BEKİR SAMİ GÜVEN HABERLERİ

Bekir Sami Güven Haberleri

Bekir Sami Güven haber, Bekir Sami Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Sami Güven 31.12.2018
Sedaş'ta Bayrak Değişimi
Şirketten yapılan açıklamada, 10 yıldır söz konusu görevde bulunan Bekir Sami Güven'in emekliliğe ayrılmasından sonra SEDAŞ İcra Başkanlığına getirilen Odyakmaz'ın, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezunu olduğu kaydedildi.
Bekir Sami Güven 31.12.2018
SEDAŞ'ta Bayrak Değişimi
10 yıldır (SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin İcra Başkanlığı görevini sürdüren Bekir Sami Güven'in emekliliğe ayrılmasından sonra boşalan koltuğa, enerji sektörünün deneyimli ismi Dr. Necmi Odyakmaz geldi.
Bekir Sami Güven: Sedaş'ta Bayrak DeğişimiBekir Sami Güven 31.12.2018
Bekir Sami Güven 18.10.2018
Sedaş Muhtarlar Gününü Kutladı
SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Bekir Sami Güven: SEDAŞ'tan 35 Bin Saat İSG EğitimiBekir Sami Güven 21.6.2018
Bekir Sami Güven 8.6.2018
SEDAŞ Ailesi Düzce İftar Programında Buluştu
SEDAŞ çalışanları ve yöneticileri, bu yıl ramazan ayının beşinci iftar programını Düzce de tamamladılar.SEDAŞ yöneticilerinin Düzce ilinde görev yapan çalışanları kapıda karşılaması ile başlayan Düzce SEDAŞ Ailesi iftar yemeği organizasyonu, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven'in ve Dağıtım Direktörü Dr.
Bekir Sami Güven 30.4.2018
Sedaş'tan Kaçağa Karşı Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Mesajları;
"KESİLEN ELEKTRİĞİ SAKIN KENDİNİZ AÇMAYIN" Bekir Sami Güven, elektrik fatura tahsilatının perakende satış şirketleriyle ilgili bir süreç olduğunu ve yasa gereği dağıtım şirketi olarak elektrik perakende satış şirketlerinden bildirilen, borçlu abone listelerine ait kesme ve açma işlemlerini dağıtım şirketi olarak takip etmek zorunda olduklarını belirtti.
Bekir Sami Güven 11.4.2018
SEDAŞ, Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluş Yıldönümünü Tebrik Etti
SEDAŞ görev ve sorumluluk alanında bulunan 4 il Valilikleri ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İl Emniyet Müdürlükleri ile paylaştığı tebrik mesajında, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutladı.
Bekir Sami Güven 26.2.2018
Sedaş'a 5 Yeni Yönetim Sistemi Belgesi Verildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, yeni standart belgeleri için süreci kaliteli, daha hızlı ve etkin çözüm, müşteri memnuniyeti ve verimlilik esasıyla yeniden ele aldıklarını kaydetti.
Bekir Sami Güven 7.2.2018
Sedaş'tan Enerjide İş Güvenliği Eğitim Semineri
İSTANBUL (AA) – Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, şirketin meslek liselerinde düzenlediği iş güvenliği eğitim seminerlerinin toplumda yaygınlaştırılması gerektiğini belirterek, "Dikkat çalışanları hayatta tutar.
Bekir Sami Güven 3.2.2018
SEDAŞ ve Elektrikçiler Odalarının başarılı iletişimi devam ediyor
SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven ve Dağıtım Direktörü Dr.
Bekir Sami Güven 10.1.2018
SEDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Bekir Sami Güven: SEDAŞ'ın AR-GE Ödülü ve Onur GünüBekir Sami Güven 19.12.2017
Bekir Sami Güven: Sedaş Öğretmenleri UnutmadıBekir Sami Güven 23.11.2017
Bekir Sami Güven 10.11.2017
Sedaş Elektrik Faturası Tahsilatı Yapmadığını Hatırlattı
SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, Doğu Marmara'da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce'de son 5 yıldır SEDAŞ'ın sadece elektrik dağıtım hizmeti verdiğini açıkladı.
Bekir Sami Güven: Bakacak Muhtarından Sedaş'a TeşekkürBekir Sami Güven 25.10.2017
Bekir Sami Güven: Sedaş'a TeşekkürBekir Sami Güven 10.10.2017
Bekir Sami Güven 11.9.2017
Sedaş 10 Aileye Ödül Verecek
BİLİNÇLENDİRME KAMPANYASI Gelişmiş ülkelerde enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanmanın sosyal bir sorumluluk olarak hayata geçirildiğini belirten SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, "Ülkemizde enerjinin verimli kullanılması geçmişten bu yana ülke ve enerji politikası olarakta sürekli üzerinde durulan ve teşvik edilen bir konu.
Bekir Sami Güven 28.8.2017
Sedaş'ta Çevre Ön Planda
SEDAŞ FAALİYETLERİNİ ÇEVRE BOYUTU İLE ELE ALIYOR SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven SEDAŞ'ın faaliyetlerinde çevrenin de ön planda tutulduğunu belirterek, "Sürdürülebilir bir dünya veya yaşam hedefine ulaşmak açısından göz önüne alınacak temel değerler sosyal, ekonomik ve çevresel değerlerdir.
Bekir Sami Güven 19.7.2017
SEDAŞ ile TES–İŞ Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
SEDAŞ ile TES-İŞ Sendikası arasında 12 Nisan 2017 tarihinde başlayan görüşmeler 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle uzlaşma ile sonuçlandı. Taraflar arasında gerçekleşen imza törenine SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, İcra Başkan Yardımcısı Petr Zachoval, Dağıtım Direktörü Ersan Şentürk, İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Direktörü Selda Özacar, Ortak Hizmetler Direktörü Murat Eroğlu, Kamu İlişkileri Koordinatörü Yunus Bekircan, Regülasyon Direktörü Yeşim Meltem Şişli, Finans Direktörü Fırat Soğancık ile SEDAŞ Departman yöneticileri, TES-İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ersin Akma, Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, Şube Sekreteri Naci Çolak, Mali Sekreter Hasan Arıcı, Teşkilat Sekreteri Soner Gülsün, Eğitim Sekreteri Rıdvan Akın ve SEDAŞ İşyeri Baştemsilcileri ve işyeri temsilcileri katılım gösterdiler.
Bekir Sami Güven: SEDAŞ Ailesi İftarda BuluştuBekir Sami Güven 9.6.2017
Bekir Sami Güven 30.5.2017
Sedaş 10 Altın Kuralı İle İsg'de Farkındalık Yaratıyor
"EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZ İNSAN KAYNAĞIMIZ" SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, "SEDAŞ'ta, iş güvenliği kültürünün sürdürülebilir ve nitelikli gelişimi için iş sağlığı ve güvenliği ilkelerine uymak ve insan kaynağımızı korumak öncelikli görevimizdir.
Bekir Sami Güven: Sedaş'tan Enerji Verimliliği ProjesiBekir Sami Güven 18.5.2017
Bekir Sami Güven: Sedaş Dikkatli Olmaya Davet EdiyorBekir Sami Güven 2.3.2017
Bekir Sami Güven 1.3.2017
Sedaş Trafo Arızalarını % 70 Oranında Azalttı
PERİYODİK BAKIM SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de trafo arızalarının %70 oranına kadar azaltıldığını belirtti ve "İşletme Bakım ekiplerimizin sahada yaptığı planlı periyodik bakım çalışmalarının yapılması, termal kamera teknolojisinin bakım için kullanılması, trafo çıkış kollarında abonelerin çektiği gücün ölçülmesi ve elektrik şebekesinde dengeli güç dağılımına dikkat edilmesi ile abone bağlantılarının yapılması, trafonun gücüne göre yük kapasitelerinin dikkate alınması ve buna göre enerji müsaadelerinin verilmesi, trafo arızalarının azalmasında en önemli etkenlerdir.
Şu an buradasınız: Bekir Sami Güven Haberleri | Bekir Sami Güven Kimdir - Haberler - Bekir Sami Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Sami Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. SEDAŞ'ta Bekir Sami Güven'e Duygusal Veda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 20:28:51. #1.15#
title