Haberler

Kahramanmaraş'ta 3. Sınıf Öğrencisi Emniyet Müdürüne Anons Yaptı

Güncelleme:

Kahramanmaraş'ta Reşit Gümüşer İlkokulu'nda öğrenim gören 3. sınıf öğrencisi Ayşe Neva Gemci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'ın makamına geçerek telsiz anonsu yaptı. Gemci, Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehit düşen güvenlik personelini anarak güvenlik önlemlerinin arttırılmasını istedi. Ayrıca, otomobil sürücülerine trafik kurallarına uymaları konusunda mesaj verdi.

Kahramanmaraş'ta 3. sınıf öğrencisi Ayşe Neva Gemci, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'ın makamına geçti ve telsiz anonsu yaptı.

Kahramanmaraş'ta Reşit Gümüşer İlkokulu'nda öğrenim gören 3. sınıf öğrencisi Ayşe Neva Gemci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen temsili törenle İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman'ın makamına geçti.

İl Emniyet Müdürü Gökduman'ın makam koltuğuna oturan Gemci, Emniyet Müdürü'nün telsizinden anons yaparak, "Bu bayramı dünya çocuklarına armağan eden Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehit düşen tüm güvenlik personelimizi saygıyla anıyor, görevinizde başarılar diliyorum. 23 Nisan'da herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için güvenlik önlemlerimizi arttıralım" anonsu yaptı.

Otomobil sürücülerine yolculuklarında daha dikkatli olmaları yönünde mesaj veren Ayşe Neva Gemci, "Emniyet kemelerini araçlarımıza binerken takmamız lazım. Yolda yürürken kaldırımın sol tarafını kullanmamız lazım" ifadelerini kullandı.

İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ise, "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğumuzu bir öğrencimize devrettik. Kendince, arkadaş çevresince şehirde gördüğü eksiklikler ile ilgili burada ilgili şube müdürlerimize talimatlarını verdi, kendisi de takip edecek ben de takip edeceğim. Verdikleri talimatlarla trafiğin daha rahat işlemesini, emniyet kemerlerinin takılmasını ve hız yapılmaması şeklinde talimatları oldu. Bu konuda böyle bir duyarlılık var, yeni emniyet müdürümüz de arkadaşlara talimat verdi. Bu gençler geleceğimiz ve bu şekilde bilinçli bir şekilde eğitmemiz ve topluma kazandırmamız gerekiyor" dedi. - KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mustafa Kemal Atatürk Kahramanmaraş 23 Nisan trafik Çocuk Neva Yerel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

Bakmadan Geçme

İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu? 19-20 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 19-20 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) İSKOÇYA-İSVİÇRE CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi!
Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

title