Semih Aktekin Haberleri

Semih Aktekin haber, Semih Aktekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Semih Aktekin - 28.07.2021
NEVÜ Rektörü Aktekin, BEÜ Rektörü Elmastaş'ı ziyaret etti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş'ı ziyaret etti.
Semih Aktekin - 24.07.2021
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ile İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Semih Aktekin - 01.07.2021
Nevü ve Nevşehir Belediyesi'nden 'Hünkâr Hacı Bektaş Veli 750. Anma Yılı Resim Yarışması'
Nevü ve Nevşehir Belediyesi'nden 'Hünkar Hacı Bektaş Veli 750. Anma Yılı Resim Yarışması' Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ve Nevşehir Belediyesi İşbirliğinde, "Hacı Bektaş Veli Anma Yılı Resim Yarışması" Düzenleniyor. Yarışmanın Konusu Ülkemiz kültürel ve felsefi değerlerine büyük katkısı olan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)'ye ismini de veren Hünkar Hacı Bektaş Veli'nin evrensel olarak anlaşılıp algılanması amacıyla düzenlenen yarışmanın konusu,   Hacı Bektaş Veli'nin kişiliği, yaşamı, düşünce dünyası, eserleri, öğretileri, yaşam ilkeleri, bunların çağrışmaları ve günümüze etkileri gibi temaları içermekte. Yarışmaya Başvuru ve Katılım Koşulları Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ve Nevşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen yarışmaya, yurt içi ve yurtdışında yaşayan 18 yaş ve üzeri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilecek. Yarışmaya, yarışmanın seçici kurulu üyeleri ve birinci derece yakınları katılamayacak. Yarışmaya katılanlardan herhangi bir ücret alınmayacağı gibi, katılımcılar yarışmaya sadece bir eser ile katılabilecek. Eserler tuval üzerine yağlıboya veya akrilik boya ile belirtilen tema çerçevesinde boyutları, uzun kenarları 100 cm'den büyük; kısa kenarı ise 70 cm'den küçük olmayacak. Eserler asmaya hazır ve imzasız olarak ve arkasına eser sahibinin bilgilerini içeren bir kapalı zarf iliştirilerek kargo veya elden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi / Zir Mahallesi Prof. Rıza Ayhan Cad. Hacıbektaş - 50800 NEVŞEHİR adresine gönderilebilecek veya hafta içi 10: 00 - 16: 00 saatleri arasında elden teslim edilecek.   Kargoda zarar gören eserler değerlendirmeye alınmayacağı gibi, zarar gören eserden, eser sahibi sorumlu olacak. Yarışmaya gönderilen eserler Türkiye Cumhuriyetinin temel değerlerine aykırı olamayacağı gibi, yarışmaya katılacak olan eser önceden yayınlanmamış veya hiçbir yarışmada sergilenmemiş olacak. Yarışmanın Onur Kurulu ve Eser Değerlendirme Kurulu Nevşehir Valisi İnce Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'in onur kurulunda yer aldığı yarışmanın eser değerlendirme kurulunda ise,   Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.
Semih Aktekin - 29.06.2021
Hünkâr Hacı Bektaş Veli 750. Anma Yılı Resim Yarışması Düzenlenecek
Hünkar Hacı Bektaş Veli 750. Anma Yılı Resim Yarışması Düzenlenecek Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, üniversite ve belediye ortaklığında düzenlenecek olan "Hünkar Hacı Bektaş Veli 750.
Semih Aktekin - 04.06.2021
'Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı' Yapıldı
'Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı' Yapıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı, Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) işbirliğinde "Nevşehir Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı" düzenlendi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen çalıştaya; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof.
Semih Aktekin - 10.03.2021
NEVÜ'de"Kuşaklar Arası Kültür Köprüsünde Buluşuyoruz" projesi imzalandı
NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, programdaki konuşmasında, projenin, Nevşehir'in somut olmayan kültürel mirasının gelecek kuşaklara aktarılmasını hedeflediğini belirtti.
Semih Aktekin - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Belediye Başkanı Mehmet Savran ve Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Semih Aktekin - 25.02.2021
KAEÜ, UNİKOP Dönem Başkanlığını Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine devretti
Açıklamada, toplantı sonunda KAEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya'nın, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'e 2021 UNİKOP Dönem Başkanlığını devrettiği kaydedildi.
Semih Aktekin - 08.02.2021
Başkan Savran'a tebrik ziyaretleri
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Semih Aktekin - 27.01.2021
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, NEVÜ'yü ziyaret etti
Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı ???????Ali Yalçın, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 22.01.2021
NEVÜ Rektörü Aktekin, dekanlığa atanan Özcan ile görüştü
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, NEVÜ Diş Hekimliği Fakültesinde dekanlık görevine başlayan Prof. Dr. Sevgi Özcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Semih Aktekin - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Semih Aktekin - 04.01.2021
Son dakika haber: 'Uluslararası Maarif Dergisi'nden "kişiselleştirilmiş eğitim" sayısı
Bu başlıkta, Türkiye'de ve dünyada öne çıkan konular uzman ve akademisyenlerin görüşleriyle, farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor. "Dijitalleşme ve Bireyselleşme Çağında Eğitim Ulus Devletlerin Egemenlik Alanından Çıkıyor mu?" başlıklı makalesiyle Prof. Dr. Semih Aktekin, "Eğitim Neden Bireyselleştirilmeli? Farklılaştırılmış Eğitimin Pedagojik Temeli" yazısıyla Dr.
Semih Aktekin - 16.12.2020
"II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi" başladı
NEVÜ, Aksaray Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında, NEVÜ Kongre ve Kültür Merkezi Karavezir Salonu'nda gerçekleştirilen kongrenin açılışına NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof.
Semih Aktekin - 24.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Semih Aktekin - 08.10.2020
KBÜ Rektörü Polat ile NEVÜ Rektörü Aktekin bir araya geldi
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 11.09.2020
"17. İmam Hatipliler Kurultayı" yarın yapılacak
Kurultayda, Nevşehir Alemdar Başkanı Dr. Fatih Yakut, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal'ın selamlama konuşmalarının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr.
Semih Aktekin - 22.07.2020
Sivas Valisi Ayhan, NEVÜ rektörü Aktekin'i ziyaret etti
Sivas Valisi Salih Ayhan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 17.07.2020
ÖNDER heyeti NEVÜ Rektörü Aktekin'i ziyaret etti
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Köse, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 28.06.2020
NEVÜ Rektörü Aktekin YKS'de çocuklarını bekleyen aileleri ziyaret etti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren adayların ailelerini ziyaret etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Semih Aktekin Haberleri | Semih Aktekin Kimdir - Haberler - Semih Aktekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Semih Aktekin kimdir, hayatı ve biyografisi. NEVÜ Rektörü Aktekin, gönüllü çalışmalar yapan öğrencilerle görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 14:46:36. #1.14#

title