Zonguldak Merkez Haberleri

Zonguldak Merkez haber, Zonguldak Merkez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zonguldak Merkez - 12.04.2021
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oruç'tan AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Zonguldak Merkez - 17.02.2021
Zonguldak'ta eğitime kar engeli
İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle yüz yüzü eğitimin 18-19 Şubat tarihlerinde iki gün süreyle ertelendiğini açıkladı. Açıklamada, Zonguldak merkez ve ilçelerinde görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanlarının da idari izinli sayılmasına karar verildiği bildirildi.
Zonguldak Merkez - 15.02.2021
Zonguldak'ta yüz yüze eğitim 2 gün daha ertelendi
İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitimin bugün ertelendiğini açıklamıştı. Yeniden toplanan meclis, yüz yüze eğitimin iki gün daha ertelendiğini açıkladı. Açıklamada, "Meteoroloji verilerine göre il genelinde yoğun kar yağışının devam edeceği öngörüldüğünden buzlanma, don olayı, ulaşımda aksamlar gibi oluşması muhtemel risklerden dolayı yüz yüze eğitime başlaması kararlaştırılan resmi ve özel anaokullarının, özel eğitim anaokulunun, ilkokulların, ortaokulların ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı özel kreş, gündüz bakım evi ve çocuk kulüplerin de yüz yüze eğitime başlama faaliyetlerine 16-17 Şubat 2021 tarihlerinde 2 (iki) gün süre ile ertelenmesine, bu süreç zarfında okullarımızda da uzaktan eğitime devam edilmesine, rehabilitasyon merkezlerinin, yaygın eğitim kurslarının ve tüm özel kursların yüz yüze eğitimlerine 2 (iki) gün ara verilmesine karar verilmiştir" denildi.Ayrıca, Zonguldak merkez ve ilçelerinde görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanlarının da iki gün süreyle idari izinli sayılmasına karar verildi.
Zonguldak Merkez - 19.01.2021
Zonguldak'ta eğitime 1 gün ara
Zonguldak Valiliği İl Umumi Meclisi Hıfzıssıhha Meclisi, kentte etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle alınan kararları açıkladı. Kararda, özel, resmi anaokulları, rehabilitasyon merkezi ve kreşlerde eğitime 1 gün süreyle ara verilmesine karar verildi. Eğitime uzak eğitim ile devam edileceği ifade edildi.Ayrıca, Zonguldak merkez ile ilçelerinde görevli engelli ve hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasına karar verildi.
Zonguldak Merkez - 13.01.2021
Zonguldak'tan kısa kısa
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Ayçiçek'ten ziyaret Mükerrem Ayçiçek ve ilçe yöneticileri, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil'i ziyaret etti.
Zonguldak Merkez - 10.12.2020
Zonguldak'ta aranan 37 şahıs yakalandı
Zonguldak genelinde 2-9 Aralık 2020 tarihleri arasında aranan şahısların yakalanması çalışmalarında asayiş suçlarından aranan 37 şahıs yakalandı. Zonguldak Merkez ile Kozlu, Kdz.
Zonguldak Merkez - 03.09.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, mazbatasını aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zonguldak Merkez Haberleri | Zonguldak Merkez Haber - Haberler - Zonguldak Merkez haberleri, son dakika zonguldak merkez haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber | Öğretmen çift el ele verip çocuklara bilimi sevdiriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 09:21:31. #1.16#

title