Haberler

Karabekir Ortaokulu Öğrencilerine Verdiği Sözü Tuttu

Oltu Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü 2014-2015 eğitim öğretim sezonu başında Temel Eğitimden Orta eğitime Geçiş (TEOG) sınavına girecek 8. Sınıf öğrencilerine yönelik verdiği sözü yerine getirdi.

Oltu Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü 2014-2015 eğitim öğretim sezonu başında Temel Eğitimden Orta eğitime Geçiş (TEOG) sınavına girecek 8. Sınıf öğrencilerine yönelik verdiği sözü yerine getirdi.

Oltu Öğretmenevinde gerçekleştirilen programda sene başında TEOG sınavına girecek öğrencilerine yönelik bir ödül ve eğlence programı düzenleme sözü verdiklerini belirten Karabekir Ortaokulu Müdürü Sıtkı Toksoy, "Sene başında TEOG sınavına girecek 8. Sınıf başarılarını artırmak ve motivasyonlarına katkı sağlamak amacıyla bir ödül sözü vermiştir. TEOG sınavında öğrencilerimizden 120 sorunun tamamını yapanlara tam altın, 1-2 yanlış yapanlara yarım altın ve 3-4 yanlış yapanlara da çeyrek altın sözü vermiştik. Şimdi hem öğrencilerimizin bu başarısının hem de sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Okul Müdürü Sıtkı Toksoy; "İçlenme tabiattaki yekpare kederden, Yas tutma dağılmış diye kuşlarla çiçekler, Onlar yine dönecektir gittikleri yerden, Onlarla giden günlerimiz dönmeyecekler." dizeleriyle başladığı konuşmasında zamanın önemine vurgu yaparken öğrencileriyle oldukça verimli ve başarılı bir eğitim öğretim sezonu geçirmenin gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

"Bütün büyük başarılar, coşku ile çarpan kalplerin eseridir" diyen Toksoy, başarılı olmanın yolunun düzenli, disiplinli ve programlı çalışmaktan geçtiğini söyledi.

Okul Müdürü Sıtkı Toksoy, "Bugün söz verdiğimiz gibi hak ettiğimiz bir programla biraraya geldik ve eğleniyoruz. Bu sene sonu programının bir gelenek haline gelmesini ve bundan sonra da 8. Sınıflar için her yıl düzenli olarak aynı programın devam etmesini arzu ediyoruz. Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul aile birliği yönetimi ve sınıf annelerimize ayrıca bizlere desteğini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra geçilen ödül töreninde TEOG sınavında 2 yanlış yaparak yarım altın kazanan Rümeysa Şimşek ödülünü Okul Müdürü Sıtkı Toksoy'un elinden alırken, 120 soruda yaptıkları 4 yanlışla çeyrek altın kazanan Mert Yeşilyurt ve Ayşegül Coşkun'a ise çeyrek altın ödüllerini Okul aile birliği başkan yardımcısı Songül Özer ve müdür yardımcısı Bekir Akbulut verdi.

Yıl içerisinde yapılan ve tüm faaliyetleri içeren genel bir slayt gösterisinin yanı sıra okulun 8. Sınıflar kendi hazırladıkları etkinlikleri canlı performansla davetlilerin beğenisine sundular.

Büyük beğeni toplayan etkinlikler sonrası sene başından beri yoğun tempoda çalışan öğretmen ve öğrenciler ile bu başarıya ortak olan veliler müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Oldukça eğlenceli ve dolu dolu geçen programın düzenlenmesinden ötürü öğrenci velileri, okul müdürlüğü ve okul aile birliği yönetimine teşekkür ettiler. - ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Oltu Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title