ABDULLAH ŞAHİN HABERLERİ

Abdullah Şahin haber, Abdullah Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Şahin

Abdullah Şahin

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956 - ...

Abdullah Şahin Kimdir ?

Abdullah Şahin, 1956 yılında Gölyaka'da doğan Şahin, ortaöğretimini Gölyaka'da tamamladı. Askerlik hizmetinden sonra FİSKOBİRLİK'te çalışmaya başladı ve aynı zamanda atletizmde sporcu eğitmenliğine devam etti. 1980'den sonra İsviçre'ye yerleşerek otomotiv sektöründe çalışmaya başlamış ve bu sırada lisans eğitimini tamamlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdullah Şahin - 25.8.2020
Vali Yırık, Karakoçan ilçesini ziyaret etti
Vali Yırık, Kaymakam Abdullah Şahin'i makamında ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Abdullah Şahin - 14.7.2020
Son dakika haberleri | Elazığ'a vali yardımcısı ve kaymakam atamaları
7 ilçenin kaymakamı değişti Öteyandan 7 ilçenin kaymakamı ise değişti. 7 kaymakamdan 2'si farklı illerde vali yardımcılığı görevine getirildi. Ağın Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, Diyarbakır Vali Yardımcılığı'na yerine ise Edirne Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa, Karakoçan Kaymakamı Nebi Çanga, Artvin Vali Yardımcılığı'na yerine Malatya Arguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, Keban Kaymakamı Ersin Tepeli Aydın Koçarlı Kaymakamlığı'na yerine Sivas Gölova Kaymakamı Adnan Karaosmanoğlu, Palu Kaymakamı Mustafa Demir, Yozgat Akdağmadeni Kaymakamlığı'na yerine Sivas Akıncılar Kaymakamı Tayfun Deli,Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat Denizli Serinhisar Kaymakamlığı'na yerine Bilecik İnhisar Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz,Arıcak Kaymakamı Şenol Öztürk Batman Hasankeyf Kaymakamlığı'na yerine Adana Pozantı Kaymakamı Muammer Sarıdoğan ve Maden Kaymakamı Refik Özsoy Şırnak İdil Kaymakamlığı'na yerine ise Düzce Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin atandı.
Abdullah Şahin - 28.12.2019
Tarihi İpek Yolunda Bir Gün
Kazanımlarının oldukça büyük olacağına inanıyorum Program, Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Şahin'in ev sahipliğinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesinde yapılan bilgilendirme toplantısıyla başladı.
Abdullah Şahin - 23.10.2019
Çatak'ta tiyatro gösterimi
Nokta Tiyatro Ekibi adına konuşan oyuncu Abdullah Şahin, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan'a teşekkür etti.
Abdullah Şahin - 28.3.2019
Malatya'da 4.1 Büyüklüğünde Deprem (2)
KAYMAKAM ŞAHİN: HERHANGİ BİR YIKIM YOKArguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, saat 07.19'da meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin hasara yol açmadığını söyledi.
Abdullah Şahin - 25.3.2019
Arguvan'da 4,5 Büyülüğünde Deprem (2)
KAYMAKAM ŞAHİN: HERHANGİ BİR SIKINTI YOKArguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, 4,5 büyüklüğündeki depremin ilçede herhangi bir hasara yol açmadığını söyledi.
Abdullah Şahin - 25.3.2019
Arguvan'da 4,5 Büyülüğünde Deprem (2)
KAYMAKAM ŞAHİN: HERHANGİ BİR SIKINTI YOKArguvan Kaymakamı Abdullah Şahin, 4,5 büyüklüğündeki depremin ilçede herhangi bir hasara yol açmadığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Şahin Haberleri | Abdullah Şahin Kimdir - Haberler - Abdullah Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. DAP Başkanı Demirdöğen, Karakoçan'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 21:43:59. #1.14#
title