ZEHRA ÖZYOL HABERLERİ

Zehra Özyol haber, Zehra Özyol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Özyol

Zehra Özyol

Doğum Yeri Amasya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962

Zehra Özyol Kimdir ?

Zehra Özyol, Amasya, Gümüşhacıköy İlçesi'nde 1962 yılında dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Özyol 1982 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı'nda çalışmaya başladı. 1992 yılında Kültür Bakanlığı'nda göreve başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Şef, Şube Müdürlükleri ve Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zehra Özyol - Dün
Merzifon Cemevi ve Kültür Merkezi açılışı yapıldı
Cemevinin yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Güldoğan, şunları kaydetti: "Anadolu'muz farklı kültürleri ve kadim tarihiyle önemli bir yaşam merkezi. Ben Anadolu'nun zenginliğini yakın zamanda idrak ettiğimiz muharrem ayında yaptığımız, Anadolu'nun başka bir geleneği olan aşureye benzetiyorum. Aşuredeki 41 farklı ürün nasıl bir araya gelip, nasıl bir zenginliği, nasıl bir lezzeti ifade ediyorsa, işte Anadolu'nun tarihi de kültürü de bu demektir. Onun için 'biz Anadolu'yuz' diyoruz. Büyük Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetin içinde huzurla yaşadığımızı düşünüyorum. Bu eserin bugüne gelmesinde emeği olan, katkı veren herkesi kutluyorum." Semah gösterisi ve duaların ardından Kaymakam Güldoğan, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Yasin Kuzucu, CHP Merzifon İlçe Başkanı Hasan Koparan ve diğer katılımcılar Cemevi ve Kültür Merkezi'nin açılış kurdelesini birlikte kesti.
Zehra Özyol - 30.08.2021
Taşova, Gümüşhacıköy, Merzifon ve Suluova ilçelerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı
Program, Kaymakam Ali Cemal Altınöz ve Belediye Başkanı Zehra Özyol'un kaymakamlıkta tebrikleri kabulüyle sona erdi.
Zehra Özyol - 16.08.2021
Kaymakamımız Yunus Emre Fırat Yardım Kampanyası Toplantısına Başkanlık Etti.
Gümüşhacıköy İlçesinde yerel olarak planlanan yardım kampanyasına ait planlama hususlarının görüşüldüğü toplantıya, Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanı Zehra Özyol, kamu kurum ve kuruluşları ile STK lar katıldı.
Zehra Özyol - 21.07.2021
Kurban Bayramı Şehit Ailesi Ziyaretleri
Kurban Bayramı Mu¨nasebetiyle I·lc¸e Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Belediye Bas¸kanımız Zehra Özyol, Emniyet Müdür V.
Zehra Özyol - 21.07.2021
Kurban Bayramı Güvenlik Kuvvetleri Ziyareti
Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanımız Zehra Özyol, Yazı İşleri Müdürü Kadir Karadaş ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, halkımızın huzuru için görev başında olan güvenlik kuvvetlerimizin Kurban Bayramı'nı tebrik etti.
Zehra Özyol - 21.07.2021
Kurban Bayramı İtfaiye Müdürlüğü Ziyareti
Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanımız Zehra Özyol, Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak ile Gümüşhacıköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret ederek vatandaşlarımızın can güvenliğini korumada büyük önemi bulunan itfaiyecilerimizin Kurban Bayramı'nı tebrik etti,...
Zehra Özyol - 15.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri "Türkiye Geçilmez" Resim Sergisi
Kaymakamımız Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Emniyet Müdür V.
Zehra Özyol - 11.11.2020
11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü
Etkinliğe Belediye Başkanı Zehra Özyol, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Aziz Bektaş Kaymak, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Celal Eker, Orman İşletme Şefi Nazım Helvacı, siyasi parti temsilcileri ile muhtar ve vatandaşlar katıldı.
Zehra Özyol - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Programa Kaymakam Yunus Emre Fırat, AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Sönmez, İlçe jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik, gaziler ve kurum müdürleri katıldı.
Zehra Özyol - 16.09.2020
Amasya'dan kısa kısa
Törene, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Şube Müdürleri Mustafa Turgut, Engin Aktaş, ilkokul müdürleri katıldı.
Zehra Özyol - 09.09.2020
CHP'nin kuruluşunun 97. yılı
Programa, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Kadın Kolları Başkanı Sevgi Laçin, Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Söylemez ve partililer katıldı.
Zehra Özyol - 08.04.2020
TBB, kadınların yönettiği belediyelere hizmet aracı hibe edecek
TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan katıldı.
Zehra Özyol - 22.09.2019
Amasya'da rahvan at yarışları yapıldı
Ata sporu rahvan yarışlarında Amasya'nın önemli bir bölge olduğunu dile getiren Genç, şunları kaydetti: "Amasya, Gümüşhacıköy, Osmancık bu bölgelerde rahvan yarışları yıllarca atalarımızın devam ettirdiği yarışlar. Federasyon olarak biz de bunun peşindeyiz. Federasyon Başkanımız, yönetimimiz elinden gelen desteği veriyor. Yine yerel yönetimlerimiz de ellerinden gelen katkıyı yapmaya çalışıyor. Altı ayrı dalda federasyon yarışı olacak burada, baş koşusu, başaltı koşusu, küçük orta, büyük orta, üçlü tay, dörtlü tay koşusu olacak. Ayrıca federasyon yarışları dışında 4 ayrı yarışı belediye üstlendi, o yaptırıyor." Konuşmaların ardından Genç, Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı ve Belediye Başkanı Zehra Özyol'a, rahvan at yarışlarına sundukları katkılardan dolayı plaket verdi.
Zehra Özyol - 18.09.2019
İlköğretim Haftası
Törene Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkanı Zehra Özyol, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Aziz Bektaş Kaymak, daire müdürleri ile öğrenciler katıldı.
Zehra Özyol - 11.09.2019
Gümüşhacıköy'de okul güvenliği toplantısı
Toplantıya Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkanı Zehra Özyol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, kurum ve okul müdürleri ile okul aile birliği başkanları katıldı.
Zehra Özyol - 19.05.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Törene, Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Baçavuş Aziz Bektaş Kaymak, Belediye Başkanı Zehra Özyol, askeri ve mülki erkan, öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.
Zehra Özyol - 05.04.2019
Bu İlçede Kadın Erkek Sayısı Eşit
Bu ilçede kadın erkek sayısı eşit İlçenin belediye başkanı da kadın AMASYA - Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde TÜİK'in son açıkladığı nüfus verilerine göre 23 bin 734 kişi yaşarken, kadın ve erkek sayısı ise eşit durumda. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından paylaşılan 2018 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 11 bin 867'şer kadın ile erkeğin yaşadığı ilçedeki bu şaşırtıcı durum vatandaşları da sevindirdi. 5 yıldır belediye başkanlığı yapan ve son seçimde güven tazeleyen Zehra Özyol daha önce kadın erkek sayısının eşit sayıda olduğu benzer bir ilçe duymadıklarını belirtti.
Zehra Özyol - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi - Amasya
Amasya'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Zehra Özyol - 19.01.2017
Gümüşhacıköylü Çocuklar Tiyatroyla Şenlendi
Belediye Başkanı Zehra Özyol, tiyatro oyunu öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye olarak kültürel etkinliklere önem verdiklerini ve bu anlamda ilkleri hayata geçirmeye çalıştıklarını belirterek, "Çocuklarımızın keyifle izlediği, mutlu olduğu bu tür etkinlikler artarak devam edecek.
Zehra Özyol - 16.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Gümüşhacıköy ilçesinde de Belediye Başkanı Zehra Özyol öncülüğünde bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Bahadır Bakıcıoğlu, CHP İlçe Başkanı Sefa Kizir, MHP İlçe Başkanı Tuğrul Çimir, Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim Al ve DSP ilçe Başkanı Dursun Kaplan ile vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla, sloganlar eşliğinde belediye önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüyüş yapıldı.
Zehra Özyol - 15.12.2016
Keleş: "Fıtık Ameliyatları Artık Eskisi Kadar Korkutucu Değil"
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Atak ve ilçe halkının yoğun bir katılım gösterdiği konferansın açılış konuşmasını yapan Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, "Hastane olarak hem Samsun ve çevre il ve ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz sağlık konferanslarımızın bir yenisinde daha sizlerle bir aradayız.
Zehra Özyol - 03.12.2016
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun Açıklaması
Torun'a ziyaretlerinde CHP Parti Meclisi Üyesi Ferihan Karasu, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol ile CHP Kastamonu İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı eşlik etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zehra Özyol Haberleri | Zehra Özyol Kimdir - Haberler - Zehra Özyol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Özyol kimdir, hayatı ve biyografisi. Merzifon Cemevi ve Kültür Merkezi açılışı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 00:37:16. #1.15#

title