Çalık Holding Haberleri

Çalık Holding haber, Çalık Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çalık Holding - 23.12.2020
Aktif Bank'ın yeni genel müdürü Ayşegül Adaca Oğan oldu
Bankadan yapılan açıklamaya göre, 2015 yılından bu yana Aktif Bank Genel Müdürü olarak görev yapan Serdar Sümer, bankanın bağlı bulunduğu Çalık Holding Yönetim Kurulu Üyeliği başta olmak üzere grubun tüm finans ve telekom sektörlerindeki şirketlerinin yönetim kurulu üyeliklerine atandı.
Çalık Holding - 12.11.2020
SPK haftalık bülteni
SPK haftalık bültenine göre kurul, Petkim Petrokimya Holding'in 422 milyon 400 bin lira tutarındaki bedelsiz sermaye artırımı başvurusunu, Denge Varlık Yönetim'in 46 milyon TL, Alternatifbank'ın 2 milyar 200 milyon lira, Turkcell Finansman'ın 500 milyon lira, Nurol Holding'in 1 milyar lira, Yapı ve Kredi Bankası'nın 30 milyar lira, Türkiye İş Bankasının 33 milyar lira, Boğaziçi Varlık Yönetim'in 80 milyon lira, Eko Faktoring'in 70 milyon lira, Nobel İlaç Sanayii ve Ticaret'in 250 milyon lira, Tüpraş Türkiye Petrol Rafinelerinin 2 milyar lira, Çalık Holding'in 100 milyon dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu, Nurol Varlık Kiralamanın 500 milyon lira tutarındaki yönetim sözleşmesine dayalı kira sertifikası ihracı başvurusunu, Emlak Varlık Kiralama 'nın 50 milyon lira tutarındaki sahipliğe dayalı kira sertifikası ihracı başvurusunu, Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret'in 700 milyon lira olan çıkarılmış sermayesinin eş zamanlı olarak 104 milyon 244 bin 353,96 liraya indirilmesini ve bu sermayenin bedelli sermaye artırımı ile 127 milyon 773 bin 765,72 liraya çıkartılmasını onayladı.
Çalık Holding - 13.10.2020
MTÜ, iş adamı Ahmet Çalık'a fahri doktora unvanı verdi
Malatya Turgut Özal Üniversitesinin (MTÜ) 2020-2021 Akademik Yılı açılış töreninde Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'a fahri doktora unvanı verildi.
Çalık Holding - 19.09.2020
Türk ve Amerikan iş dünyası Kovid-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda buluşacak
Katılımcı şirketler arasında Koç Holding, Borusan Holding, Çalık Holding, Kibar Holding, Sabancı Holding ve DowAksa gibi firmalar olduğunu belirten Yalçındağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ve Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir gibi isimlerin konferansa katılmasının beklendiğini aktardı.
Çalık Holding - 08.04.2020
İstanbul'da 65 yaş ve üstündeki 1 milyon 150 bin kişiye maske ve kolonya dağıtımına başlandı
Herkesin elini taşın altına koyduğunu ve destek olduğunu dile getiren Yerlikaya, şöyle devam etti: "Biz Türkiye'yiz. Biz bize yeteriz. Destek verenlere, tek tek teşekkür etmek isterim: Kolonya için gerekli hammaddeyi tedarik eden Konya Şeker, Türk Şeker ve Mey firmalarına, ücretsiz olarak kapasitelerinin önemli bir kısmını bu hayırlı işlerine ayıran EVYAP, Eyüp Sabri Tuncer, PE RE JA, Eczacıbaşı, Marmara, Rebul, Deva ve Eser'e, maske teminindeki katkıları için Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Ticaret Odası, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği, LC Waikiki ve Çalık Holding'e, paketleme ve lojistik faaliyetlerini üstlenen Amazon Türkiye'ye, belki de en zoru bu paketlerin evlere ulaşmasını sağlayan İstanbul Polisimize ve Jandarmamıza, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bütün çalışanlarına, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, görev ve sorumluluk alan herkese teşekkür ediyorum.
Çalık Holding - 18.02.2020
Ahmet Çalık'tan Japonya'ya teşekkür ziyareti
Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, 30 yılı aşkın süredir Japon şirketleriyle çeşitli sektörlerde birçok değerli proje gerçekleştirdiklerini belirterek, "Türk ve Japon şirketleri iş kabiliyetiyle birbirlerini tamamlıyor.
Çalık Holding - 22.01.2020
Pakistan'dan Azerbaycan'a "Karabağ" desteği
Pakistan Başbakanlığından yapılan açıklamada, İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu (WEF) toplantılarına katılan Han'ın, Aliyev, Singapur Başbakanı Lee Hsien Loong ve Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'la bir araya geldiği belirtildi.
Çalık Holding - 06.12.2019
Banka Kombetare Tregtare yılın bankası ödülünü aldı
Çalık Holding'den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen BKT Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Usta, ödülü The Banker'dan 10.
Çalık Holding - 21.09.2019
Türk-ABD İş Konseyi 100 milyar dolarlık ticaretin yol haritasını sunacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen TAİK Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, şunları kaydetti: "Bu yıl 10'uncusunu gerçekleştireceğimiz Türkiye Yatırım Konferansı, hem bizim için hem de ABD için ayrı bir önem taşıyor. İki ülke arasında son olarak belirlenen 100 milyar dolarlık bir ticaret hedefi bulunuyor. 100 milyar dolar rakamı, ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın görüşmesinde hedef gösterilmişti. TAİK olarak görevi aldık ve bir yol haritası çıkardık. Şimdi bu yol haritasının lansmanı için, 25 Eylül Çarşamba akşamı Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile New York'ta bir gala yemeği düzenliyoruz. Bakan Ross ile yaptığımız görüşmede 'zaman düşmanınız' demişti. Biz de zamana karşı yarışıyoruz. Özellikle seçilmiş sektörleri temsilen 20-30 firmayı beraberimizde New York'a götürüyoruz. ve orada yapacağımız toplantılarda Amerikanın dev perakende zincirleri ile ilk görüşmelerini gerçekleştirecekler. Türkiye'nin ABD'ye 50 milyar dolar ihracat hedefi, sektör liderlerinin yanı sıra, özelikle KOBİ'lere çok önemli bir büyüme alanı açacaktır." 2 panel gerçekleştirilecek THY ve Boeing ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek konferansa Akbank, Akfen, Borusan Mannesman, DowAksa, Fibabank, GarantiBBVA, Limak Holding'in yanı sıra Çalık Holding, Doğuş Grubu, Facebook, GE, Kibar Holding, TEB, Turkcell, Tusaş, Turkven, Türk Telekom, Cuneyd Zapsu, Eczacıbaşı Holding ve TAV sponsor oldu.
Çalık Holding - 21.09.2019
100 milyar dolarlık ticaretin yol haritası sunulacak
2 Panel gerçekleştirilecek THY ve Boeing ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek konferansa Akbank, Akfen, Borusan Mannesman, DowAksa, Fibabank, GarantiBBVA, Limak Holding'in yanısıra Çalık Holding, Doğuş Grubu, Facebook, GE, Kibar Holding, TEB, Turkcell, Tusaş, Turkven, Türk Telekom, Cuneyd Zapsu, Eczacıbaşı Holding ve TAV sponsor oldu.
Çalık Holding - 27.07.2019
Ahmet Çalık'a Japonya Devlet Nişanı verildi
Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Türkiye ve Japonya arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesine sunduğu katkılar dolayısıyla Japonya İmparatoru Naruhito tarafından "Altın Işıklar, Yükselen Güneş Nişanı ve Boyun Bağı" ile onurlandırıldı.
Çalık Holding - 22.02.2019
Turkcell ile Albtelecom İş Birliğinde Yeni İletişim Hizmetleri Tanıtıldı
Tiran'daki bir otelde düzenlenen tanıtım törenine, Arnavutluk Altyapı ve Enerji Bakanı Belinda Balluku, girişimcilerin korunmasından sorumlu Devlet Bakanı Eduard Shalsi, Tiran Belediye Başkanı Erion Veliaj, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile ülkedeki Türk şirketlerinin temsilcileri katıldı.
Çalık Holding - 11.02.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
Çalık Holding ve SECOM İşbirliği İmza TöreniYer: Çırağan SarayıTarih: 11 ŞubatSaat: 10: 00Biznet Bilişim Basın ToplantısıYer: Les Ottomans Has OdaTarih: 12 ŞubatSaat: 09: 00TürkTraktör Basın ToplantısıYer: Taksim Divan HotelTarih: 12 ŞubatSaat: 09: 30İTÜ MAGNET FAB I TRİDİ Açılış TöreniYer:...
Çalık Holding - 08.02.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
TTYD Avrupalı Türklerin Türk Turizmindeki Yeri RaporuYer: Borsa RestaurantTarih: 8 ŞubatSaat: 11: 00Unicera FuarıYer: Unicera FuarTarih: 8 ŞubatSaat: 10: 00Kadir Has Üniversitesi "Kripto Paralara Giriş" Sertifika ProgramıYer: Kadir Has ÜniversitesiTarih: 8 Şubat-17 MayısSaat: 14: 00Çalık Holding...
Çalık Holding - 15.01.2019
Berlin 1961' Kitabı Türkçe'ye Çevrildi
Ödüllü gazeteci ve düşünce insanı Frederick Kempe'nin, Soğuk Savaş yıllarının en belirleyici olaylarından biri olan Berlin Duvarı ile başlayan dönemi ele alan kitabı 'Berlin 1961' Türkçe'ye kazandırıldı. Daha önce 14 dile çevrilen 'Berlin 1961' kitabının Türkçe'ye çevrilerek okurlarıyla buluşması nedeniyle İstanbul'da bir basın toplantısı düzenlendi. Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "Saygın gazeteci ve düşünce insanı Frederick Kempe, 'Berlin 1961' kitabıyla dünya tarihinin çok önemli bir dönemine ışık tutuyor.
Çalık Holding - 07.11.2018
Çalık Holding, Afganistan'da 1,6 Milyar Dolarlık Proje Üstlendi
Asya'nın en önemli enerji projesi olarak kabul edilen Türkmenistan, Afganistan, Pakistan, Hindistan doğal gaz boru hattı projesinin paralelinde ilerleyecek olan Türkmenistan, Afganistan, Pakistan elektrik iletim hattı projesini Çalık Holding üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çalık Holding Haberleri | Çalık Holding Haber - Haberler - Çalık Holding haberleri, son dakika çalık holding haber ve gelişmeleri burada. Korkmaz Karaca kimdir? Korkmaz Karaca hayatı ve biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 06:52:04. #1.16#

title