Seksenler Haberleri

Seksenler haber, Seksenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seksenler - 30.5.2020
Genç MÜSİAD pandemi döneminde çok sayıda online etkinlik yaptı
Ayrıca siyaset dünyasından, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş'ı online etkinliklerimiz sayesinde üyelerimiz ile bir araya getirdik." Yurt dışı şube sayısı 29'a çıktı Akbal, "Keyifle Sohbetler" başlığı altında düzenledikleri online programlarda ise, Çocuklar Duymasın ve Seksenler dizileriyle adından sıkça söz ettiren Birol Güven'i, Ramazan programlarının vazgeçilmez ismi Prof.
Seksenler - 7.5.2020
Oyuncu Onur Dilber "Diş Kirası" programına konuk oldu
"Kariyer, iş önemli ama haya çok daha ağır ve önemli" Birçok kültürde, dinde ve mitolojik hikayede "ölümü hatırlama" öğretisinin var olduğunun altını çizen Dilber, şöyle konuştu: "Bu salgın dönemi aslında bunları bize düşündürüyor. Biz hep kariyer düşünürken bir anda insanların salgında öldüğüyle yüzleşiyoruz. Bir anda büyüklerimizle, ailelerimizle, sevdiklerimizle sarılamama gerçeğiyle yüzleşiyoruz. Bunlar büyük bir öğreti. Bu bana şunu öğretiyor; tamam kariyer, iş önemli ama hayat, yaşamak çok daha ağır ve önemli. Klişe olacak ama sevdiklerimizle vakit geçirmek, onlara sarılmak, onların güzel temennilerini almak asıl olan." Dilber bu dönemin, insanların acısıyla ve sıkıntısıyla birlikte daha insani, daha güzel şeyleri fark edebildiği bir dönem olduğunu, herkeste bir üretme telaşı başladığının altını çizen Dilber, şunları kaydetti: "Sanki karantinadan önce böyle bir telaşımız bu kadar yoktu. Eve kapanınca birden 'üretmem lazım, bir şeyler yapmam' lazım telaşına kapıldık. Belki de ihtiyacımız olan büyüklerimizin yaptığı gibi bir pencere kenarına oturup uzun uzun dışarıya bakmaktır. O oturmak, dinginlik, sakinlik ne kadar önemli. Biz şimdi bunu beceremiyoruz. Oysa bu salgın döneminde illa bir şey yapmak zorunda değiliz. Ekmek yapmak zorunda değiliz illa. İyi beslenmemiz, doğal beslenmemiz ve birazcık sakin kalıp oturabilmemiz lazım belki de... Yavaş yavaş bunu öğrenmeye başladık." "Hepimiz aynı gemide olamıyoruz" Dilber, herkesin başına gelen bu sürecin, insanların eşitlendiği bir nokta olduğunu vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şöyle bir yanılgı da var; 'hepimiz aynı gemideyiz' yaygarası bana birazcık da yanıltmaca gibi geliyor. Çünkü hepimiz aynı gemide olamıyoruz. Hepimiz eşitlenemiyoruz hiçbir zaman. Onu da bilmek lazım. Neden bahsediyorum? Bizim dizimiz 'Seksenler', karantinadan dolayı bitti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seksenler Haberleri | Seksenler Haber - Haberler - Seksenler haberleri, son dakika seksenler haber ve gelişmeleri burada. 21 Ekim 2020 Trt1 Yayın Akışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 06:28:21. #1.14#
title