Adem Korkmaz Haberleri

Adem Korkmaz haber, Adem Korkmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Korkmaz - 30.10.2021
VALİ ARSLANTAŞ, BORSA EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN TARIM SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA BAŞKANLIK ETTİ
Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp'in ev sahipliğinde Borsa Binasında gerçekleşen toplantıya Vali Arslantaş'ın yanı sıra Burdur Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker, Sayın Yasin Uğur, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Tuğrul, Oda, borsa, birlik ve ilgili stk'ların temsilcileri katıldı.
Adem Korkmaz - 29.10.2021
CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 98. YIL DÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI
Törene başta Vali Sayın Ali Arslantaş olmak üzere Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker, Sayın Yasin Uğur, Garnizon Komutanı P. Kom. Alb. Sayın Yavuz Çankaya, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Baro Başkanı Ramazan Gedik, Vali Yardımcıları Ahmet Mailoğlu, Mehmet Yıldız, Sedat Yıldırım, İbrahim Özkan, Mehmet Polat, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı J.
Adem Korkmaz - 28.10.2021
AK Parti'li Kurtulmuş, 3. Uluslararası Mehmet Akif Ersoy Sempozyumu'nda konuştu: (2)
Türkiye'nin bugün her alanda güçlü adımlarla ilerlediğini söyleyen Kurtulmuş, Türkiye'nin hedefleri olan bir ülke olduğunu sözlerine ekledi, Kurtulmuş'a, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz tarafından özel işlemeli ipek mendil hediye edildi.
Adem Korkmaz - 20.10.2021
"İşimdeyim Güvendeyim Projesi" Tanıtıldı
Toplantıya Burdur Valisi Ali Arslantaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Kurt, Üniversitemiz Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı, SDÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi aynı zamanda Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Jandarma Komutanı J.
Adem Korkmaz - 19.10.2021
VALİ ARSALNTAŞ "İŞİMDEYİM, GÜVENDEYİM PROJESİ" AÇILIŞ VE TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Burdur Valisi, 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Arslantaş, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi'nin (MİSGEP)" Hibe Programı kapsamında desteklenen "İşimdeyim, Güvendeyim Projesi" nin Açılış ve Tanıtım Toplantısına katıldı. MAKÜ Lavanta Tepesi Otelde gerçekleşen açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Programın devamında İşimdeyim, Güvendeyim Projesinin tanıtım filmi gösterildi ve protokol konuşmaları gerçekleşti. Programda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof.
Adem Korkmaz - 06.10.2021
VALİ ARSLANTAŞ, AĞLASUN İLÇE GELİŞİM ÇALIŞTAYI AÇILIŞINA KATILDI
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Vali Ali Arslantaş, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Ağlasun Kaymakamı Tahir Demir, Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Volkan Güler, MAKÜ Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.
Adem Korkmaz - 18.08.2021
MAKÜ, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitim verecek
MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, üniversite senatosunun güz dönemi eğitim öğretime 27 Eylül'de gerekli önlemleri alarak, yüz yüze başlanmasına karar verdiğini belirtti.
Adem Korkmaz - 18.08.2021
BURDUR TEK YÜREK, GENİŞ KATILIMLI YARDIM KAMPANYASI DÜZENLENDİ
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında geniş katılımla Sel ve Yangın Afetleri Yardım Kampanyası toplantısı yapıldı. İl Özel İdaresi Meclis Salonunda milletvekilleri, ilgili kurum yöneticileri, STK Başkanları ve iş insanları katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Burdur TEK yürek olarak destek birlikteliği gösterdi. Vali Arslantaş'ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker, Belediye Başkanı A. Orkun Ercengiz ve MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz konuşma yaparak yardım kampanyası ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar.
Adem Korkmaz - 16.07.2021
CUMHURİYET MEYDANINI DOLDURAN BURDURLULAR 15 TEMMUZ'U UNUTMADIKLARINI BİR KEZ DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GÖSTERDİ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programla devam etti. Programa başta Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş olmak üzere, il protokolü, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı. Cumhuriyet Meydanını dolduran Burdurlular 15 Temmuz'u unutmadıklarını bir kez daha güçlü bir şekilde gösterdiler. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve İl Müftüsü Enver Türkmen tarafından okunan dua ile devam etti. Öğrencimiz tarafından okunan Bayrak Şiirinin ardından, Aziziye Köyünden Havvana KOÇAK tarafından kendi yazdığı Çanakkale Şiiri Okundu. 15 Temmuz Şehitlerimizin İsimlerinin tek tek okunduğu programda, 15 Temmuzla ilgili hazırlanan Videolar, Belgeseller ve Canlı Yayınlar seyredildi. Saat 21. 00'de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN millete sesleniş canlı yayınının takip edildiği programın devamında protokol konuşmaları yapıldı. İyi Parti İl Başkanı Faruk Erkan, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Makü Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Vali Arslantaş konuşma yaptılar.
Adem Korkmaz - 20.06.2021
100. Yıl İstiklal Marşı Özel Ödül Töreni Bakan Karaismailoğlu'nun Teşrifleriyle Gerçekleşti
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, Burdur programı kapsamında 4. Uluslararası Mehmet Akif Ersoy Bilim ve Sanat Ödülleri 100. Yıl İstiklal Marşı Özel Ödülü programına katıldı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Lavanta Tepesi Hotel'de düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. MAKÜ'nün tanıtım filmi ile devam eden programda "İstiklal Marşının Kabulünün 100. Yılında Mehmet Akif Şiirleri Nağmelerle Buluşuyor Projesi" kapsamında hazırlanan müzikler Burdur MAKÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Zeki Nacakcı'nın sunum eşliğinde gösterildi. Programın devamında MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Sayın Adem Korkmaz, Burdun Valisi Sayın Ali Arslantaş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, konuşma yaptılar.
Adem Korkmaz - 14.04.2021
Burdur'da Akça Katık Peynir Projesi için işbirliği protokolü imzalandı
Burdur Belediyesinde gerçekleşen imza töreninde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz, Akça Katık Peynir Projesi'nin hazırlanması ve uygulanması için sosyal, kültürel ve bilimsel amaçlı işbirliği protokolüne imza attı.
Adem Korkmaz - 06.10.2020
Bucak Belediyesi ile üniversite iş birliği yapacak
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, iş birliği toplantısında bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adem Korkmaz Haberleri | Adem Korkmaz Kimdir - Haberler - Adem Korkmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Korkmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Karakaş, ADIM Üniversiteleri Toplantısına Katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 10:34:06. #1.15#

title