SERDAR AKDOĞAN HABERLERİ

Serdar Akdoğan haber, Serdar Akdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serdar Akdoğan

Serdar Akdoğan

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Serdar Akdoğan Kimdir ?

Kuşadası Eski Ticaret Odası Başkanıdır. TOBB bünyesinde delege olarak 10. yılını doldurması nedeniyle hizmet şeref belgesi ile ödüllendirildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serdar Akdoğan - 11.11.2020
Kuşadası çarşıları yenileniyor
- Kuşadası çarşıları yenileniyor AYDIN - Kuşadası Belediyesi, kentin turistik çarşılarını yenilemek için düğmeye bastı. Kuşadası'nı modern bir turizm kenti haline getirmek amacıyla Sağlık Caddesi'nden başlayan alt ve üst yapı yenileme çalışmaları ile turistik çarşılar, sezonu yepyeni ve ışıl ışıl bir görünümle karşılayacak. Sağlık Caddesi'nin ardından Kahramanlar Caddesi ve Barbaros Hayrettin Paşa Bulvarı ile sürecek olan çalışmalar, ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde Kuşadası Belediyesi öncülüğünde yürütülecek. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, 2020 yılında yenilenen Türkmen Mahallesi, Balıkçılar Meydanı ve Kemal Arıkan Caddesi'nin ardından kentin turistik çarşılarındaki çalışmalara startı verdi. Kervansaray'da bir toplantı düzenleyerek yenilenecek olan Kahramanlar ve Sağlık caddeleri ile Barbaros Hayrettin Paşa Bulvarı esnafı ile bir araya gelen Başkan Ömer Günel, gerçekleştirilecek çalışmalar ile ilgili olarak esnafı bilgilendirdi. Toplantıya Başkan Ömer Günel ile birlikte Kent Estetik Kurulu Başkanı Levent Köylü, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi ve Kent Estetik Kurulu Üyesi Ali Genç, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hüsnü Öten, Mimarlar Odası Kuşadası Temsilcisi Ümit Acar, Kuşadası Kuyumcular Derneği Başkanı Özgür Evran ile belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri katıldı.
Serdar Akdoğan - 12.09.2020
CHP heyetinden Kuşadası Ticaret Odası'na ziyaret
Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, turizmin çok hassas bir sektör olduğunu ve beklentilerin yüksek olduğu bir sezonda, pandemiden dolayı ağır hasar aldığını söyledi ve turizm gibi bazı sektörlerin ayakta kalabilmesi için hibelerin ve devlet alacaklarının ertelenmesinin gündeme alınması gerektiğini dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serdar Akdoğan Haberleri | Serdar Akdoğan Kimdir - Haberler - Serdar Akdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serdar Akdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuşadası'nda çarşı yenileniyor, esnaf memnun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 23:08:33. #1.15#
title