YENİMAHALLE BELEDİYESİ HABERLERİ

Yenimahalle Belediyesi Haberleri

Yenimahalle Belediyesi haber, Yenimahalle Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yenimahalle Belediyesi 6.7.2020
Yenimahalle'de Destek Eğitim Merkezlerinden özel eğitim
Yenimahalle Belediyesi Destek Eğitim Merkezlerinin, gelecek yıl sınavlara girecek 8'inci ve 12'inci sınıf öğrencilerine birebir özel eğitim kursu düzenlediği bildirildi.
Yenimahalle Belediyesi 2.7.2020
Genç Partinin 5'inci Olağan Büyük Kongresi gerçekleşti
Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye, bazı siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra yurt dışında bulunan kurucu Genel Başkan Cem Uzan da video konferans yoluyla katıldı.
Yenimahalle Belediyesi: Koronavirüse karşı 'sosyal mesafeli' bankYenimahalle Belediyesi 2.6.2020
Yenimahalle Belediyesi 2.6.2020
Yenimahalle koronavirüs sonrası döneme hazırlanıyor
Yenimahalle Belediyesi ekipleri, ilçe sakinlerinin yoğun talep gösterdiği parklarda ve yeşil alanlarda bulunan oturma alanlarını yeni tip sosyal mesafeye uyun banklar ile yeniliyor.
Yenimahalle Belediyesi 1.6.2020
Çöp konteyneri hırsızlığı kamerada
Çöp konteyneri hırsızlığı kamerada ANKARA'da, kimliği belirsiz 3 kişinin çöp konteynerini kamyonete yükleyerek götürmesi, güvenlik kamerasına yansıdı.Olay, önceki gün Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Organize Sanayi Bölgesi'ndeki caddede meydana geldi. Kimliği belirsiz 3 kişi, cadde üzerinde bulunan Yenimahalle Belediyesi'ne ait çöp konteynerini plakası belirlenemeyen kamyonete yükledi.
Yenimahalle Belediyesi: Çöp konteyneri hırsızlığı kameradaYenimahalle Belediyesi 1.6.2020
Yenimahalle Belediyesi 1.6.2020
Çöp konteyneri hırsızlığı kamerada
Olay, önceki gün Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Organize Sanayi Bölgesi'ndeki caddede meydana geldi. Kimliği belirsiz 3 kişi, cadde üzerinde bulunan Yenimahalle Belediyesi'ne ait çöp konteynerini plakası belirlenemeyen kamyonete yükledi.
Yenimahalle Belediyesi: Çöp konteyneri hırsızlığı kameradaYenimahalle Belediyesi 1.6.2020
Yenimahalle Belediyesi 23.5.2020
Ankara'da fırtına, günlük yaşamı olumsuz etkiledi
Başkent'te, iki gündür etkisini sürdüren kuvvetli rüzgar ve fırtına yaşamı olumsuz etkiledi. Kuvvetli rüzgar nedeniyle uçuşan eşyalar ve devrilen ağaçlar, zarara yol açtı. Çankaya ilçesi Çayyolu Mahallesi'nde bir iş yerinin önünde bulunan boya iskelesi, park halindeki 4 otomobilin üzerine devrildi. Gölbaşı'nın İncek Mahallesi'nde ise bir evin balkonunda bulunan kitaplık, rüzgarın etkisiyle havalanıp, başka bir apartmanın duvarına çarptı. Yenimahalle Belediyesi Abdurrahman Oğultürk Pazar Yeri'nin duvarı sokağa yıkıldı.
Yenimahalle Belediyesi: Günde 5 bin maske üretiyorlarYenimahalle Belediyesi 30.4.2020
Yenimahalle Belediyesi 30.4.2020
Günde 5 bin maske üretiyorlar
Yenimahalle Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs vakalarının Türkiye'de de artış göstermesi sonrasında, vatandaşların ihtiyacı olan maske sorununa çözüm üretiyor.
Yenimahalle Belediyesi: 10 yıl önce bugün neler oldu ?Yenimahalle Belediyesi 17.4.2020
Yenimahalle Belediyesi: Yenimahalle'de ihtiyaç sahiplerine yardım eliYenimahalle Belediyesi 13.4.2020
Yenimahalle Belediyesi 24.3.2020
24 Mart Salı DHA Spor Gündemi
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun virüse karşı doğal yaşamı "İşlerimizin başında duruyoruz""Temennimiz virüsün bir an önce bitmesi""Futbolcuların morali iyi""Beklemekten başka yapacağımız bir şey yok""Futbolcularımızı mağdur etmeyeceğiz""Herkesin vicdanlı olması lazım" Kendisini...
Yenimahalle Belediyesi: Yenimahalle'nin özgürleşen elleri üretiyorYenimahalle Belediyesi 4.3.2020
Yenimahalle Belediyesi: Yenimahalle'de modern dönüşüm devam ediyorYenimahalle Belediyesi 1.3.2020
Yenimahalle Belediyesi 22.2.2020
Yenimahalle'de "İşitme Kaybı" semineri
Yenimahalle Belediyesi ve Medical Park Ankara Hastanesi iş birliğinde gerçekleştirilen seminerde Op. Dr.
Yenimahalle Belediyesi 16.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Kümesteki hayvanlar -Mevlüt Küçük konuşma -Detaylar HABER KAMERA:  İnan KALYONCU/TONYA (Trabzon),  Haber Kodu : 200216025 ===================== 'Girişimcilik' eğitimi ile açtığı iş yerinde 9 ülkeye ihracat yapıyor   ANKARA'da yaşayan Şehriban Hırlak (35), belediyenin 'Uygulamalı Girişimcilik' eğitimine katılarak açtığı atölyede hastane ekipmanları üretiyor. Atölyesinde 15 kişiye istihdam sağlayan Hırlak, ürettiği hastane ekipmanlarını 9 ülkeye ihraç ediyor.  Yenimahalle ilçesinde oturan 2 çocuk annesi Şehirban Hırlak, 1 yıl önce Yenimahalle Belediyesi'nin Türkiye İş Kurumu ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü 'Uygulamalı Girişimcilik' kursuna katıldı.
Yenimahalle Belediyesi 16.2.2020
Ankara 'Girişimcilik' eğitimi ile açtığı iş yerinde 9 ülkeye ihracat yapıyor
'Girişimcilik' eğitimi ile açtığı iş yerinde 9 ülkeye ihracat yapıyor   ANKARA'da yaşayan Şehriban Hırlak (35), belediyenin 'Uygulamalı Girişimcilik' eğitimine katılarak açtığı atölyede hastane ekipmanları üretiyor. Atölyesinde 15 kişiye istihdam sağlayan Hırlak, ürettiği hastane ekipmanlarını 9 ülkeye ihraç ediyor.  Yenimahalle ilçesinde oturan 2 çocuk annesi Şehirban Hırlak, 1 yıl önce Yenimahalle Belediyesi'nin Türkiye İş Kurumu ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü 'Uygulamalı Girişimcilik' kursuna katıldı.
Yenimahalle Belediyesi 16.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Kümesteki hayvanlar -Mevlüt Küçük konuşma -Detaylar HABER KAMERA:  İnan KALYONCU/TONYA (Trabzon), - ===================== 'Girişimcilik' eğitimi ile açtığı iş yerinde 9 ülkeye ihracat yapıyor   ANKARA'da yaşayan Şehriban Hırlak (35), belediyenin 'Uygulamalı Girişimcilik' eğitimine katılarak açtığı atölyede hastane ekipmanları üretiyor. Atölyesinde 15 kişiye istihdam sağlayan Hırlak, ürettiği hastane ekipmanlarını 9 ülkeye ihraç ediyor.  Yenimahalle ilçesinde oturan 2 çocuk annesi Şehirban Hırlak, 1 yıl önce Yenimahalle Belediyesi'nin Türkiye İş Kurumu ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü 'Uygulamalı Girişimcilik' kursuna katıldı.
Yenimahalle Belediyesi 9.2.2020
"GüestGO!" oyunseverleri başkentte buluşturdu
Yenimahalle Belediyesi ve ASELSAN'ın desteğiyle düzenlenen "GüestGO!" etkinliğinin 4'üncüsü Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Yenimahalle Belediyesi 8.2.2020
Ankara'nın en büyük oyun etkinliklerinden "GüestGO!" yarın yapılacak
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, "GüestGO!" etkinliğinin 4'üncüsü Yenimahalle Belediyesi ve Aselsan'ın desteğiyle Gazi Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğunca yarın Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek.
Yenimahalle Belediyesi: İş insanları Yenimahalle'deYenimahalle Belediyesi 26.1.2020
Yenimahalle Belediyesi 25.12.2019
Türk Sanat Müziği'nin Ünlü İsimleri Bu Kez Eğitim İçin Söyledi
Müzik eğitimi alan öğrencileri desteklemek amacıyla düzenlenen "Müzik Seni Seçti 1" konseri Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleşti.
Yenimahalle Belediyesi 23.12.2019
YENİMEK'ten "Bir İlmek Bin Yürek" projesine destek
Yenimahalle Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kursları ( YENİMEK) Varlık Kurs Merkezi kursiyerleri hazırladıkları ürünlerle "Bir ilmek Bin Yürek Projesi"ne destek verdi.
Yenimahalle Belediyesi: Sinop'ta goalball müsabakaları sona erdiYenimahalle Belediyesi 20.12.2019
Yenimahalle Belediyesi 17.12.2019
Yenimahalle Belediyesi sporcusunun başarısı
Yenimahalle Belediyesi sporcusu Arda Sarıkaya, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonasında erkekler 400 metre serbest stil yarışmasında Türkiye 4. oldu.
Yenimahalle Belediyesi 15.12.2019
Hentbol: Kadınlar Türkiye Kupası
Bu 5 takımla birlikte Kastamonu Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi ve Yenimahalle Belediyesi çeyrek finalde mücadele verecek.
Yenimahalle Belediyesi: Dünya Madenciler GünüYenimahalle Belediyesi 6.12.2019
Yenimahalle Belediyesi 2.12.2019
Yenimahalle'de "Engelleri Birlikte Aşalım" etkinliği
Yenimahalle Belediyesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle "Engelleri Birlikte Aşalım" etkinliği düzenledi.
Şu an buradasınız: Yenimahalle Belediyesi Haberleri | Yenimahalle Belediyesi Haber - Haberler - Yenimahalle Belediyesi haberleri, son dakika yenimahalle belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Yenimahalle'de Destek Eğitim Merkezlerinden özel eğitim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 07:09:32. #1.14#
title