AYDIN ÜNAL HABERLERİ

Aydın Ünal haber, Aydın Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Ünal

Aydın Ünal

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 22.1.1970

Aydın Ünal Kimdir ?

22 Ocak 1970 tarihinde Hüseyin Bey ve Zekiye Hanım'ın çocuğu olarak Ankara'nın Keçiören ilçesinde doğdu. Aslen Ankara'nın Güdül ilçesinden olan Ünal, Ankara Merkez İmam hatip lisesi'ni bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aydın Ünal - 20.09.2019
Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nden bitkisel ilaç uyarısı
Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nden Prof. Dr. Aydın Ünal, bilinçsizce tüketilen bitkisel iddialı ürünlerin kalp, karaciğer ve böbrek hasarına yol açabileceğini belirtti.
Aydın Ünal - 24.01.2019
CHP Grup Başkanvekili Özel: "İstanbul Treni Kaçtı"
Bir soru üzerine Özel, Aydın Ünal'ın gazetesinden veda yazısı yazarak ayrıldığını, yaprak dökümü hikayesinin hızlanarak arttığını göreceklerini iddia etti.
Aydın Ünal - 18.11.2018
Futbol: Tff 2. Lig
Stat: Fethiye İlçeHakemler: Halil İbrahim Yıldırım, Ömer Lütfü Aydın, Ünal DoğruFethiyespor: Fatih, Erdi, Kağan, Onur (Dk. 54 Kemal), Oktay (Dk. 65 Mahmut), Fethi, Yiğit, Yakup (Dk. 69 Anıl), Alican, Ramazan, MetinBugsaşspor: Bora Sevim, Turgut, Kudbettin, Mustafa, Bora Taşdemir (Dk.
Aydın Ünal - 24.10.2018
Tübitak'a Atamalar Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yer alan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, TÜBİTAK'ın yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Mehmed Özkan, Prof. Dr. Metin Orhan, İhsan Taşer, Haluk Bayraktar, Cemal Şeref Oğuzhan Öztürk ve Aydın Ünal'dan oluştu.
Aydın Ünal - 08.08.2018
Tügva'dan Gençlere Yazarlık Eğitimi
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Etimesgut İlçe Temsilciliğince organize edilen ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Aydın Ünal'ın koordinatörlüğünde yapılacak "Genç Kalemler Metin Yazarlığı Eğitimi"nin birinci dönemi için ön kayıt başvuruları başladı.
Aydın Ünal - 05.06.2018
Ramazanda Aynı Sofrada Buluşmaya Devam
Ramazanın 20. gününde Esertepe Kapalı Pazar Alanı'na kurulan iftara Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve eşi Hatice Ak, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Keçiören TOGEM Başkanı Dr.
Aydın Ünal - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Milletvekilliği aday listelerinde yer bulamayanlar arasında, şu isimler öne çıktı: Adana'dan Fatma Güldemet Sarı, Necdet Ünüvar, Amasya'dan Haluk İpek, Ankara'dan Ahmet Gündoğdu, Ahmet İyimaya, Ali Babacan, Aydın Ünal, Cemil Çiçek ve Murat Alparslan.
Aydın Ünal - 16.04.2018
Aa'nın "Yıllık Editörler Toplantısı"
"Türkiye sadece Türkiye değildir" Kazancı'nın ardından konuşan AK Parti Milletvekili Aydın Ünal da 1990'lı yıllardan bu yana bir şekilde gazetecilik mesleğinin içinde bulunduğunu ancak "Gazeteciyim" derken hiç de tatmin olmadığını söyleyerek, "Eğer AA veya onun gibi büyük bir kuruluşta çalışmıyorsanız, kendinizi tam bir gazeteci olarak göremezsiniz.
Aydın Ünal - 12.04.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Özel'in Acı Günü
Cenaze namazına, Özel ailesi, yakınları, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, AK Parti İstanbul milletvekilleri Ali Sarıkaya ve Hurşit Yıldırım, Hakimler ve Savcılar Kurulu Teftiş Kurulu Başkanı Yunus Nadi Kolukısa, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, AA Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Salih Demirkan, ENSAR Vakfı Genel Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu ile mülki erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aydın Ünal - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Afganistan'da
Görüşmeye Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın, Türkiye'nin Kabil Büyükelçisi Oğuzhan Ertuğrul, Türkiye Maarif Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ile AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da katıldı.
Aydın Ünal - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Afganistan'da
Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Kabil'e geldi.
Aydın Ünal - 08.04.2018
Başbakan Yıldırım Moğolistan'dan Ayrıldı
Başbakan Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan, TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Afganistan'a gitti.
Aydın Ünal - 06.04.2018
Başbakan Yıldırım Moğolistan'a Geldi
Başbakan Yıldırım ile Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Mehmet Erdoğan ile TBMM Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Kocabıyık ve AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal da Ulanbator'a geldi.
Aydın Ünal - 05.04.2018
Yıldırım Moğolistan'a Gitti
Başbakan Yıldırım, Moğolistan ziyaretinde kendisine Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Mehmet Erdoğan, Afganistan ziyaretinde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Afganistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Dışişleri Müsteşarı Ümit Yalçın'ın eşlik edeceğini bildirdi.
Aydın Ünal - 07.03.2018
Prof. Dr. Aydın Ünal: Günde 5 Gram Tuzu Geçmeyin
DÜNYA Böbrek Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi Nefroloji Uzmanlarından Prof. Dr. Aydın Ünal "Türkiye'de günlük yaklaşık 18 gram tuz tüketiliyor.
Aydın Ünal - 19.02.2018
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
Bahçeli'nin de Afrin'e gideceğini söylediğini anımsatan Özel, şu görüşlerini paylaştı: "O ne derse, bu da onu söylüyor. AKP ile MHP eskiden çift yumurta ikiziydi ama son dönemde tek yumurta ikizine dönüştüler. Arada hiçbir fark yok. Konuşmalar saraydan yazılıyor, iki tarafa da yollanıyor, aynı konuşmayı Cumhurbaşkanı da Binali Yıldırım da Bahçeli de yapıyor. Yıldırım, araya parça atıyor, doğaçlama yapıyor, metne çok sadık değil. Ama Bahçeli, metne sadık. Bahçeli, sufle alıyor mu bilinmez ama metne tam sadık. Değme tiyatro sanatçısının yapamayacağı bir ezberi, sarayın jargonu üzerinden, sarayın kendisine yolladığı metin üzerinden okuyor. Saray ne hakarette bulunuyorsa aynısını söylüyor, saray ne savunmada bulunuyorsa aynısını söylüyor, sarayın ne argümanı varsa Devlet Bey'in de o argümanı var. Sayın Bahçeli'den, artık MHP ile bir bağ kurmak, genel başkanı olarak anmak yerine, sarayın sözcüsü, sarayın ortağı, sarayın yancısı gibi ifadelerle bahsetmek hiç olmaza MHP'nin kurumsal kimliğine aidiyet duyan, 60 yıllık partiyi kendisine baba evi bellemiş kişilerin de yüreklerini burkmaz. Çünkü bir tarafının derdinin artık parti değil saray ve saraya destek olduğu açıkça ortada." "ByLock'tan ismi sildirilenler" AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal'ın, bugün bir gazetede yazdığı köşe yazısına değinen Özel, Ünal'ın yazısından "Dün Fetullah'a neredeyse tapacak kadar Fetullahçıydılar, bugün ise 'FETÖ ile sadece ben mücadele ediyorum' havasındalar.
Aydın Ünal - 14.02.2018
28 Şubat Alt Komisyonu Çalışmalarına Başladı
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan 28 Şubat Sürecinde Gerçekleşen Hak İhlalleri ve Mağduriyetlerin Giderilmesi Alt Komisyonu çalışmalarına başladı. AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Ankara Milletvekili Aydın Ünal, CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, MHP İstanbul Milletvekili Atila Kaya ile HDP Diyarbakır Milletvekili Sibel Yiğitalp'ten oluşan komisyonun başkanlığına Aydın Ünal seçildi.
Aydın Ünal - 01.02.2018
Hdp'den PKK'lı Kadınların Yaşamlarını Yansıtan Yazıya Tepki
AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal'ın, bir gazete için kaleme aldığı, "Terör örgütü PKK üyesi kadınların gerçekte yaşadıklarını" irdeleyen yazısına HDP'li milletvekilleri tepki gösterdi.
Aydın Ünal - 01.02.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
HDP Grup Başkanvekili Ahmet Yıldırım, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal'ın partilerini hedef alan bir köşe yazısı kaleme aldığını anlatarak, siyasetçilerin birbirlerine hakaret etmemesi gerektiğini dile getirdi.
Aydın Ünal - 10.01.2018
AK Parti Milletvekilleri Beypazarı'nda
AK Parti Ankara milletvekilleri, Emrullah İşler, Aydın Ünal ve Nevzat Ceylan, Beypazarı ilçesinde kurum müdürleri ile bir araya geldi.
Aydın Ünal - 24.12.2017
AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi
Kongreye, AK Parti Ankara milletvekilleri Cemil Çiçek, Emrullah İşler, Aydın Ünal, Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı da katıldı.
Aydın Ünal - 10.12.2017
Sadakataşı Derneğinden Lübnan'daki Filistinli Mültecilere Anaokulu
Filistinlilerin yaşadığı kampta 200 çocuğun ücretsiz eğitim görebileceği, tefrişatı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından yapılan El-Aksa Anaokulu'nun açılışına, Türkiye'nin Beyrut Büyükelçisi Çağatay Erciyes, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ve Halis Dalkılıç, AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Sadakataşı Derneği Başkanı Kemal Özdal, TİKA Beyrut Koordinatörü Serhat Küçükkurt ile Türkiye'den gelen gazeteciler ve kampta yaşayan Filistinliler katıldı.
Aydın Ünal - 09.12.2017
6. Büyük Türkiye Buluşması
AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, "Ensar Vakfı, FETÖ'nün çok iftiralarına, saldırılarına uğradı, linç kampanyalarına maruz kaldı ama bu mücadeleyi çok başarılı bir şekilde atlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Ünal Haberleri | Aydın Ünal Kimdir - Haberler - Aydın Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Akşamlar Birlikte Güzel etkinlikleri Ağustos ayında devam edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:44:58. #1.16#

title