BURHAN KAYATÜRK HABERLERİ

Burhan Kayatürk haber, Burhan Kayatürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burhan Kayatürk

Burhan Kayatürk

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 23.8.1970 - ...

Burhan Kayatürk Kimdir ?

23 Ağustos 1970'te Van'da doğdu. Elektronik Mühendisi ve İş Adamı; Pakistan Lahore Mühendislik ve Teknoloji Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını American International University'de İşletme Bölümünde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Burhan Kayatürk - 17.3.2019
Özhaseki: "Herkesin Çıkıp Bizden Hesap Sorma Hakkı Var"
Programa, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Burhan Kayatürk ile MHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Enver Demirel katıldı.
Burhan Kayatürk - 14.3.2019
Pakistan'ın E-vize Dönemine Geçmesi
Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Qazi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe eski Pakistan-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Burhan Kayatürk'ün yanı sıra Türk misafirler, tur operatörleri ve başkentteki Pakistanlılar katıldı.
Burhan Kayatürk - 21.2.2019
Uluslararası Anadil Günü Ankara'da Kutlandı
Bangladeş'in Ankara Büyükelçisi Allama Sıddıki'nin ev sahipliğinde bir otelde düzenlenen resepsiyona, Bangladeş Sosyal Refah Bakanı Nuruzzaman Ahmed, Bangladeş Ulusal Güvenlik Danışmanı General Tarık Ahmed Sıddıki, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Burhan Kayatürk ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanvekili Prof.
Burhan Kayatürk - 7.1.2019
İngiltere'deki Türklerden Yemen İçin Yardım Gecesi
"İnsanın insan için ürettiği en büyük problem" Yardım gecesine katılan AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Burhan Kayatürk de Yemen'i "kanayan bir yara" diye nitelendirerek, "BM'nin ifadesiyle dünya üzerinde insanın insan için ürettiği en büyük problem.
Burhan Kayatürk - 16.12.2018
AK Parti Heyetinden Çin'e Ziyaret
Cevdet Yılmaz'a ziyaretinde Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Burhan Kayatürk de eşlik edecek.
Burhan Kayatürk - 15.11.2018
Haberal: Ortadoğu'da Türkiye Dışında Medeniyet Düzeyine Ulaşmış Ülke Yok
Bangladeş'in Ankara Büyükelçiliği, Başkentteki bir otelde Bangladeş'in yemeklerinin tanıtıldığı 'Yemek Festivali' düzenledi. Etkinliğe Dünya Organ Nakli Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, AK Parti 26'ncı dönem Van milletvekili Burhan Kayatürk, Bangladeş Ankara Büyükelçisi Allame Siddiki, Kazakistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly ile çok sayıda davetli katıldı.
Burhan Kayatürk - 10.10.2018
Van'a 7 Milyon Lira Yatırımla Gömlek Fabrikası Açıldı
Açılış törenine, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van AK Parti eski Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Dostluk Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Avcı, Dostluk Grubu Üyesi, Tekstil Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Gümüşkaya ile sivil toplum kuruluşu başkanları katıldı.
Burhan Kayatürk - 10.10.2018
Van'a 7 Milyon Lira Yatırımla Gömlek Fabrikası Açıldı
Açılış törenine, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van AK Parti eski Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Dostluk Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Avcı, Dostluk Grubu Üyesi, Tekstil Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Gümüşkaya ile sivil toplum kuruluşu başkanları katıldı.
Burhan Kayatürk - 10.10.2018
Van'a 7 Milyon Liralık Tekstil Yatırımı
Eski AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ise Tekstilkent'in çok büyük emek ve enerjiyle bu hale geldiğini belirterek, bölgenin daha da gelişmesi için üretilen ürünlerin satılması gerektiğinin altını çizdi.
Burhan Kayatürk - 21.9.2018
AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcıları Belli Oldu
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın onayıyla AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcıları belirlendi. Buna göre AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine 24., 25. ve 26. Dönem Van Milletvekili Burhan Kayatürk, 23.
Burhan Kayatürk - 25.6.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Başarısı Kutlanıyor
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftci, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, yeni seçilen milletvekilleri ile seçilemeyen adayların da teşekkür konuşması yaptığı program, tebriklerin kabul edilmesiyle sona erdi.
Burhan Kayatürk - 25.6.2018
Van'ın Çaldıran İlçesine Doğalgaz Verilmesi İçin Çalışmalara Başlandı
Hava sıcaklığının kışın eksi 40 ile 46 dereceye kadar düştüğü Tendürek Dağı eteklerindeki Çaldıran ilçesine doğalgazın verilmesi için ilk kaynağın yapılması için tören düzenlendi. Törene; Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, 1.
Burhan Kayatürk - 4.6.2018
Erciş'te Çevre Projeleri Açıldı
Van Gölü'nün sadece bölge için değil Türkiye için de önemli bir değer olduğunu dile getiren Tekataş, şunları kaydetti: "Van Gölü'nü kirlenmekten kurtarmak için ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu sadece Van merkezle sınırlı kalmayacak. Bütün ilçelerimizde bu çalışmalar yapılacak. Geçen yıl bu işler için harcadığımız miktar 40 milyon lirayken, 2018 yılı için planladığımız rakam 140 milyon liranın üzerinde. Tabi bu çalışmalar sadece Van Gölü'nü kurtarmak için yapılmıyor. Çevresel diğer kirlilikleri önlemek amaçlı da yapılıyor. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan, hükümetimizden ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan ciddi destekler aldık. Aldığımız bu destek ve kaynaklarla bu çalışmaları yapıyoruz." Törene, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Vali Yardımcısı Mehmet Parlak, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ile kurum amirleri de katıldı.
Burhan Kayatürk - 3.6.2018
Vanlılar, İnci Kefalinin Üreme Göçünü İlgiyle İzledi
Van Valiliği, Belediye, Erciş Kaymakamlığı, Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı ve Doğa Gözcüleri Derneği'nce Erciş Balık Bendi'nde düzenlenen 8'nci Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür Sanat Festivaline, Van Valisi Murat Zorluoğlu, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, kurum amirleri, çevre ilçe kaymakamları, Van Gölü aktivistleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Burhan Kayatürk - 25.5.2018
Batının Denemediği Yöntem Kalmadı"
"15 yılda sessiz devrim gerçekleştirdik" Toplantının ardından AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Özhaseki, daha sonra Büyükşehir ile İpekyolu belediyelerince kurulan iftar çadırında vatandaşlarla orucunu açtı. İftar öncesinde vatandaşlara hitap eden Özhaseki, şunları kaydetti: "Bu dünyaya kimse dilekçe vererek gelmiyor. Allah takdir ediyor ve istediği zaman istediği mekanda dünyaya getiriyor insanoğlunu. Gitmek istediğinde de 'gitmek istiyor musun' diye sormuyor. İmtihan ikisi arasındaki zaman dilimindedir. Hayır mı şer mi işledik. Allah tek tek bu dünyadayken yaptıklarımızın hesabını soruyor. Önemli olan eserler ortaya koyabilmek. Erdoğan önderliğinde ekip olarak 15 yılda sessiz devrim gerçekleştirdik. Her alanda çok önemli işler yaptık. Bu ülkede insanların inançları üzerindeki baskıları kaldırarak, kötülükleri gidererek, demokrasiyi zenginleştirerek yaptık. Hepimizin dikkat etmesi gereken nokta var. Gönül coğrafyamız üzerinde oyunlar oynanıyor. Huzur bırakmadılar, birbirlerine düşürdüler bu ülkeleri. Oralarda kan ve gözyaşı var. Türkiye üzerinde de denemeler yaptılar. Bunları biliyorsunuz. PKK, FETÖ, DEAŞ ile bizim de huzurumuzu kaçırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Mülteciler geldiği zaman kapısını açan bir toplum var, o da Türkiye. Garibanlara yardım eden ülke Türkiye. Avrupa ülkeleri mülteciler gelmesin diye tel örgüler çekiyor. Allah birliğimizi bozdurmasın. Huzurumuza kast edenlere fırsat vermesin." Bakan Özhaseki'ye AK Parti Van milletvekilleri Beşir Atalay, Burhan Kayatürk, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Burhan Kayatürk Haberleri | Burhan Kayatürk Kimdir - Haberler - Burhan Kayatürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burhan Kayatürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Ramil Hasan: Azerbaycan'ın bugün yapmış olduğu çalışma tarihe geçmiştir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 11:44:01. #1.15#
title