Şeflere Eğitim

06.05.2015 13:40 | Son Güncelleme: 06.05.2015 13:40
Şeflere Eğitim

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Orman Genel Müdürlüğü personeline seminer veriliyor.

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde Orman Genel Müdürlüğü personeline seminer veriliyor.

Orman Genel Müdürlüğü 2015 yılı Eğitim Programının Kişisel Gelişim Eğitim bölümünde yer alan Orman İşletme Şeflerine yönelik 2 grup halinde ilki 24-27 Şubat 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen, ikincisi ise 5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasını kapsayan "Kişisel Gelişim Eğitimi" konulu eğitim semineri Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Musa Kaya, Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Orman İşletme Şeflerinin katılımıyla Akçakoca Sky Tower Otelde başladı.

Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Kişisel Gelişim Eğitimi Seminerinin Akçakoca'da yapılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılımcıların kendilerine dair farkındalıklarını geliştirmek, hayata daha olumlu bakabilmelerini ve karşılaştıkları problemlere daha akılcı çözümler üretebilmelerinin sağlanması, yönetici kimliğinin daha iyi seviyelere gelmesinin yanı sıra mesleki ve sosyal hayata olumlu yönde katkı sağlayacağını ifade ederek eğitim seminerinin verimli geçmesi temennisiyle konuşmasını tamamladı.

Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Musa Kaya ise yaptığı konuşmada, Kişisel Gelişim Eğitim Seminerinin Orman İşletme Şeflerine hayırlı olmasını dileyerek günümüzde lisans eğitiminden sonra hizmet içi eğitimin önem kazandığını, eğitimler içinde kişisel gelişim eğitiminin ayrıca bir yeri olduğunu, bu amaçla kurumumuzun temel taşı niteliğinde olan şeflerimiz iki grup halinde eğitime tabi tutulduklarını belirterek verimli ve faydalı bir seminer temennisinde bulundu.

Üniversitelerin Uzman ve Akademisyenleri tarafından Orman İşletme Şeflerine yönelik verilecek Kişisel Gelişim Eğitim Semineri; Etkili İletişim Teknikleri, Problem Çözme Teknikleri, Etkili Yöneticilik ve Liderlik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Öfke ve Stres Yönetimi, Ekip Kurma ve Takım çalışması ile Protokol Kuralları konularını içerecek.

145 Orman İşletme Şefinin katılımıyla gerçekleşen eğitim 8 Mayıs 2015 Cuma günü değerlendirme toplantısı ve kapanış oturumunun ardından sona erecek. - DÜZCE

Şeflere Eğitim
Şeflere Eğitim
Şeflere Eğitim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title