Aslıhan Doğan Haberleri

Aslıhan Doğan haber, Aslıhan Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aslıhan Doğan - 04.11.2019
Malatya'da kadına yönelik şiddetle mücadele konulu toplantı
İl Müdürlüğünün salonunda düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rasim Bulut, kadına yönelik şiddetin önemli bir insan hakkı ihlali olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Kadına yönelik şiddet, kadınların sosyal, ekonomik ve siyasal yaşamda yerlerini alma haklarından çeşitli biçimlerde yoksun kalmalarına, fiziksel ve ruhsal sağlık sorunları yaşamalarına, sakat kalmalarına ve hatta yaşamlarını yitirmelerine neden olmaktadır. Bakanlığımız, kadına yönelik şiddetin kabul edilmez olduğu inancıyla kadına yönelik şiddetle mücadele yasal çalışmaları, eğitim ve farkındalığı artırma çalışmaları, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu artırma, şiddet mağduru kadınların korunması ve desteklenmesine yönelik kurumsal mekanizmaların güçlendirilmesi başlıkları altında çok boyutlu ve tüm tarafların katkısı ile kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir." Bulut'un konuşmasının ardından Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadın Statüsü Genel Müdürlüğü uzman yardımcıları Aslıhan Doğan ve Çağrı Ciltaş tarafından katılımcılara elektronik kelepçe uygulaması hakkında bilgi verildi.
Aslıhan Doğan - 12.09.2019
11 Eylül 2019 Haberleri
11 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Aslıhan Doğan - 13.04.2019
Best Gift Fest'te Bahar Coşkusu Yaşandı
Mimar Eda Güney'in tasarladığı bahar konseptinin hakim olduğu balo, renkli şovlarıyla da keyif dolu anlar yaşattı. Ayrıca Naz Elmas, Ebru Akel, Emel Yıldırım ve Aslıhan Doğan gibi ünlü isimler stantlarıyla yoğun ilgi gördü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aslıhan Doğan Haberleri | Aslıhan Doğan Kimdir - Haberler - Aslıhan Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aslıhan Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Arda Turan: Benim de önderliğimde Fenerbahçe'yi çok iyi durdurduk.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 10:40:27. #1.16#

title