Haberi Paylaş
Sedaş Ailesi Sakarya'daki İftarda Buluştu

Sedaş Ailesi Sakarya'daki İftarda Buluştu

Yerel Haberler

SEDAŞ’ın çalışanları için düzenlediği iftar yemeği birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirildi.

SEDAŞ'ın çalışanları için düzenlediği iftar yemeği birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirildi.

SEDAŞ geleneksel olarak her yıl Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze lokasyonlarında bin 700 çalışanı için ayrı ayrı organize ettiği iftar programlarının ilkini Sakarya'da bir restoranda gerçekleştirdi. SEDAŞ icra Başkanı Bekir Sami Güven'in ev sahipliğini yaptığı programa davetli olarak, TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve sendika yönetim kurulu üyeleri ile SEDAŞ Direktörleri, grup müdürleri, departman müdürleri ve yaklaşık 550 çalışan katıldı.

SEDAŞ yöneticilerinin Sakarya ilinde görev yapan çalışanları kapıda karşılaması ile başlayan organizasyon, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven'in hoş geldiniz konuşması ile devam etti. Güven, "'Barış, Sevgi ve Yardımlaşma' ayı olan Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerken, şimdiden değerli mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramını kutluyor, SEDAŞ Ailesini oluşturan sizlerin daha nice yıllar bayramlara en güzel günlerde ulaşmanızı, Bayramı aileleriniz, sevdikleriniz, dost ve arkadaşlarınız ile sağlık ve mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum" dedi. Güven ayrıcı konuşmasında, SEDAŞ'ın 20 Bin kilometrekare de 4 il 45 ilçe ve 766 köy ile bin 344 mahalle de faaliyetlerini sürdürdüğünü ve yöneticisinden en alttaki çalışanına kadar SEDAŞ'ın bir aile olduğunun altını çizdi. Güven 2017'de de SEDAŞ'ın yatırımlarını yüzde yüz oranında gerçekleştireceğini, kadroları ile müşterilerine en iyi hizmetleri verme adına çalışacaklarını da sözlerine ekledi. SEDAŞ çalışanları iftar organizasyonunu neşe ve hoş sohbet içinde geçirdiler. Çalışanlar, Ramazan ayında manevi yönüyle de değer kazanan bu organizasyona katılmak ve bir araya gelmekten, birlik beraberlik içinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. - SAKARYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bekir Sami Güven Sakarya Bolu Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title