Selman Okumuş Haberleri

Selman Okumuş haber, Selman Okumuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selman Okumuş - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Şişli Müftülüğü iş birliğiyle düzenlenen programa ilişkin açıklama yapan hafız Selman Okumuş, Türkiye Hafızlar ve Mevlithanlar Cemiyeti olarak Mustafa Kemal Atatürk için mevlit okutma geleneğini 28 yıldır sürdürdüklerini, Atatürk'e olan vefa borcunu ödeyebilmek için bunu bir gelenek haline getirdiklerini söyledi.
Selman Okumuş - 20.09.2019
Hdp önündeki eylemde 18'inci gün (2)
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR Ziyaretçiler arasında yer alan din adamları Mustafa Duman ve Selman Okumuş, HDP il binası önündeki ailelerle beraber dua edip Kuran-ı Kerim ve ilahi okudu.
Selman Okumuş - 20.09.2019
Dha yurt bülteni-13
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR Ziyaretçiler arasında yer alan din adamları Mustafa Duman ve Selman Okumuş, HDP il binası önündeki ailelerle beraber dua edip Kuran-ı Kerim ve ilahi okudu.
Selman Okumuş - 20.09.2019
Kanaat önderlerinden Diyarbakır annelerine destek
Öte yandan, hafızlar Mustafa Duman ile Selman Okumuş da anneleri ziyaret etti.
Selman Okumuş - 09.04.2018
Aliağa Belediyesinden Miraç Kandiline Özel Program
Programda; Dünya Kur'an Okuma Birincisi Selman Okumuş, Dünya Ezbere Kur'an Okuma Birincisi Muhammed Said Tusi, Dünya Kur'an Okuma Birincileri Faruk Şahin, Muharrem Şahin, ilahileriyle ünlü Abdurrahman Önül ile Kalbe Yolculuğun Minik Hafızları yer alacak.
Selman Okumuş - 21.12.2017
Mega Center'dan Hafız Kardeşlere Ödül
Dernek başkanı Hafız Selman Okumuş'un, hafız kardeşleri yarışmaya nasıl hazırladıkları anlatılan açıklamada, hafızların performanslarını ve dereceye girmelerini detaylarıyla katılımcılara aktardığı ve öğrencilere nasıl hafızlık yaptırdıklarını Mega Center Yönetim Kurulu ile paylaştığı aktarıldı.
Selman Okumuş - 11.10.2017
Dünya Birincisi Hafız Kardeşlere Ödül
Hırvatistan'ın Başkenti Zagreb'te düzenlenen 24. Uluslararası Kur'an-ı Kerim'i Ezbere Okuma Yarışması'nda dünya birincisi olan hafız kardeşler Faruk ve Muharrem Şahin ile hocaları Hafız Selman Okumuş'a, Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen törende çeşitli ödüller ve hediyeler takdim edildi.
Selman Okumuş - 03.10.2017
Hafız Kardeşler Dünya Birincisi Oldu
Şahin kardeşler, yarışmaya Dünya Ezbere Kur'an-ı Kerim Okuma birincisi Hafız Selman Okumuş'un önderliğinde hazırlandı.
Selman Okumuş - 18.08.2017
TBMM Başkanı Kahraman ve Bakan Kaya'dan Darülaceze'ye Ziyaret
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Okmeydanı Darülaceze Başkanlığı'nda program düzenlendi. Program, 2004 yılında Dünya Kur'an Okuma Birincisi Hafız Selman Okumuş'un Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Selman Okumuş - 05.03.2017
Büyümede Birlik ve Beraberliğin Rolü"
Vuslat Platformu tarafından Üsküdar'da bir restoranda etkinlik düzenlendi. Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Dünya Birincisi Selman Okumuş'un Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan etkinlikte, Uluslararası Vuslat Derneği'nin tanıtım filminin yanı sıra "Geleceğe cüret edin" başlıklı video izletildi.
Selman Okumuş - 23.12.2015
Aliağa'da Dünyaca Ünlü Hafızlardan Kur'an-ı Kerim Ziyafeti
ALİAĞA DÜNYACA ÜNLÜ HAFIZLARI AĞIRLADI Üç kez Dünya Kur'an okuma birincisi seçilen Mısırlı Hafız Halid Hanefi, Dünya ezbere Kur'an-ı Kerim okuma birincisi eğitimci yazar Hafız Selman Okumuş, Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması Türkiye Birincisi Sefa Muslu ve doğuştan görme engelli Hafız Ahmet Sarıkaya'nın konuk olduğu programa vatandaşlar ilgi gösterdi.
Selman Okumuş - 18.10.2015
Çankırı'da Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Ahmet Yesevi Camisi'ndeki mevlitte, Kuran-ı Kerim'i güzel okuma dünya birincisi hafız Abdurrahman Sadien, hafız Mustafa Duman ve eğitimci-yazar Selman Okumuş tarafından şehitler için Kuran-ı Kerim okundu.
Selman Okumuş - 16.06.2015
Digiturk'ten "Digi Ramazan" Kanalı
Hafız Selman Okumuş sunuculuğuyla "Her Yönüyle Ramazan" programı her gün 19.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selman Okumuş Haberleri | Selman Okumuş Kimdir - Haberler - Selman Okumuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selman Okumuş kimdir, hayatı ve biyografisi. Alpcan Çelik kimdir? Alpcan Çelik nereli, kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 20:16:03. #1.15#

title