Haberler

Erdoğan'ın Eski Metin Yazarından Pelikan Uyarısı: FETÖ ve PKK'dan Daha Tehlikeli

Güncelleme:

AK Parti'ye ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski metin yazarı Aydın Ünal, "FETÖ ve PKK'dan daha tehlikeli, içerideki sinsi ur, partiyi zehirleyen Pelikan Örgütü derhal kararlılıkla tasfiye edilmelidir." dedi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski metin yazarı Aydın Ünal, sosyal medyadan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünal, Ak Parti'ye dair yaptığı açıklamada Pelikan uyarısında bulundu.

Aydın Ünal, resmi Twitter hesabından açıklama yaptı. " Ak Parti'ye alternatif iddiasında bir oluşum, ancak ve ancak Ak Parti'nin buna alan açmasıyla mümkün olabilir." diyen Ünal, şöyle devam etti:

"PUSUYA YATAN ÇOK OLUR"

"Ak Parti güçlü ise, kimse karşısında ringe çıkamaz; AK Parti güç kaybederse, pusuya yatan çok olur. Yani sorun da çözüm de AK Parti'nin kendisindedir."

"ARTIK NET BİR ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR"

"Artık net bir şekilde görünüyor ki, AK Parti'nin yaşadığı sorunları fırsat görenler başlarını pusudan kaldırıyorlar. Bunun önüne geçecek olan sadece ve sadece AK Parti'nin kendisidir. Pusudakileri boşa düşürecek olan, AK Parti'nin alacağı tedbirlerdir."

"AK PARTİ'NİN GÜÇ KAYBETMESİ..."

"AK Parti artık AK Parti'den büyüktür. AK Parti'nin kaderiyle Türkiye'nin kaderi örtüşmektedir. AK Parti'nin güç kaybetmesi, başta FETÖ ve PKK olmak üzere Türkiye düşmanlarının güç kazanması demektir. AK Parti zayıflatılırsa, her alanda mücadele zayıflar."

"FETÖ VE PKK'DAN DAHA TEHLİKELİ"

"AK Parti, pusuda bekleyenlerin hevesini kabartan sorunlarını acilen çözmek zorundadır. Bu sorunların başında da hiç abartısız Pelikan Örgütü vardır. FETÖ ve PKK'dan daha tehlikeli, içerdeki sinsi ur, partiyi zehirleyen Pelikan Örgütü derhal kararlılıkla tasfiye edilmelidir."

"PELİKAN VE İCRAATLARI"

"Pelikan Örgütü'nün siyasette ve medyada kullandığı unsurlar da derhal kenara alınmalıdır. Pelikan ve icraatları pusudakilerin elinde en büyük gerekçedir. Bu gerekçe pusuda bekleyenlerin elinden alınabilir. Fokurdayan sokak, ancak bu şekilde yatıştırılabilir."

"PELİKAN VE UZANTILARININ ZEHRİNDEN UZAKLAŞMA..."

"Sorunları çözebilecek yegane kapasite AK Parti'nin elindedir. Yeni, yenilikçi, kucaklayıcı, yatıştırıcı, reformcu, katılımcı bir dil ve politika; bununla birlikte Pelikan ve uzantılarının zehrinden uzaklaşma, AK Parti'ye kurulan tuzakları, pusuları boşa çıkarır."

"YETER Kİ BİRLİK OLALIM"

"Türkiye'yi düze çıkaracak akıl, tecrübe ve kadro AK Parti'nin elindedir. AK Parti daha uzun müddet Türkiye'nin yegane umudu olacaktır. Yeter ki zehirden kurtulalım. Yeter ki hırsı hevesi itelim, yeniden bir olalım, birlik olalım. Özetle çözüm AK Parti'dir, AK Parti'dedir."

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Aydın Ünal AK Parti PKK Politika Güncel Haberler

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri 'İntihar etti' olmuş

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri "İntihar etti" olmuş

AVM'de çocuğa cinsel istismar! Perdenin arasından bakan anne, görevlilere koştu

AVM'de çocuğa cinsel istismar! Perdenin arasından bakan anne, görevlilere koştu

Netanyahu'nun oğlundan, İsrail Hava Kuvvetleri Komutanı'nı hedef alan paylaşım

Netanyahu'nun oğlundan, İsrail Hava Kuvvetleri Komutanı'nı hedef alan paylaşım

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi! 20 Haziran Perşembe 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 20 Haziran burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (EURO 2024 MAÇLARI) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 19 Haziran EURO 2024 günün maçları nereden izlenir? Çanakkale'de orman yangını! Orman yangını söndürüldü mü? Çanakkale'de orman yangını mı çıktı? 2024 YKS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? TYT-AYT-YDT sonuçları açıklandı mı? A Milli Takım maç takvimi! Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? #9917 A Milli Takımı kaçıncı sırada? A Milli Takımı F Grubu'nda kaç puan topladı? 19 HAZİRAN BURÇ YORUMU Burçları neler bekliyor? AŞK, EVLİLİK, KARİYER, PARA TÜRKİYE- GÜRCİSTAN MAÇINDAN KARELER #9917 Türkiye- Gürcistan maçı anlık görüntüler! TÜRKİYE- GÜRCİSTAN MAÇI CANLI ANLATIM Türkiye- Gürcistan maçı kaç kaç? Eylem Tok ve oğlunun duruşması ne zaman? ABD'deki duruşma neden ertelendi?
17 yıllık ihanet! Talihsiz adam, kendisinden olmadığını öğrendiği kızların geleceğinden endişeli

17 yıllık ihanet! Talihsiz adam, kendisinden olmadığını öğrendiği kızların geleceğinden endişeli

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title