VEFA SALMAN HABERLERİ

Vefa Salman haber, Vefa Salman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vefa Salman

Vefa Salman

Doğum Yeri Yalova / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Vefa Salman Kimdir ?

Vefa Salman, 1965 yılında Yalova’da doğdu. 1987 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni bitirerek iş hayatına atıldı.Yirmi yıldır Yalova’da ticari yaşamının içerisinde bulunmaktadır. 1988 yılında, Yalova’da yayınlanan tek günlük gazete olan “Haberci Gazetesi”nde yazı hayatına başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Vefa Salman - 08.06.2021
Son dakika haber: YALOVA BELEDİYESİ'NDEKİ YOLSUZLUK SORUŞTURMASINDA TAHLİYE KARARI
Tutuksuz yargılanan ve bu süreçte İçişleri Bakanlığı tarafından Yalova Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Vefa Salman'ın avukatı ise dosyanın ayrılmasını istedi.
Vefa Salman - 08.06.2021
Yalova Belediyesindeki "zimmete para geçirme" davasında tutuklu 4 sanıktan biri tahliye edildi
Tutuksuz yargılanan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın avukatı ise Salman'ın dosyasının ayrılmasını ve yurt dışına çıkış yasağının kaldırılmasını istedi.
Vefa Salman - 01.06.2021
Yürüyen Köşk 1 Gün Kapalı Olacak
YÜRÜYEN KÖŞK 1 GÜN KAPALI OLACAK 2019 yılında 1 hafta restorasyona giren ve bu süre içinde de ziyarete kapalı olan köşk bu kez 1 günlüğüne bakıma alındı. 17 Ocak Cuma günü kapalı olacak Yürüyen Köşk'ün yanında bulunan Köşk Kafeterya ise hizmete devam edecek. Yürüyen Köşk 1 günlüğüne bakıma alınacağını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; "2019 yılı içinde Yürüyen Köşk'te 1 haftalık restorasyon çalışması yapılmıştı.
Vefa Salman - 03.03.2021
Yalova Belediyesi'ndeki 'zimmet' davasının 3'üncü duruşması başladı (2)
BİR SANIK TAHLİYE EDİLDİ Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, belediye başkan yardımcısı Halit Güleç'in de aralarında bulunduğu tutuklu 5 sanık, Yalova, Kocaeli ve Bursa'daki cezaevlerinden SEGBİS ile katıldı. Mahkeme salonunda ise tutuksuz yargılanan Vefa Salman'ın avukatları ile tutuksuz sanıklardan bazıları yer aldı.
Vefa Salman - 03.03.2021
Son dakika haberleri | Yalova Belediyesindeki "zimmete para geçirme" davasında tutuklu 5 sanıktan biri tahliye edildi
Belediyede iç denetçi olarak görev yapan M.Ö, tanık sıfatıyla verdiği ifadede, 2014 yerel seçimlerinden sonra Vefa Salman ve yeni yönetimle anlaşamadıklarını söyledi.
Vefa Salman - 09.12.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasıyla ilgili yargılamaya devam edildi
Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ile tutuklu 15 sanık ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile 17 tutuksuz sanık katıldı.
Vefa Salman - 02.10.2020
CHP'nin il belediye başkanları toplantılarının 5'incisi Sinop'ta yapıldı
Toplantıya, İçişleri Bakanlığınca görevinden uzaklaştırılan eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da katıldı.
Vefa Salman - 14.09.2020
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın tutuklanması için yakalama kararı talebi reddedildi
Yalova Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde çalışan Reşat E'nin zimmetine para geçirmesiyle ilgili açılan davada, savcılığın itirazı üzerine dosyanın gönderildiği Yalova 1.
Vefa Salman - 12.09.2020
11 Eylül 2020 Haberleri
11 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Vefa Salman - 05.09.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasıyla ilgili yargılamaya devam edildi
Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmanın üçüncü gününde, tutuklu Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ile 18 sanık ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile 16 tutuksuz sanık katıldı.
Vefa Salman - 03.09.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasıyla ilgili yargılamaya devam edildi
Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmanın ikinci gününde, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ile tutuklu 18 sanık ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile 16 tutuksuz sanık katıldı.
Vefa Salman - 02.09.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasıyla ilgili yargılama başladı
Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen ilk duruşmaya Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ile tutuklu 18 sanık ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile birlikte 16 tutuksuz sanık katıldı.
Vefa Salman - 17.07.2020
Kılıçdaroğlu, partisinin "İl Belediye Başkanları Toplantısı"na başkanlık etti
Toplantıya, görevden uzaklaştırılan eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın da arasında bulunduğu 10 il belediye başkanı katıldı.
Vefa Salman - 02.07.2020
Son dakika haberleri! Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasıyla ilgili iddianame kabul edildi
Cumhuriyet Başsavcılığınca Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesine sunularak kabul edilen 150 sayfalık iddianamede, görevinden uzaklaştırılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve tutuklu bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç'in de aralarında olduğu tüm sanıkların cezalandırılması talep edildi.
Vefa Salman - 16.06.2020
Yalova Belediyesindeki yolsuzluk soruşturmasında tahliye edilen şüpheli yeniden tutuklandı
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile Başkan Yardımcısı Halit Güleç, 27 Şubat'ta İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılmış, Salman hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca "ihaleye fesat karıştırmak ve zimmet" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Vefa Salman - 16.06.2020
Yalova Belediyesindeki yolsuzluk soruşturması
Aralarında eski Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç'in de bulunduğu 19 kişinin tutuklu bulunduğu soruşturma kapsamında Vefa Salman da İçişleri Bakanlığı tarafından Yalova Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılmıştı.
Vefa Salman - 04.06.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturması
Soruşturma süreci Yalova Belediyesi yetkililerince, 6 Şubat'ta Mali Hizmetler Müdürlüğünde çalışan Reşat E'nin muhasebe kayıtlarında yaptığı usulsüz işlemlerin tespitinin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne başvurulmuş, savcılığa da suç duyurusunda bulunulmuştu. Denizli'de yakalanarak Yalova'ya getirilen Reşat E'nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, Mali Hizmetler Müdürü Ş.R.K. ve müteahhit Bekir B. tutuklanmış, gözaltına alınan zanlılardan belediye personeli S.Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Daha sonra gözaltına alınan Güleç'in sekreteri B.T. ile soruşturma dosyasında adı geçen şirketin muhasebe personeli O.G. de tutuklanmış, Güleç'in şoförü B.E. adli kontrol şartıyla salıverilmişti. Ayrıca, T.T, H.Ç. ve E.G. de cezaevine gönderilmişti. Belediyeden usulsüz ödeme aldıkları iddia edilen 10 zanlının daha cezaevine konulmasıyla soruşturmadaki tutuklu sayısı 19'a yükselmişti. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile Başkan Yardımcısı Halit Güleç, 27 Şubat'ta İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılmış, Salman hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca "ihaleye fesat karıştırmak ve zimmet" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Vefa Salman - 03.06.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında tutuklu sayısı 19'a çıktı
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile Başkan Yardımcısı Halit Güleç, 27 Şubat'ta İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılmış, Salman hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca "ihaleye fesat karıştırmak ve zimmet" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Vefa Salman - 03.06.2020
Yalova Belediyesindeki zimmet soruşturmasında 4 şüpheli daha gözaltında
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile Başkan Yardımcısı Halit Güleç, 27 Şubat'ta İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılmış, Salman hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca "ihaleye fesat karıştırmak ve zimmet" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vefa Salman Haberleri | Vefa Salman Kimdir - Haberler - Vefa Salman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vefa Salman kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: YALOVA BELEDİYESİ'NDEKİ YOLSUZLUK SORUŞTURMASINDA TAHLİYE KARARI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 04:36:11. #1.14#

title