BEDİA AKARTÜRK HABERLERİ

Bedia Akartürk haber, Bedia Akartürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedia Akartürk

Bedia Akartürk

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 4.2.1941 - ...

Bedia Akartürk Kimdir ?

Bedia Akartürk 04.02.1941 tarihinde İzmir'in ödemiş ilçesinde dünyaya geldi, ve aile'nin tek çocuğudur. Ailenin tek çocugu olması dolayısıyla babasının soyadını hiç değiştirmeden Akartürk olarak devam ettirmiş ve gerçek adını hiç değiştirmemiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bedia Akartürk - 12.02.2021
Türk Halk Müziği sanatçısı Bedia Akartürk, Bolu Valisi Ümit'i ziyaret etti
Türk Halk Müziği sanatçısı Bedia Akartük, Bolu Valisi Ahmet Ümit'i ziyaret etti.
Bedia Akartürk - 06.03.2020
Bursa 18. Kitap fuarı yarın açılıyor
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmakta.
Bedia Akartürk - 28.02.2020
Bursa 18. Kitap Fuarı 7 Mart'ta kapılarını açıyor
Fuar süresince Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Şükrü Erbaş, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Yavuz Dizdar, Mete Yarar, Erol Mütercimler, İsmail Saymaz ve Ahmet Şimşirgil'in de aralarında olduğu çok sayıda yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bedia Akartürk - 28.02.2020
Bursa 18. Kitap fuarı etkinlik programı açıklandı
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmaktadır.
Bedia Akartürk - 20.12.2019
Bursa'da serebral palsi hastası Yusuf için yardım gecesi düzenlendi
Gecenin sonunda sanatçı Bedia Akartürk, sevilen şarkılarını seslendirdi.
Bedia Akartürk - 19.12.2019
Uluslararası Halk Müzikleri Festivali yerli ve yabancı sanatçıları ağırlayacak
Festival kapsamında Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu, kampüs konserlerinde sevenleriyle buluşacak.
Bedia Akartürk - 12.12.2019
"İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" 23 Aralık'ta başlayacak
Festivalin üniversite konserleri kapsamında da Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu severleriyle bir araya gelecek.
Bedia Akartürk - 11.12.2019
İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 23 Aralık'ta!
Geçen yıl içeriği ve etkileyici programı ile halk müziği alanında fark yaratan İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Beyoğlu Belediyesi ve Sanat Hayattır Derneği tarafından düzenleniyor. Festivalin müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi tarafından hazırlandı. Festivalde Azerbaycan'dan Alim Qasimov ile Saraybosna'dan Divanhana yabancı konuklar olarak yer alıyor. Ayrıca Erkan Oğur ve İsmail Demircioğlu, Yavuz Bingöl ise Grand Pera'da konser verecek diğer isimler. Türküler üniversitelerde Festival her yıl olduğu gibi bu sene de üniversitelerde halk müziğinin önemli isimlerini öğrencilerle buluşturacak. Üniversite konserleri Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 3 kampüste 12 konserde: Bedia Akartürk, Gülşen Kutlu, Şükriye Tutkun, Suzan Kardeş, Özlem Özdil, Ender Balkır, İsmail Altunsaray, Grup İmera, Gülay, Tolga Kaya, Emel Tasçıoğlu, Şems Trio ve Aysel Yakupoğlu konser verecek.
Bedia Akartürk - 03.10.2019
Neşet ertaş beştepe'deki etkinlikte anıldı
SÖZCÜ KALIN TÜRKÜ SÖYLEDİ Ödül programının ve konuşmaların ardından sahne performanslarına geçildi. Bedia Akartürk, Bektaş Dolu, Gülşen Kutlu, Erol Parlak, Işın Karaca, Muazzez Ersoy, Metin Öge ve Ustalar Topluluğu, Mustafa Keser ve Yavuz Bingöl, Neşet Ertaş'ın türkülerini seslendirdi.
Bedia Akartürk - 28.08.2019
Bedia Akartürk, adını taşıyan müzede kadınlarla bir araya geldi
Halk müziği sanatçısı Bedia Akartürk, kendi adını taşıyan müzede kadın yöneticiler ve ilçe protokolünün eşleriyle bir araya geldi.
Bedia Akartürk - 08.07.2019
Bursa'da "önemli değerlerin" isimleri caddelere verildi
Bölgedeki caddelerde Zeki Müren, Bedia Akartürk, Müzeyyen Senar, Adil Uçar, Prof.
Bedia Akartürk - 29.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Gemlik ilçesinde tedavi gördüğü Devlet Hastanesi'nde pazar günü saat 17.00 sıralarında yaşamını yitiren Yeşilçam'ın usta oyuncusu Eşref Kolçak'ın cenaze namazı, dün ikindi namazının ardından Gemlik Asım Kocabıyık Cami'nde kılındı. Kolçak'ın cenazesine ses sanatçısı Bedia Akartürk, sinema sanatçısı Nuri Alço, Hülya Koçyiğit, Tuncay Akça, Yönetmen Türker İnanoğlu, sanat camiasından isimler, hayranları, yakınları ve Gemlik halkından oluşan yüzlerce kişi katıldı.
Bedia Akartürk - 28.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Gemlik ilçesinde tedavi gördüğü Devlet Hastanesi'nde pazar günü saat 17.00 sıralarında yaşamını yitiren Yeşilçam'ın usta oyuncusu Eşref Kolçak'ın cenaze namazı, bugün ikindi namazının ardından Gemlik Asım Kocabıyık Cami'nde kılındı. Kolçak'ın cenazesine ses sanatçısı Bedia Akartürk, sinema sanatçısı Nuri Alço, Hülya Koçyiğit, Tuncay Akça, Yönetmen Türker İnanoğlu, sanat camiasından isimler, hayranları, yakınları ve Gemlik halkından oluşan yüzlerce kişi katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bedia Akartürk Haberleri | Bedia Akartürk Kimdir - Haberler - Bedia Akartürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedia Akartürk kimdir, hayatı ve biyografisi. İbo Show son bölüm full izle! Star TV İbo Show son bölüm HD full kesintisiz tek parç
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 10:04:11. #1.15#
title