Haberler

  En çok takipçisi olan TikTok fenomenleri [Türkiye]

  Güncelleme:

  Türkiye'de en çok takipçisi olan TikTok fenomenlerini bir araya getirdik. İşte en çok takipçisi olan 10 TikToker.

  TikTok son yıllarda gösterdiği çıkış ile birlikte en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Kullanıcıların videolar oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan popüler sosyal medya uygulaması her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor.

  En çok takipçisi olan 10 TikToker

  Müzik ve ses efektleri ile farklı videolar oluşturma imkanı sunan TikTok, içerik üreticiler tarafından en çok tercih edilen sosyal medya platformları arasında. Aynı zaman canlı yayınlarda hediye gönderme özelliği ile kullanıcılarına para kazanma şansı da tanıyan TikTok bu nedenle birçok içerik üreticinin ilk tercihi oluyor.

  TikTok, Instagram ve Twitter, Fransa'da yasaklandı!

  Tüm bu avantajları ile birlikte diğer ülkelerde olduğu gibi Tikok ülkemizde de oldukça popüler. Biz de Türkiye'de en çok takipçisi olan TikTok fenomenlerini bir araya getirdik. İşte en çok takipçisi olan 10 TikToker.

  10. barış dada

  Barış Dada kullanıcı ismi ile bilinen Barış Dede, 7 Ocak 2001 doğumlu genç bir fenomen. Youtube kanalında Arapça ve Türkçe yayınladığı videolar ile popülerleşen Barış Dede, TikTok ile birlikte daha fazla üne kavuştu. Barış Dede'nin TikTok'ta 12,4 milyon takipçisi bulunuyor.

  9. arkeolog

  YouTube ve TikTok kanalı üzerinde define bulma videoları yayınlayan fenomen, paylaşımları ile oldukça dikkat çekiyor. Kurgu videolar ile oldukça ünlenen fenomenin YouTube kanalında 2,87 milyon abonesi bulunuyor. Fenomenin TikTok üzerinde ise 12,5 milyon takipçisi var.

  8. Semiraminta

  Gerçek adı Yeliz Korkmaz olan Semiraminta, 14 Ekim 2000 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. TikTok üzerinden ürettiği dans içerikleri ile büyük bir üne kazanan fenomen, YouTube ve Instagram üzerinden de çeşitli içerikleri üretiyor. Semiraminta, TikTok'ta 12,5 milyon takipçiye sahip.

  7. nourmar5

  Suriye, Ortadoğu ve Türkiye'de en fazla takip edilen sosyal platform fenomenleri arasında yer alan nourmar5'in asıl adı ise Noor Eddin Marandi'dir. Savaş nedeniyle ülkemize yerleşen Marandi, YouTube, Instagram ve TikTok üzerinden ürettiği içeriklerle ün kazandı. nourmar5'in TikTok'ta 14,7 milyon takipçisi bulunuyor.

  6. Nusr_et

  Meslek hayatına kasaplar çarşısında başlayan Nusret Gökçe, çektiği ilginç videolar ile kısa sürede oldukça popüler oldu. Özellikle etlere tuz serpmesi ile 'Salt Bae' lakabını alan Gökçe, şu anda dünyanın bir çok yerinde restoran işletiyor. Nusr_et, TikTok üzerinde 15,4 milyon takipçiye ulaşmış durumda.

  5. ponciklendin

  Ponciklendin, birçok farklı ve eğlenceli içerik ile TikTok'ta önemli bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. TikTok'ta oldukça beğenilen videolar paylaşan ponciklendin, 15,8 milyon takipçiye sahip.

  4. yesimresmi1

  TikTok başta olmak üzere sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarıyla dikkat çeken Yeşim Sevinç, yesimresmi1 kullanıcı adını kullanıyor. 22 yaşındaki genç fenomenin TikTok üzerinde 18,5 milyon takipçisi var.

  3. Çılgın Dondurmacı

  Çılgın Dondurmacı olarak tanınan TikTok fenomeni Mehmet Dinç'in kullanıcı adından da anlaşılacağı üzere dondurma içerikleri üretiyor. Dinç, Kahramanmaraş dondurmacısı olarak numaralarını YouTube ve Instagram üzerinden paylaşıyor. Çılgın Dondurmacı'nın TikTok'ta 18,6 milyon takipçisi bulunuyor.

  2. Nursema Altuntas

  Nursema Altıntaş platformun ressamı olarak tanınıyor. İlk olarak YouTube üzerinden içerikler üreten Altuntaş, asıl üne ise TikTok ile birlikte kavuştu. Sosyal medya hesapları üzerinden eğlenceli içerikler paylaşan Nursema Altuntaş, TikTok üzerinden 19,3 milyon takipçiye ulaşmayı başardı.

  1. cznburak

  cznburak kullanıcı adıyla tanınan Burak Özdemir, kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını TikTok'ta yayımlayarak "smiley bae" lakabıyla fenomen oldu. Tüm dünyada tanınmayı başaran cznburak şu anda TikTok üzerinde 69,7 milyon takipçiye sahip.

  Türkieye'de en çok takipçisi olan TikTok fenomenleri bu şekilde sıralanıyor. Peki siz TikTok ve platform üzerinden üretilen içerikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Türkiye Teknoloji Haberler

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

  Bakmadan Geçme

  Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
  Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

  Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title