Blog Haberleri

Blog haber, Blog son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Blog - 17.11.2021
Akbank Private Banking kişiye özel hizmetleriyle büyümesini sürdürüyor
Alp Keler, şöyle konuştu: "20'nci yıla özel olarak tasarlanan Akbank Private Banking'in finans sektöründe yarattığı etkinin benzerlerini kendi alanlarında dünya çapında yaratmış isimlerin ilham veren hikayelerini konu alan 'Etki Yaratanlar' etkinlik serisinde bilim, sanat ve spor alanından ünlü isimleri ağırlıyoruz. Dijital yaşam kültürü platformumuz olan 'A Journal' blog sayfamız aracılığıyla ise sanat, mimari, tasarım, teknoloji, moda, yasam, müzik ve seyahat gibi hayatın farklı alanlarından ilham veren konuları, global bir bakış açısıyla ele alarak müşterilerimizle paylaşıyoruz.
Blog - 13.11.2021
GittiGidiyor'dan satıcılara eğitim desteği
GittiGidiyor Akademi'de 200'den fazla eğitim videoları, yüzlerce blog yazısı ve canlı webinarlarla satıcılar, merak ettikleri tüm soruların yanıtını bulabiliyor.
Blog - 05.11.2021
Son dakika gündem: Avustralya 4 yeni F-35 savaş uçağı aldı
Defence Blog'un haberine göre, Avustralya ordusu, 4 yeni F-35A ile birlikte artık 41 beşinci nesil hayalet savaş uçağına sahip olduklarını bildirdi.
Blog - 04.11.2021
ABD ordusu, yeni tip Gelişmiş Çok-Amaçlı (AMP) 120mm XM1147 top mermisini denedi
Amerikan Defence Blog'un haberine göre ABD'li askerler, yeni tip AMP 120mm XM1147 mermisini Arizona eyaletindeki askeri tesislerde denedi.
Blog - 04.11.2021
Sıcak evler için ipuçları Koçtaş'ta
Koçtaş'tan yapılan açıklamaya göre, ısınırken tasarruf ettiren en iyi çözüm önerilerine Yaşayan Evler BLOG'dan, ihtiyaç duyulan tüm ürünlere en uygun fiyatlarla Koçtaş mağazalarından, koctas.
Blog - 03.11.2021
GittiGidiyor Kampüs gençlere kariyerlerinde yol gösteriyor
Kampüs Blog'da ise stajyerlerin ve yeni mezunların iş hayatına dair bilgilere erişebilecekleri güncel yazıların yanı sıra çeşitli anket ve testler yer alıyor.
Blog - 01.11.2021
Kaspersky, "düşük bütçeli" güvenlik merkezini başlattı
Tüm tavsiyeler kısa, hızlı bir şekilde uygulanabilen, zorlu BT veya siber güvenlik becerileri gerektirmeyen talimatlardan oluşuyor. Bu, bir işletme sahibinin veya firmadaki herhangi bir çalışanın sistemi kullanabileceği anlamına geliyor. Daha derine inmek isteyenler için özel Kaspersky blog sayfalarına bağlantılar da öneriliyor.
Blog - 27.10.2021
IMF'den ekonomik görünümdeki aşağı yönlü risklere karşı uyarı
Georgieva, rapora ilişkin kaleme aldığı blog yazısında, toparlanmayı güvence altına almak için ortak eylem gerektiğini vurguladı.
Blog - 27.10.2021
Yolcu360 kalıcı uzaktan çalışmaya geçti
"Daha mobil, daha esnek ve daha özgür bir iş hayatına adım attık" Ekip kararı ile hayata geçirilen kalıcı uzaktan çalışma modelinin, iş ve özel hayat dengesi açısından önem taşıdığını aktaran Kirman, şunları kaydetti: "Uzaktan çalışmayla artık her anlamda daha mobil, daha esnek ve daha özgür bir iş hayatına adım attık. Bu durum aynı zamanda bir araç sahibi olmanın önemini azaltırken, araç kiralamayı öne çıkardı. Bugün baktığımızda pandemi dönemi ile birlikte araç sahipliği oranının düştüğünü görüyoruz. Bu konunun da yeni nesil arasındaki düşük araç sahipliği oranı ile birleştiğinde paylaşım ekonomisi ve mobiliteyi artırdığını görüyoruz. Bu yöntem aynı zamanda çalışanların hayat kalitesini de artırıyor. Çünkü uzaktan çalışma ile artık işlerimizi dünyanın her yerinden devam ettirebiliyoruz. Sınırlar yok. Çalışanlarımız onlara sağladığımız bu esneklik ile iş-hayat dengelerini daha rahat kurabilecek ve hayat ile ilgili yeni keşifler yapmaya, yeni deneyimler edinmeye ve kendilerini her anlamda zenginleştirmeye vakit ayırabilecek." Öte yandan, Yolcu360 hakkında daha geniş bilgi ve araç kiralama seçeneklerine "www.yolcu360.com" ve "www.yolcu360.com/blog adresleri"nini yanı sıra Yolcu360 mobil uygulaması ya da "0850 360 5 360" numaralı telefon üzerinden ulaşılabiliyor.
Blog - 22.10.2021
Stardew Valley Yapımcısı Haunted Chocolatier'i Duyurdu
Üstelik iddialara göre, Haunted Chocolatier, ConcernedApe'ten göreceğimiz tek yeni oyun olmayacak. Yeni oyun iddiaları hakkındaki yazımızı okumak için: Stardew Valley Yapımcısı Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor Fragmanı paylaştıktan sonra blog'u üzerinden açıklama yapan ConcernedApe oyun hakkında özet olarak bunları söyledi: "Neden çikolata? Emin değilim.
Blog - 18.10.2021
Fransız tarihçi Filiu, Macron'un Mağrip'te Türkiye'ye yönelik "garip takıntısını" değerlendirdi Açıklaması
Orta Doğu uzmanı Filiu, Le Monde gazetesinde "Fransa'nın Mağrip'te Türkiye'ye yönelik garip takıntısı" başlıklı blog yazısı yayımladı.
Blog - 14.10.2021
AB, enerji güvenliği için Doğu Akdeniz ve Körfez'de istikrar istiyor
Borrell, artan enerji fiyatları ve enerji güvenliğinin jeopolitik etkileri hakkında blog yazısı yayımladı.
Blog - 21.09.2021
Koçtaş'tan koridorları yenileme önerileri
Çıta ve duvar kağıdı uygulayarak koridorlarına yeni bir görünüm katmak isteyenler, "Yaşayan Evler BLOG"unu, aradıkları her şeyi tek bir adreste bulmak isteyenler Koçtaş mağazalarını, Koçtaş mobil uygulamasını ve "koctas.
title