor Bulvarı, Çukurçayır Mahallesi, Çukurçayır Caddesi, Çömlekçi Mahallesi, Çömlekçi Caddesi, 1 ve 2 Nolu Sanayi Bölgesi, Kalkınma Mahallesi, Farabi Caddesi, Beşirli Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesinde, pandemi yayılım hızını düşürmek, sosyal hareketliliği azaltmak amacıyla 16 mayıs tarihi 08.
Çukurçayır - 14.05.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, TÜRKSAT'ın Trabzon'da yatırım yapmasını istedi
Zorluoğlu, Değirmendere güney yolu ile Erzurum yolunun sahile bağlanmasına ilişkin de şunları kaydetti: "Bakanlığımızın aldığı inisiyatif Trabzon'da büyük bir memnuniyet yarattı ve orada bir taraftan tünel, bir taraftan da sahilde yonca kavşağının yapılacağı yerde dolgu çalışmaları süratle başladı. Yine bunun bir başka ayağı da Moloz-Çömlekçi hattının yeni bir tünelle geçilerek kesintisiz olarak sahil yoluna kavuşmamızdır. Bunun da Bakanlığımız tarafından projesi onaylandı ve çalışması devam ediyor. Bu iki dokunuş, Trabzon'un merkez ile doğu kısmındaki trafik meselesini önemli ölçüde rahatlatacaktır. Bu konuda sizden önceki Bakanımıza ve sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu iki proje tamamlandığında inşallah Trabzon'da çok büyük bir rahatlama olacaktır." Değirmendere güney yolunun sahile bağlanması noktasında önemli bir dokunuşa daha ihtiyaç olduğunu aktaran Zorluoğlu, Değirmendere'nin Boztepe'ye ve Çukurçayır'a bağlanması ile vatandaşların bu iki mahalleye gitmek için Meydan'a gelme zaruretlerinin ortadan kalkacağına işaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon geçişinde trafiği rahatlatacak projenin yüzde 60'ı tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 23:08:16. #1.15#
title