Semih Aktekin Haberleri

Semih Aktekin haber, Semih Aktekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Semih Aktekin - 8.10.2020
KBÜ Rektörü Polat ile NEVÜ Rektörü Aktekin bir araya geldi
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 11.9.2020
"17. İmam Hatipliler Kurultayı" yarın yapılacak
Kurultayda, Nevşehir Alemdar Başkanı Dr. Fatih Yakut, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve ÖNDER Genel Başkanı Kamber Çal'ın selamlama konuşmalarının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Dr.
Semih Aktekin - 22.7.2020
Sivas Valisi Ayhan, NEVÜ rektörü Aktekin'i ziyaret etti
Sivas Valisi Salih Ayhan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 17.7.2020
ÖNDER heyeti NEVÜ Rektörü Aktekin'i ziyaret etti
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Köse, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'i ziyaret etti.
Semih Aktekin - 28.6.2020
NEVÜ Rektörü Aktekin YKS'de çocuklarını bekleyen aileleri ziyaret etti
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren adayların ailelerini ziyaret etti.
Semih Aktekin - 26.6.2020
NEVÜ 3 yeni bölüm ve programa öğrenci alacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, YÖK tarafından onaylanan bölüm ve programlara yeni eğitim-öğretim yılında öğrenci alınmaya başlanacağını söyledi.
Semih Aktekin - 24.6.2020
Milli güreşçi Kayaalp, Bakanlık müşaviri oldu
MİLLİ güreşçi Rıza Kayaalp, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı spor müşavirliğine atandı. Ayrıca, 6 üniversiteye de rektör ataması gerçekleştirildi.  Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesine göre; Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda açık bulunan spor müşavirliğine, olimpiyat ikincisi, dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp atandı.Kararnamede rektör atamaları da yer aldı. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Fuat Erdal, Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Metin Aksoy, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Semih Aktekin, Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof.
Semih Aktekin - 24.6.2020
Son dakika haberi | Atama kararları Resmi Gazete'de
Rektör atamaları Anadolu Üniversitesi Rektörlu¨ğu¨ne Prof. Dr. Fuat Erdal, Hacettepe Üniversitesi Rektörlu¨ğu¨ne Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Metin Aksoy, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Rektörlüğüne Prof. Dr. Semih Aktekin, Bingöl Üniversitesi Rektörlu¨ğu¨ne Prof.
Semih Aktekin - 31.3.2020
Kırşehir, Nevşehir ve Kırıkkale'den "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek
Sivil toplum kuruluşlarının imkanları çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalıştığını belirten Yavuz, şunları kaydetti: "Bu açıklamaya duyarsız kalmadık. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devletimizin ve milletimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz, biz bir olursak bize hiçbir güç zarar veremez. Kırşehir Ticaret Borsası olarak 100 bin lira destek sağlayacağız." Nevşehir Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya bir aylık maaşını bağışladığını bildirdi.
Semih Aktekin - 31.3.2020
NEVÜ Rektörlüğüne atanan Aktekin'den Başkan Arı'ya ziyaret
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.
Semih Aktekin - 26.11.2018
Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi Yeniden Yapılandırılıyor
Boyacı, konuşmasının ardından, MEB'de projeyi başlatan selefi Semih Aktekin'i kürsüye davet etti.
Semih Aktekin - 6.9.2018
Öğretmenlik Aynı Zamanda Sürekli Bir Öğrencilik Halidir"
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin, öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem verdiklerini belirterek, "Öğretmenlik, üniversiteden mezun olup, işe girip durağan bir şekilde işin yapılacağı bir meslek değil.
Semih Aktekin - 4.7.2018
Hayalimdeki Çin" Resim Yarışması Ödül Töreni
Orta öğretim öğrencilerini resim çizmeye teşvik etmek, hayal dünyalarını geliştirmek ve Çin kültürünü doğru tanımaları amacıyla bu yıl 3'üncüsü organize edilen yarışmanın ödül törenine MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Çin'in Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang, UBİKAV Başkanı Bülent Okay ile akademisyen, diplomat ve çok sayıda davetli katıldı.
Semih Aktekin - 6.5.2018
Türkiye'de İlk Tematik Sergi Tatvan'da Açıldı
Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz ile serginin açılışına katılan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin, emeklerinden dolayı Mihraç Kulu'yu tebrik ederek, sergide emeği geçenlere teşekkür etti.
Semih Aktekin - 24.4.2018
Hukuk Eğitimi İçin Yurt Dışına Gönderilen Öğrenciler Bilgilendirildi
Yurt dışına hukuk eğitimi için gidecek öğrencilerin bilgilendirme toplantısının öğleden sonraki oturumunda Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin, "Yurt dışı eğitiminde tecrübe paylaşımı" konulu sunum gerçekleştirdi.
Semih Aktekin - 10.4.2018
Çocuk Gözüyle Çevremiz ve İlk Kitabım" Sergisi
Mehmet Meto Anaokulu öğrencilerinin yazdığı kitaplar ve çektikleri fotoğraflardan oluşan "Çocuk Gözüyle Çevremiz ve İlk Kitabım" sergisinin açılışı, Milli Kütüphane Sergi Salonu'nda yapıldı. Serginin açılışına Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Milli Kütüphane Başkanı Zülfi Toman, öğretmenler ve veliler katıldı.
Semih Aktekin - 13.10.2017
Sivas'ta Okul Müdürleri Toplantısı
il Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıkalmaya göre, Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen programda konuşan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin, öğretmenlerin kendilerini geliştirecek bu toplantılara katılmalarının önemli olduğunu belirtti.
Semih Aktekin - 8.10.2017
Ju Jitsu Türkiye Şampiyonası
Federasyonun 2012 yılında kurulduğunu hatırlatan Özaktı şöyle konuştu: "Şampiyonaya 30 ilden 160 sporcu katıldı. Teknik komitenin seçtiği milli takım önümüzdeki ay Ukrayna'da yapılacak olan Combat Ju Jitsu Şampiyonası'na, Romanya'da yapılacak olan Ju Jitsu Avrupa Şampiyonası'na ve Azerbaycan'da yapılacak olan Grappling Dünya Şampiyonası'na katılacak. 8 bin 500'den fazla kursiyer yetiştiren federasyonumuz hali hazırda bin 550 antrenör ve 560 hakem ile faaliyetlerine devam ediyor. Ekibimiz, önümüzdeki günlerde Dubai'de yapılacak olan Dünya Polis Oyunları için hazırlıklarını tamamladı. Aynı zamanda branşımız Necmettin Erbakan Üniversitesinde seçmeli ders olarak açıldı ve infaz koruma memurlarına mesleki eğitim dersi olarak çalışmalara devam ediyor." Şampiyonada dereceye girenler şöyle: Fight Erkekler Büyük 62 kilo: 1. Ahmet Melih Zeytun 2. Mukhammadrizo Shukurulloev Erkekler Büyük 69 kilo: 1. Yigit Hanay 2. Hasan Berkant 3. Muzaffer Erdogan Erkekler Büyük 77 kilo: 1. Cengizhan Ilkyaz 2. Onur Yasemin 3. Ahmet Kocyigit Erkekler Büyük 85 kilo: 1. Berk Ekensoy 2. Semih Aktekin 3.
Semih Aktekin - 28.9.2017
Öğretmenlere Kitap İndirimi
Protokol, MEB Tevfik İleri Toplantı Salonu'nda, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin ve Turkuvaz Kitapçılık Anonim Şirketi Genel Müdürü Manas Özgen tarafından imzalandı.
Semih Aktekin - 13.9.2017
Piyanist Pekinel Kardeşlerden Müzik Eğitiminde MEB'e Destek
"Müzik eğitimine her çocuk ulaşmalı" Sanatçı Süher Pekinel, konuşmasına projelerinin hayata geçirilmesinde katkı veren Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eski Bakan Nabi Avcı, YÖK Başkanı Yekta Saraç, MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin'e teşekkür ederek başladı.
Semih Aktekin - 7.9.2017
Yeni Müfredat Velilere de Anlatılacak
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, yeni müfredatın öğretmenlerden sonra velilelere de anlatılacağını söyledi.
Semih Aktekin - 9.8.2017
Bitlis'ten Kısa Kısa
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın ziyareti öncesinde bakanlıktan Bitlis'e gelen MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Semih Aktekin ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih Ayhan, Vali Ustaoğlu'nu ziyaret etti.
Semih Aktekin - 14.7.2017
MEB Müsteşarı Tekin'den Şehit Öğretmenin Ailesine Ziyaret
Ziyarette Tekin'e, MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Din Öğretimi Genel Müdürü Yılmaz, Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Bülent Çiftçi ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı eşlik etti.
Semih Aktekin - 19.6.2017
Öğretmenlere Sınav "Sıralama/eleme" Amaçlı Değil
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Öğretmen yeterlikleri kapsamında 4 yılda bir yapılacak sınavın, bir seçme, eleme veya bir sıralama sınavı değil, öğretmenlerin mevcut durumunu tespit çalışması olduğunu bildirdi.
Semih Aktekin - 30.1.2017
Uygulamalı Bilim Eğitimi" Kursu
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, öğretmenlerin, önlerine gelen müfredatı ya da ders kitabını hiç sorgulamadan, eleştirmeden, incelemeden aynen alıp uygulamasını istemediklerini söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Semih Aktekin Haberleri | Semih Aktekin Kimdir - Haberler - Semih Aktekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Semih Aktekin kimdir, hayatı ve biyografisi. KBÜ Rektörü Polat ile NEVÜ Rektörü Aktekin bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 04:00:15. #1.15#
title