Yıldırım Akbulut Haberleri

Yıldırım Akbulut haber, Yıldırım Akbulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Akbulut - 21.04.2021
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (5)
"Türkiye'ye hayrı dokunmayanlardan tek beklentimiz, şerlerini ülkeden uzak tutmalarıdır" Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "Tüm bu hakikatler apaçık ortadayken, Türkiye'nin itibarını düşürmek, kredibilitesine zarar vermek, yatırımcıların güvenini sarsmak için yürütülen '128 milyar dolar nerede' kampanyasını siyasi muhalefet saikiyle açıklamak mümkün değildir. Ortada bu ülkeye ve millete yönelik aleni bir ihanet, aleni bir saldırı, aleni bir hançerleme vardır. Bu izahlarımıza rağmen hala aynı teraneleri tekrar eden hiç kimseyi masum kabul etmeyeceğiz. Türkiye'ye hayrı dokunmayanlardan tek beklentimiz şerlerini ülkeden uzak tutmalarıdır. Küresel sistemin siyasi ve ekonomik olarak yeniden yapılanma sancıları yaşadığı bu süreç 'ya hayır konuş, ya sus' dönemidir. Bir başka ifadeyle bunlara, 'gölge etmeyin, başka ihsan istemez' diyoruz. Türkiye'yi inşallah 2023 hedeflerine ulaştıracağız. Bu ülkede; ekonomiyi şahlandıracak olan da yatırımları artırarak sürdürecek olan da demokrasiyi geliştirecek olan da insanlarımızı hayallerine kavuşturacak olan da velhasıl umudu yaşatacak olan da biziz. Milletimiz, şu sefil CHP zihniyetine, bırakınız ülkenin yönetimini, günahını bile emanet etmez. Halkımız müsterih olsun. Bu ülkenin 128 milyar doları ne birilerine peşkeş çekilmiş, ne de heba edilmiştir. Milletimizin her bir ferdinin hakkına, hukukuna, ekmeğine, aşına, geleceğine göz dikmeye kalkan her kim olursa olsun, karşısında önce bizi bulur." Eski TBMM Başkanı ve Başbakan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut'u, Hakk'a uğurladıklarını belirten Erdoğan, Akbulut'un ailesine ve millete başsağlığı dileğinde bulundu.
Yıldırım Akbulut - 21.04.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Erzincan Havalimanı'na merhum Yıldırım Akbulut'un ismini veriyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Erzincan Havalimanı'na merhum Yıldırım Akbulut'un ismini veriyoruz.
Yıldırım Akbulut - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulu
"Türkiye polemiklerle çok zaman kaybetti" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da yurt dışında başarı gösteren sporcuları tebrik ettiği konuşmasında, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ı vefatının yıl dönümünde rahmetle andığını söyledi. Turan, eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Prof.
Yıldırım Akbulut - 17.04.2021
Bakan Çavuşoğlu, Finlandiyalı ve Nijerli mevkidaşlarıyla görüştü (2)
FİLDİŞİ SAHİLİ DIŞİŞLERİ BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fildişi Sahili Dışişleri Bakanı Kandia Camara ile telefonda görüştü. Görüşmede, Kandia Camara, eski Başbakan ve TBMM Başkanı Yıldırım Akbulut'un vefatı nedeniyle taziyelerini iletti.
Yıldırım Akbulut - 17.04.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Fildişi Sahili Dışişleri Bakanı Camara ile telefonda görüştü
Öte yandan Çavuşoğlu, eski TBMM Başkanı ve Başbakan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut'un (86) vefatı dolayısıyla taziyelerini sundu.
Yıldırım Akbulut - 15.04.2021
Son dakika haberi: Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut son yolculuğa uğurlanıyor
Son dakika haber: Tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı ve Başbakan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut için Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde tören düzenlendi.
Yıldırım Akbulut - 15.04.2021
Eski TBMM Başkanlarından Yıldırım Akbulut için Mecliste cenaze töreni düzenlendi
Eski TBMM Başkanı ve Başbakan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut (86) için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.
Yıldırım Akbulut - 15.04.2021
GÜNDEM / 15 Nisan 2021
(TBMM/15.00/15.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- Vefat eden eski Başbakan Yıldırım Akbulut için TBMM'de tören düzenlenecek.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Nisan 2021
(TBMM/15.00/15.30) 2- Vefat eden eski Başbakan Yıldırım Akbulut için TBMM'de tören düzenlenecek.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz, Genel Kurul'da "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi Açıklaması
Öte yandan Genel Kurulda, Meclis Başkanvekili Celal Adan, partilerin grup başkanvekilleri ve milletvekilleri, yaşamını yitiren eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut için başsağlığı dileklerini iletti.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
TBMM Başkanı Şentop'tan Yıldırım Akbulut'un kızı Gülsüm Akbulut'a taziye telefonu
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Yıldırım Akbulut'un kızı Gülsüm Akbulut'u arayarak taziyelerine iletti.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, merhum Yıldırım Akbulut için rahmet diledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vefat eden eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı yayımladı.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
Son dakika haberleri... Erdoğan: "Eski Başbakan ve TBMM Başkanımız, Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi, değerli devlet adamı Yıldırım Akbulut'un vefatı bizleri derinden üzdü"
Son dakika haberler... Erdoğan: "Eski Başbakan ve TBMM Başkanımız, Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi, değerli devlet adamı Yıldırım Akbulut'un vefatı bizleri derinden üzdü"
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
Vefat eden eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut için başsağlığı mesajları
Siyasi parti temsilcileri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve bakanlar, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybeden eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut için taziye mesajları yayımladı.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti
Eski başbakan ve TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut 86 yaşında hayatını kaybetti.
Yıldırım Akbulut - 14.04.2021
Son dakika haber! Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 86 yaşında hayatını kaybetti.
Son dakika haberine göre Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 86 yaşında hayatını kaybetti.
Yıldırım Akbulut - 17.03.2021
Dağcılık kulüplerinin üyeleri Bayramiç'te buluştu
Yıldırım Akbulut Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde buluşan dağcıların töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Yıldırım Akbulut - 04.02.2021
Son dakika haber | Eski bakanlardan Adnan Kahveci'nin sır ölümünün üzerinden 28 yıl geçti
Bu süreçte, Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) ve Hazineden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevine getirilen Adnan Kahveci, dönemin Başbakanı Yıldırım Akbulut tarafından 1990'da Maliye Bakanı olarak atandı.
Yıldırım Akbulut - 19.11.2020
18 Kasım 2020 Haberleri
18 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Yıldırım Akbulut - 18.11.2020
Son dakika! Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hastaneye kaldırıldı
Son dakika gelişmesine göre Eski başbakan ve TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldırım Akbulut Haberleri | Yıldırım Akbulut Kimdir - Haberler - Yıldırım Akbulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Akbulut kimdir, hayatı ve biyografisi. Adnan Polat döneminde İkinci Başkanlık yapan Işın Çelebi, seçimlerde aday olduğu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 03:51:55. #1.14#

title