Süleyman Şah Haberleri

Süleyman Şah haber, Süleyman Şah son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Şah - 22.06.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Bahçeli'nin, "Kimin yanındadır. Bölücülüğü mü destekliyor, yoksa Türkiye'nin yanında mı yer alıyor?" sorusuna işaret eden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Önemli bir soru. Cevabını vereyim. Ben ve arkadaşlarım ve bütün dostlarımız, Türkiye'nin birliğinden ve bütünlüğünden yanayız. Biz, şanlı ordumuzun Tank Palet Fabrikası Katar ordusuna peşkeş çekilirken itiraz eden kişileriz. Sen ise Katar ordusuna peşkeş çekilirken alkışlayan kişiydin. Şimdi söyle bakalım. Vatanın birliğinden ve bütünlüğünden kim yana? Şanlı ordumuzdan kim yana? Biz, kendi vatan topraklarını ve o topraklarda yatan Süleyman Şah Türbesi'ni ve o topraklarda dalgalanan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bayrağını indirip, kaçıp toprağı düşmana teslim edenlerden yana değiliz.
Süleyman Şah - 04.06.2021
AK Parti'li Aydemir, TBMM Başkanı Şentop'un, Kılıçdaroğlu'na had bildiren mesajlar verdiğini söyledi
Süleyman Şah'ın bugün vefat yıl dönümü olduğunu, Süleyman Şah'ı ifade eden damarın, bugün Recep Tayyip Erdoğan adını taşıdığını dile getiren Aydemir, "O damar, Recep Tayyip Erdoğan'da yaşıyor.
Süleyman Şah - 04.05.2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde yapacaklarını, şöyle sıraladı: "Süleyman Şah Türbesini gene kendi vatan toprağımıza götüreceğiz, bayrağımızı dikeceğiz oraya.
Süleyman Şah - 31.03.2021
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun "Gerçek milliyetçi biziz" sözlerine tepki Açıklaması
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Süleyman Şah Türbesi ile ilgili sözlerini de eleştiren Bahçeli, paylaşımını şöyle tamamladı: "Kılıçdaroğlu, eğer aramıza katılırsa, zincirlerinden kurtulup bize doğru akarsa geçmişte neler söylediğimizi, nasıl bir duruş gösterdiğimizi tek tek, heceleye heceleye, okumayı yeni öğrenen çocuklara anlatır gibi öğreteceğim.
Süleyman Şah - 26.03.2021
Kılıçdaroğlu'ndan "MKE" açıklaması: "Genel müdürlüğün Kırıkkale'de olması gerekiyor"
"Süleyman şah türbesini yine kendi topraklarına götüreceğiz" Türkiye'de müthiş bir potansiyelin olduğunu anlatan Kılıçdaroğlu, "Önümüze geleceğe bakmamız lazım.
Süleyman Şah - 25.03.2021
Kılıçdaroğlu'ndan "MKE" açıklaması: "Genel müdürlüğün Kırıkkale'de olması gerekiyor"
"SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİNİ YİNE KENDİ TOPRAKLARINA GÖTÜRECEĞİZ" Türkiye'de müthiş bir potansiyelin olduğunu anlatan Kılıçdaroğlu, "Önümüze geleceğe bakmamız lazım.
Süleyman Şah - 05.03.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (4)
İktidarda ilk bir haftada yapılacaklar İktidara geldiklerinde ilk bir haftada neler yapacaklarını sıralayan Kılıçdaroğlu, "Tank palet fabrikasını Katar Ordusu'ndan alıp ordumuza teslim edeceğiz. Bir kararnameyle bu yapılacak. Çiftçinin Tarım Kredi ve bankalardan aldığı borçlar var, borçların faizlerini sileceğiz. Ana parayı makul ölçüde ödeyecek. Esnafın stopaj vergisini bir kararnameyle kaldıracağız. Esnaf da esnaf kredi kooperatiflerinden ve bankalardan kredi aldı, faizini bir kalemde siliyoruz. Ana parayı belli taksitlerle ödeyecek. Kredi Yurtlar Kurumu'ndan kredi alan çocuklar... Bu çocukların banka hesaplarına ya da ailelerinin hesaplarına haciz uygulanıyor. Önce iş ver sonra parayı iste. Faizlerin tamamını sileceğiz, çocuk işe girdikten sonra ödemesini isteyeceğiz. Onun dışında para almak doğru değil. 15 Temmuz şehitleri için toplanan paraları faizleriyle beraber gazilere ve şehit yakınlarına... Ayrıca Beşiktaş saldırısında hayatını kaybeden vatandaşların da biriken paraları var, 52 milyon lira, onu da ailelerine dağıtacağız. Süleyman Şah Türbesi'ni kendi toprağımıza götüreceğiz.
Süleyman Şah - 21.02.2021
Haftanın tarihine bakış
2015- Türkiye, Şah Fırat Operasyonu ile Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu'nu Süleyman Şah'ın kabriyle, Suriye'de sınıra mücavir Suriye Eşmesi köyünün kuzeyinde ve aynı büyüklükteki araziye geçici olarak taşıdı.
Süleyman Şah - 16.02.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Geçen grup toplantısında, dostlarımızla beraber iktidar olduğumuzda iktidarımızın ilk haftasında neyi yapacağımızı açıklamıştım. Şimdi aynı açıklamayı tekrar yapmak isterim. Duymayan vatandaşlarım da duysunlar. Katar ordusuna peşkeş çekilen Sakarya'daki Tank Palet Fabrikası'nı hemen alacağız ve şanlı ordumuza iade edeceğiz. 15 Temmuz şehit ve gazileri için toplanan paraları faizleriyle beraber hemen bir hafta içerisinde bütün hak sahiplerine teslim edeceğiz. Beşiktaş'taki terör saldırısında hayatını kaybeden 39'u polis, 8'i sivil 47 şehidimiz için toplanan paraların tamamını faizleri ile beraber hak sahiplerine iade edeceğiz." Çiftçilerin bankalardan ve Tarım Kredi kooperatiflerinden aldıkları kredi faizlerini de tümüyle sileceklerini vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Ana paralarını takside bağlayacağız. Esnafın pandemi döneminde aldığı kredilerin faizlerini tamamen sileceğiz, ana parasını da onların görüşünü alarak taksitlendireceğiz ve onları da rahatlatacağız. Bir kararnameyle bu stopaj vergisini tamamen kaldıracağız. Hangi koşulda olursa olsun vatanseverliğin bir gereği olarak Süleyman Şah Türbesi'ni kaçırıldığı vatan toprağına yeniden götürüp bayrağımızı dalgalandıracağız.
Süleyman Şah - 14.02.2021
Haftanın tarihine bakış
2015- Türk Silahlı Kuvvetlerince, Türkiye'nin kendi sınırları dışında sahip olduğu tek toprak parçası olan Suriye'nin Halep kenti sınırları içindeki Karakozak köyünde bulunan Süleyman Şah Türbesi'ndeki kutsal emanetlerin taşınması için "Şah Fırat Operasyonu" düzenlendi.
Süleyman Şah - 10.02.2021
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Türkiye'deki 120 tıp fakültesinden sadece 38'inin mezuniyet öncesi tıp eğitimi programının akredite edildiğini anlatan Türkkan, 14 tıp fakültesinin bu konudaki başvurusunun henüz akreditasyon almalarına yetmediğini söyledi. Türkkan, "İktidar, Türk milletinin vergilerini Suriye sokaklarında harcayana kadar, PYD'lilerle birlikte kaçırdıkları Süleyman Şah Türbesi'ni geri götürsün.
Süleyman Şah - 09.02.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"Allah'ın izni ve milletin takdiriyle iktidar olduklarında" yapacaklarını 7 madde halinde sıralayan Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Katar ordusuna peşkeş çekilen Tank Palet Fabrikası'nı hemen alıp, orduya iade edeceğiz. Vatanın bağrına saplanan hançeri çekeceğiz. Gerçek milliyetçilik budur. Kağıt üzerinde değil. 15 Temmuz şehit ve gazileri için vatandaştan toplanan paraların tamamını hak sahiplerine bir gün içinde iade edeceğiz. Beşiktaş saldırısında hayatını kaybeden polislerimiz ve diğer mağdurlar için toplanan para aynı gün, iktidar olduğumuz gün hepsi hak sahiplerine verilecek. Çiftçilerin bankalardan veya tarım kredi kooperatiflerinden çektiği kredilerin faizleri sıfırlanacak. Çiftçilerin alacağı olan 210 milyar lira da mahsup edilecek. Esnafın pandemi döneminde aldığı kredilerin faizi silinecek, ana para da Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonuyla oturup, konuşulacak taksite bağlanacak. Bir kararnameyle esnafın stopaj vergisi kaldırılacak. Hangi koşulda olursa olsun, bedeli ne olursa olsun, vatan topraklarına sahip çıkılacak. Bugün için bir vatan toprağımız düşmana teslim edilmiş vaziyette. Süleyman Şah Türbesi'ni, o vatan toprağına götürmek, orada bayrağımızı dalgalandırmak bizim namus borcumuz olacak.
Süleyman Şah - 28.01.2021
KORONAVİRÜSLE DEĞİŞEN HAYAT - Öğrencileri için mutfağını sınıfa, buzdolabını tahtaya, oyuncakları deney materyaline dönüştürdü
Sincan Süleyman Şah Ortaokulu Fen Bilgisi Öğretmeni Şahiner, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzaktan eğitim yoluyla bir araya geldiği öğrencilerinin fen bilimlerine ilgisini artırmak ve derslerden geri kalmamalarını sağlamak için evdeki imkanlarla farklı öğretim yöntemleri uygulamaya başladı.
Süleyman Şah - 12.01.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Parti Meclisi'nde konuştu: (2)
İlk maddenin, Türkiye Cumhuriyeti'nin şan ve şerefini korumak olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Ne kadar güzel değil mi? Cumhurbaşkanı, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve bireylerinin, şanını ve şerefini koruyacaksın. Peki kardeşim Süleyman Şah Türbesi'ni kim kaçırdı? Kendi toprağından bayrağını kim indirdi? Kim kendi toprağından kaçtı ve terör örgütüne teslim etti? Bunu teslim eden adamın Türkiye Cumhuriyeti'nin şan ve şerefini koruduğunu düşünüyor musunuz? Elinizi vicdanınıza koyun.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Şah Haberleri | Süleyman Şah Kimdir - Haberler - Süleyman Şah haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Şah kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 09:15:50. #1.13#

title