Haberler

İlk Bebeklerini Kucaklarına Alan Arda Turan'ın Eşinden Şaşırtan Açıklama: 4'üncü Çocuğa Kadar Ara Vermeyeceğiz

Spor Haberleri

Arda Turan'ın eşi, bir dergiye verdiği röpörtajda "Hamza'yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz." dedi.

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, eşinin kavgası ve evliliği hakkında ilk kez Şamdan Plus dergisine konuştu. Berkay Şahin ve Arda Turan kavgasında aldatılan kadın konumuna düşen Turan, "Arda'ya güvenmeseydim evlenmezdim" dedi. Aslıhan, 4 çocuk istediklerini bunun içinde ara vermeyeceklerini söyledi.

Anne olduktan sonra ve eşinin kavgasıyla alakalı ilk kez konuşan Aslıhan Doğan Turan şunları söyledi: "Saf, aldatılan ve bunlara susan kadın konumuna düşürüldüm ama böyle şeyler yok. Arda'ya güvenmeseydim ya da Arda bana güvenmeseydi bu evlilik hiçbir zaman gerçekleşmezdi. İnsanların 'Arda çapkın, Arda şunu yaptı, bunu yaptı' demeleri beni ilgilendirmiyor. Ben kocamın neyi yapıp neyi yapmadığını herkesten iyi biliyorum.

Bizi evliliğe götüren, evliliğimizi bozamayan ve evlilik öncesinde de ayrılmalarımıza rağmen tekrar bir araya getiren şey aşktır. Üstüne basa basa söylemek istiyorum, bizi bir arada tutan şey karşılıklı aşk ve tutkudur.

Aslıhan Doğan Turan, Arda Turan'ın Kavgası Hakkında Konuştu: Saf ve Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm

Biz evlenmeden önce Arda derdi ki "Bir gün bir oğlumuz olursa, ben Allah'a söz verdim ve Hz. Hamza'dan dolayı adını Hamza koyacağım. Arda ile ilk çıkmaya başladık ve Arda'ya dedim ki "Ben 4-5 çocuk istiyorum." O da "O zaman benim çok çalışmam lazım" dedi. Hamza'yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz. Arda'nın eli çok açıktır. Allah bozmasın güzel bir kazancı var. Ben eşiyim, yani bana hediye almasından daha doğal ne olabilir ki?"

Aslıhan Doğan Turan, Arda Turan'ın Kavgası Hakkında Konuştu: Saf ve Aldatılan Kadın Konumuna Düşürüldüm

Kaynak: Haberler.com / Spor

Aslıhan Doğan Turan Arda Arda Turan Magazin Spor Haberler

title