Teoman Duralı Haberleri

Teoman Duralı haber, Teoman Duralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Teoman Duralı - 25.06.2021
Makrodan Mikroya Göktepe-2" Tübitak 4004 Projesi Kapanış Töreni ile Sona Erdi.
Zonguldak Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi tarafından hazırlanan ve uygulamaya geçirilen "Makrodan Mikroya Göktepe-2" TÜBİTAK 4004 projesi sona erdi.
Teoman Duralı - 01.01.2021
"Üstatlar ve Karantina Günlükleri" projesi tamamlandı
Ahmet İnam, Ahmet Özhan, Ahmet Tabakoğlu, Alev Alatlı, Amir Ateş, Atasoy Müftüoğlu, Atilla Dorsay, Ayla Ağabegüm, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Beşir Ayvazoğlu, Betül Mardin, Çetin Baydar, D. Mehmet Doğan, Devrim Erbil, Doğan Cüceloğu, Ediz Hun, Fahri Aral, Fatma Çiçek Derman, Halil Berktay, Hasan Tahsin Feyizli, Hilmi Yavuz, Hülya Koçyiğit, Ionna Kuçuradi, Işıl Yücesoy, İbrahim Ulvi Yavuz, İhsan Süreyya Sırma, İsmail Erunsal, Kenan Gürsoy, M. Sabri Koz, Mehmet Ali Kılıçbay, Mehmet Bayrakdar, Mehmet Genç, Mehmet Özbek, Mehmet S. Aydın, Mehmet S. Hatiboğlu, Metin Önal Mengüşoğlu, Murtaza Korlaelçi, Mustafa Kara, Mustafa Kutlu, Nazif Öztürk, Nurhan Atasoy, Osman Akkuşak, Rasim Özdenören, Saadettin Ökten, Saim Sakaoğlu, Sinan Genim, Şeyma Güngör, Teoman Duralı, Ümit Meriç ve Yavuz Bülent Bakiler'in konuk olduğu proje, salgın koşulları sebebiyle çevrim içi olarak tamamlandı.
Teoman Duralı - 07.07.2020
İHÜ, İTÜ ve SBÜ, üniversite adayları için online tercih festivali gerçekleştirecek
TercihFest kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, akademisyen-yazar Prof. Dr. Teoman Duralı, Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, gazeteci Cüneyt Özdemir, eski hakem Ahmet Çakar, araştırmacı-yazar Alev Alatlı, Dr.
Teoman Duralı - 05.02.2020
Üsküdar Kitap Fuarı 8 Şubat'ta başlayacak
Onur Konuğu Prof. Dr. Sadettin Ökten, Onur Yazarı Teoman Duralı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın katılımıyla 8 Şubat'ta açılışı yapılacak fuar, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde kitapseverleri ağırlayacak.
Teoman Duralı - 20.12.2019
Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Arınç: "Türkiye'nin tarihinde bir soykırım utancı yoktur"
Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı da kitabın, kültür irsiyetinin baş etkeni durumunda olduğunu belirterek, fuarların önemine dikkati çekti.
Teoman Duralı - 20.12.2019
Kitap kurtları Bursa'ya
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) düzenlenen törenle start aldı. Fuarın açılışına; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Bilim Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Prof.Dr. Teoman Duralı, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bosna Hersek'in Türkiye Büyükelçisi Bakir Sadoviç ve Aliya İzzetbegoviç'in torunu Nada Berberoviç de katıldı.
Teoman Duralı - 14.12.2019
Siirt'te Felsefe Günleri etkinliği
Sosyal Bilimler Lisesi Felsefe ve Düşünce Kulübünün Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlediği Felsefe Günleri etkinliğine katılan akademisyen ve yazar Prof. Dr. Teoman Duralı, kimlik ve varoluşun gayesi hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Teoman Duralı - 09.12.2019
Bursa'da Prof. Dr. Fuat Sezgin anısına düzenlenen kitap fuarı 20 Aralık'ta açılacak
Fuarın onur konukları Türkiye'den Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Bosna Hersek'ten ise Türkçeye romanları tercüme edilen edebiyatçı ve felsefeci Prof.
Teoman Duralı - 23.01.2019
İbn Haldun Üniversitesi Kendi Yayınevini Kurdu
Üniversite akademisyenleri kapsamında ise Prof. Dr. Mahmut Arslan'a ait "The Work Ethic and Ahi Tradition of Turkey kitabı ve Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Özay'ın Prof. Dr. Adem Efe ve Dr. Öğretim Üyesi Ekrem Saltık ile müşterek çalışması olan "Basiret ve Direniş" kitabını yayımladı. İbn Haldun Üniversitesi Yayınları, Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı'nın "A New System Of Philosophy-Science From The Biological Standpoint" eseri gibi alanında özgün yeni metinlerin de yakın zamanda sosyal bilim insanları ve okurlarla buluşturacak.
Teoman Duralı - 09.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına Atamalar Yapıldı
Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu: "Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Mehmet Ali Yalçındağ, Dr. Osman Coşkun ve Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı.
Teoman Duralı - 09.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları Üyeliklerine Atama
Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 21'inci maddesi gereğince politika kurullarına yapılan atamalar şöyle: Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu: Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Mehmet Ali Yalçındağ, Dr. Osman Coşkun ve Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı.
Teoman Duralı - 31.07.2018
Açık Medeniyet" Gazetesi'nin Yeni Sayısı Okurla Buluştu
Ayrıca "pre-academic" düzeyde İngilizce eğitimi de verdiklerini ve böylece öğrencilerin daha bölümlerine başlamadan bu derslerin denemelerini yaptıklarını ifade eden Şentürk, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Yani biz '-mış' gibi değil, gerçek bir dil eğitimi veriyoruz. Dil bir araçtır. Önemli olan, insanların yabancı dilleri bir araç olarak sahiplendikten sonra ne yapacakları, o dilleri nasıl kullanacakları. Esas mesele orada. O nedenle bir üniversite olarak yabancı dil öğrenmeyi putlaştırmıyoruz. Bu diller mukayeseli eğitimin ve mukayeseli akademik araştırmaların bir aracı olmalı. Böylelikle ülkemizin şu anki Avrupa merkezli ve pozitivist sosyal bilim anlayışından kurtulmasına öncü olacak çalışmalar yapılmasına katkı sağlamış olacağız. Üniversitemizin amacı, sosyal bilimler alanında bir paradigma değişikliği gerçekleştirmek ve bunu dünyaya yaymak." "En önemli varlığımız dilimiz" Açık Medeniyet gazetesinin yeni sayısının bir başka önemli röportajı ise, Türkiye'de felsefe deyince ilk akla gelen isimlerden olan ve İbn Haldun Üniversitesi Felsefe Bölümü Başkanlığını yürütün Prof. Dr. Teoman Duralı ile yapılan söyleşi.
Teoman Duralı - 30.04.2018
Tyb Kuruluşunun 40. Yılında 40 Ödül Verdi
"40. Yıl Vefa Gecesi" kapsamında ayrıca yönetmen Necip Sarıca, Süleymaniye Kütüphanesi eski müdürü Dr. Nevzat Kaya, ressam İlhami Atalay ve Devrim Erbil, mimar Sinan Genim, felsefe tarihçisi Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi, sanat tarihçisi Prof. Dr. Haşim Karpuz ile Semavi Eyice, klasik Türk müziği sanatçısı Alaeddin Yavaşça, müzisyen, yazar ve şair Prof. Dr. Şahin Uçar, halk müziği sanatçısı Aysun Gültekin, hat sanatçısı Hasan Çelebi, Türk hat sanatı üzerine araştırmalarıyla bilinen Prof. Dr. Uğur Derman ve Türk tezhip sanatı ustası ve araştırmacısı Prof. Dr. Fatma Çiçek Derman, yazar Doç. Dr. Emin Işık, kültür tarihçisi ve araştırmacısı Dursun Gürlek, bestekar Amir Ateş ve Erol Sayan, İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi Genel Direktörü Doç. Dr. Halit Eren, cilt sanatı üstadı İslam Seçen, ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Kara, halk edebiyatı araştırmacısı M. Sabri Koz, sahaf ve araştırmacı Emin Nedret İşli, edebiyat araştırmacısı Prof. Dr. Yavuz Akpınar, yazar ve şair Prof. Dr. Turan Koç, hattat, ebrucu ve şair Fuat Başar, tarihçi Mehmet Genç, sosyolog ve yazar Prof. Dr. Ümit Meriç, felsefeci Prof. Dr. Teoman Duralı, piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu, yazar Osman Akkuşak, sanat tarihçisi Prof.
Teoman Duralı - 09.02.2018
Teoman Duralı "Adanmış Ömürler"İn Konuğu Oldu
Felsefeci, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Teoman Duralı, Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "Adanmış Ömürler" söyleşisine konuk oldu.
Teoman Duralı - 13.01.2018
Prof. Dr. Teoman Duralı "Adanmış Ömürler"E Konuk Olacak
"Necip Fazıl Saygı" ödülüne layık görülen eğitim dünyasının duayen isimlerinden felsefe profesörü Prof. Dr. Teoman Duralı, Bağcılar Belediyesi'nin düzenleyeceği "Adanmış Ömürler" söyleşi programına katılacak.
Teoman Duralı - 23.12.2017
3. Zeka ve Yetenek Eğitimi Buluşması
İbn Haldun Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı, akıl olduktan sonra istenirse, zekanın da ortaya çıktığını belirterek, "Felsefe biliminde çok ileri gitmiş ülkeler, bu sorunu çözmüşlerdir, orta öğretim kurumunu ikiye ayırmışlardır.
Teoman Duralı - 16.12.2017
Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
MAHKEME 7 SANIĞIN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ Mahkeme kararında, tutuklu sanıklar; Celil Çelik, Maımaıtı Jumaınıyazı, Sabri Benthabet, Abdullah Türkistanlı, Muhammet Kerim, Khushnudjon Kurbanov, Mırazız Mırsobıtov'un üzerlerine atılı suç vasfının değişme ihtimali, kişisel halleri, delil durumu ve ölçülülük ilkesi gerekçeleriyle tahliyesine karar verildi. Mahkeme, tahliyelerine karar verdiği sanıklar hakkında adli kontrol tedbirlerinin uygulanmasına hükmetti. KHK kapsamında avukat görüş kısıtlılığının devamına karar veren mahkeme heyeti, olay gününe ilişkin haber ajansları tarafından çekilen tüm görüntülerin istenmesine de hükmetti. Aralarında bir numaralı sanık Abdulkadir Masharipov'un da bulunduğu diğer 44 sanığın ise tutukluluk hallerinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmaları 26-30 Mart tarihlerine erteledi.  Görüntü Dökümü: (ARŞİV) ------------------------ Ortaköy Reina önündeki kalabalık Polisin yolu kapatması Ambulanslar Acil Servis önü 16.12.2017 - 01.00 Haber Kodu : 171216002 =========================== 3 - NECİP FAZIL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz şu veya bu gücün ne dediğine değil, sadece ve sadece Allah'ın ne dediğine baktık, sadece ve sadece milletimizin ne dediğine baktık. Türk milleti olarak daha dünyaya son sözümüzü söylemedik."  "Kudüs giderse Medine'yi koruyamayız. Medine giderse Mekke'yi koruyamayız. Mekke giderse Kabe'yi de kaybederiz" "Milyarlarca Müslüman olarak da son sözümüz, henüz ağzımızdan çıkmadı. Her şeyin bir zamanı olduğu gibi, bu büyük inkılabın da bir zamanı vardır" Haber-Kamera: İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA Necip Fazıl Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü vermik için sahneye gelen Erdoğan, yaptığı konuşmada, 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 16.12.2017
Dha İstanbul Bülten - 1
MAHKEME 7 SANIĞIN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ Mahkeme kararında, tutuklu sanıklar; Celil Çelik, Maımaıtı Jumaınıyazı, Sabri Benthabet, Abdullah Türkistanlı, Muhammet Kerim, Khushnudjon Kurbanov, Mırazız Mırsobıtov'un üzerlerine atılı suç vasfının değişme ihtimali, kişisel halleri, delil durumu ve ölçülülük ilkesi gerekçeleriyle tahliyesine karar verildi. Mahkeme, tahliyelerine karar verdiği sanıklar hakkında adli kontrol tedbirlerinin uygulanmasına hükmetti. KHK kapsamında avukat görüş kısıtlılığının devamına karar veren mahkeme heyeti, olay gününe ilişkin haber ajansları tarafından çekilen tüm görüntülerin istenmesine de hükmetti. Aralarında bir numaralı sanık Abdulkadir Masharipov'un da bulunduğu diğer 44 sanığın ise tutukluluk hallerinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmaları 26-30 Mart tarihlerine erteledi.  Görüntü Dökümü: (ARŞİV) ------------------------ Ortaköy Reina önündeki kalabalık Polisin yolu kapatması Ambulanslar Acil Servis önü 16.12.2017 - 01.00 Haber Kodu : 171216002 =========================== 3 - NECİP FAZIL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz şu veya bu gücün ne dediğine değil, sadece ve sadece Allah'ın ne dediğine baktık, sadece ve sadece milletimizin ne dediğine baktık. Türk milleti olarak daha dünyaya son sözümüzü söylemedik."  "Kudüs giderse Medine'yi koruyamayız. Medine giderse Mekke'yi koruyamayız. Mekke giderse Kabe'yi de kaybederiz" "Milyarlarca Müslüman olarak da son sözümüz, henüz ağzımızdan çıkmadı. Her şeyin bir zamanı olduğu gibi, bu büyük inkılabın da bir zamanı vardır" Haber-Kamera: İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA Necip Fazıl Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü vermik için sahneye gelen Erdoğan, yaptığı konuşmada, 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 16.12.2017
Dha İstanbul Bülten - 1
MAHKEME 7 SANIĞIN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ Mahkeme kararında, tutuklu sanıklar; Celil Çelik, Maımaıtı Jumaınıyazı, Sabri Benthabet, Abdullah Türkistanlı, Muhammet Kerim, Khushnudjon Kurbanov, Mırazız Mırsobıtov'un üzerlerine atılı suç vasfının değişme ihtimali, kişisel halleri, delil durumu ve ölçülülük ilkesi gerekçeleriyle tahliyesine karar verildi. Mahkeme, tahliyelerine karar verdiği sanıklar hakkında adli kontrol tedbirlerinin uygulanmasına hükmetti. KHK kapsamında avukat görüş kısıtlılığının devamına karar veren mahkeme heyeti, olay gününe ilişkin haber ajansları tarafından çekilen tüm görüntülerin istenmesine de hükmetti. Aralarında bir numaralı sanık Abdulkadir Masharipov'un da bulunduğu diğer 44 sanığın ise tutukluluk hallerinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmaları 26-30 Mart tarihlerine erteledi.  Görüntü Dökümü: (ARŞİV) ------------------------ Ortaköy Reina önündeki kalabalık Polisin yolu kapatması Ambulanslar Acil Servis önü 16.12.2017 - 01.00 Haber Kodu : 171216002 =========================== 3 - NECİP FAZIL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz şu veya bu gücün ne dediğine değil, sadece ve sadece Allah'ın ne dediğine baktık, sadece ve sadece milletimizin ne dediğine baktık. Türk milleti olarak daha dünyaya son sözümüzü söylemedik."  "Kudüs giderse Medine'yi koruyamayız. Medine giderse Mekke'yi koruyamayız. Mekke giderse Kabe'yi de kaybederiz" "Milyarlarca Müslüman olarak da son sözümüz, henüz ağzımızdan çıkmadı. Her şeyin bir zamanı olduğu gibi, bu büyük inkılabın da bir zamanı vardır" Haber-Kamera: İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA Necip Fazıl Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü vermik için sahneye gelen Erdoğan, yaptığı konuşmada, 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 15.12.2017
Necip Fazıl Ödülleri Sahiplerini Buldu(2)
  Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü vermik için sahneye gelen Erdoğan, yaptığı konuşmada, 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 15.12.2017
Necip Fazıl Ödülleri Sahiplerini Buldu(2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz şu veya bu gücün ne dediğine değil, sadece ve sadece Allah'ın ne dediğine baktık, sadece ve sadece milletimizin ne dediğine baktık. Türk milleti olarak daha dünyaya son sözümüzü söylemedik."  "Kudüs giderse Medine'yi koruyamayız. Medine giderse Mekke'yi koruyamayız. Mekke giderse Kabe'yi de kaybederiz" "Milyarlarca Müslüman olarak da son sözümüz, henüz ağzımızdan çıkmadı. Her şeyin bir zamanı olduğu gibi, bu büyük inkılabın da bir zamanı vardır" İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü vermik için sahneye gelen Erdoğan, yaptığı konuşmada, 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 15.12.2017
Necip Fazıl Ödülleri Programı
Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen Necip Fazıl Ödülleri Programında, Saygı Ödülü'nü kazanan Teoman Duralı'ya ödülünü veren Erdoğan, her biri mümtaz isimlerden oluşan 5 kişilik jüri tarafından bu yıl ki Necip Fazıl Ödülleri'ne layık görülen şiir dalında Ahmet Murat, hikaye-roman dalında Necip Tosun, fikir-araştırma dalında Ahmet Özalp'ı, ilk eser dalında Betül Nurata ve Emre Ergen'i, uluslararası ödül alanında Bosnalı Cemalettin Latiç'i, saygı ödülünde de Prof.
Teoman Duralı - 13.12.2017
Necip Fazıl Ödülleri 2017" Sahiplerini Bulacak
Bu yıl 4.'sü gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, isimleri daha önce açıklanan Ahmet Murat, Necip Tosun, Betül Nurata, Emre Ergin, N. Ahmet Özalp, Prof. Dr. Teoman Duralı ve Bosnalı şair Cemalettin Latiç ödül alacak.
Teoman Duralı - 24.11.2017
Dha Ankara- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Sofrası'nda Eğitimcileri Ağırladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Beştepe Sofrası'nda eğitimcileri ağırladı.  Yemeğe, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, YÖK Başkanı Prof.Dr. Yekta Saraç, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga,  Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü BE Hasan Doğan, Başdanışman Prof.Dr. Ayşen Gürcan, TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, Akademisyen, Yazar, Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Teoman Duralı, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Teoman Duralı - 24.11.2017
Erdoğan, "Beştepe Sofrası"Nda Eğitimcileri Ağırladı
Yemeğe katılan isimler şöyle: "TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, İbn Haldun Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Teoman Duralı - 24.11.2017
Erdoğan, Beştepe Sofrası'nda Eğitimcileri Ağırlayacak
Yemeğe katılacak isimler şöyle: "TED Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu, Türkiye Özel Okullar Derneği Başkanı Nurullah Dal, İbn Haldun Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Teoman Duralı, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Teoman Duralı - 21.10.2017
Uluslararası Medeniyetler Şurası"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması öncesinde bir şura meclisi örneği çerçevesinde Rektör Şentürk moderatörlüğünde üniversitenin öğretim üyeleri Prof. Dr. Teoman Duralı, Yrd.
Teoman Duralı - 12.10.2017
Zeka ve Yetenek Eğitimi Buluşmaları" 21 Ekim'de Başlayacak
Buluşmalara ayrıca Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, Alpaslan Durmuş, Batuhan Aydagül, Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, Yrd. Doç. Dr. Faruk Levent, Doç. Dr. Hasan Said Tortop, Mustafa Ruhi Şirin, Necmettin Oktay, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı, Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Teoman Duralı Haberleri | Teoman Duralı Kimdir - Haberler - Teoman Duralı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Teoman Duralı kimdir, hayatı ve biyografisi. Makrodan Mikroya Göktepe-2 Tübitak 4004 Projesi Kapanış Töreni ile Sona Erdi..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 23:11:16. #1.15#

title