SALİM SALİH SARIALİOĞLU HABERLERİ

SALİM SALİH SARIALİOĞLU HABERLERİ

Salim Salih Sarıalioğlu haber, Salim Salih Sarıalioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salim Salih Sarıalioğlu

Salim Salih Sarıalioğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967 - ...

Salim Salih Sarıalioğlu Kimdir ?

Salim Salih Sarıalioğlu, 1967 yılında Of’ ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Of’ta tamamlayan Sarıalioğlu, KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1991 yılında mezun oldu. 1993 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi Metropol İmar A.Ş.’de çalışmaya başlayan Sarıalioğlu, 1995 yılında Of Belediyesi’ne geçiş yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salim Salih Sarıalioğlu - 26.11.2020
Son dakika haberleri: Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu, ilçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti
Son dakika gelişmesine göre Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yeni hizmet binasına taşınan Of ilçe Jandarma Komutanlığına ziyarette bulundu.
Salim Salih Sarıalioğlu - 24.09.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'ndan Trabzon'da inceleme ve ziyaretler
Of Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'ndan çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 12.08.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi ağustos ayı toplantısı yapıldı
"Pandemi ne yazık ki ülkemizi, şehrimizi ve personelimizi etkiledi." ifadesini kullanan Ataman, şunları kaydetti: "Çalışanlarımızdan hastalığı yenenler var fakat Daire Başkanımız Hüseyin Türker şu an yoğun bakımda. Meclis olarak kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum ve herkesin duasını bekliyorum. Ayrıca sağlığına kavuşarak bizleri sevindiren Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Salim Salih Sarıalioğlu - 25.07.2020
Son dakika haberleri! Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı
Son dakika güncel haberine göre Trabzon'da, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Salim Salih Sarıalioğlu - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Salim Salih Sarıalioğlu - 22.05.2020
Trabzon'da yeni yaş çay sezonu başladı
Of ilçesi Eskipazar Çay Fabrikası'nda düzenlenen programa, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy ile daire amirleri katıldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 17.04.2020
Of'ta vatandaşlara maske dağıtıldı
Of Kaymakamı Eyüp Fırat ile Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, ilçe merkezinde Atatürk Bulvarı, Sanayi ve Barbaros caddelerinde vatandaşlara maske dağıttı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 29.03.2020
Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu maaşını belediyeye bağışladı
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında sahada çalışan belediye personeline dağıtılmak üzere maaşını belediyeye bağışladı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 27.03.2020
Of Halk Eğitimi Merkezi'nde maske üretiliyor
Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, maskelerin hazırlandığı atölyeyi ziyaret ederek, Of Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Dunay'dan bilgi aldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 05.09.2019
Vali Ustaoğlu Of ilçesinde incelemelerde bulundu
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Of ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Ustaoğlu, Of ilçesi Solaklı Vadisi'nde yapımı devam eden ıslah çalışmalarını yerinde inceleyerek, DSİ Bölge Müdür Vekili Emre Akçalı'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ustaoğlu, burada yapılan çalışmalarla sel ve taşkın tehlikelerinin büyük oranda önüne geçileceğini söyledi. 150 yatak kapasiteli yeni Of Devlet Hastanesi inşaatında da incelemelerde bulunan Vali Ustaoğlu, Kaymakam Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'ndan çalışmaların son durum hakkında bilgi aldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 27.08.2019
Trabzon'da şiddetli yağış
Öte yandan, olay yerine giden Kaymakam Eyüp Fırat ile Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, çalışmaları yerinde izleyerek ilgililerden bilgi aldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 22.08.2019
SOLOTÜRK, Trabzon'da gösteri uçuşu yaptı
Gösteriyi Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da izledi.
Salim Salih Sarıalioğlu - 27.07.2019
"3 bin kadın personel alacağız"
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, Bakan Soylu ve AK Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu yaptı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 28.03.2019
105'lik Asiye Nineden Erdoğan'ın Yanına Gitmek İçin Yol Parası Teklifi
TRABZON'da, Asiye Kılıç (105), kendisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştürmesini istediği Of Belediyesi Cumhur İttifakı adayı Salim Salih Sarıalioğlu'na, "Size yol parasını da vereyim, ne olur beni ona götürün' dedi.
Salim Salih Sarıalioğlu - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Trabzon'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Salim Salih Sarıalioğlu - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Trabzon'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Salim Salih Sarıalioğlu - 11.02.2019
Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu: "Her Zaman Vatandaşlarımızla İç İçeyiz"
Vatandaşlarla bir araya gelen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yaptıkları hizmetlerin, yapacakları hizmetlere en iyi referans olduğunu söyledi.
Salim Salih Sarıalioğlu - 15.01.2019
Vali Ustaoğlu Of'ta İncelemelerde Bulundu
Of Belediyesini de ziyaret eden Ustaoğlu'na, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.
Salim Salih Sarıalioğlu - 11.01.2019
AK Parti Trabzon'da İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon'daki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 10.01.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, gazeteciliğin çağın en dinamik mesleği olduğunu belirtti.
Salim Salih Sarıalioğlu - 29.12.2018
Vefat Eden Asker Toprağa Verildi
Törene, Albayrak'ın babası Mehmet Albayrak ve diğer yakınlarının yanı sıra Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Sümene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Trabzon Garnizon Komutan Vekili Ahmet Burak Yürüten ve diğer ilgililer katıldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 09.12.2018
Dha Yurt Bülteni -17
Havalimanında gözyaşlarına hakim olamayan Zehra Yalçınkaya'nın babası Mahmut Çebi Yalçınkaya, cenazenin teslim alınması sürecinde yoğun çaba gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Hollanda Dışişleri Bakanlığı yetkililerine teşekkür etti. Baba Yalçınkaya, "Biz Cuma günü haberi aldık, İrlandalı bir kız arkadaşı tarafından, Zehra'nın halasına bildirildi. Süreç bir süre devam ettikten sonra kızımın cenazesi buraya geldi. Bu süreç çok hızlı gelişmedi, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu devreye girdi, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na da çok teşekkür ediyorum.
Salim Salih Sarıalioğlu - 09.12.2018
Phuket'te, Motosiklet Kazasında Ölen Zehra'nın Cenazesi Bu Akşam Türkiye'de (2)
Havalimanında gözyaşlarına hakim olamayan Zehra Yalçınkaya'nın babası Mahmut Çebi Yalçınkaya, cenazenin teslim alınması sürecinde yoğun çaba gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Hollanda Dışişleri Bakanlığı yetkililerine teşekkür etti. Baba Yalçınkaya, "Biz Cuma günü haberi aldık, İrlandalı bir kız arkadaşı tarafından, Zehra'nın halasına bildirildi. Süreç bir süre devam ettikten sonra kızımın cenazesi buraya geldi. Bu süreç çok hızlı gelişmedi, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu devreye girdi, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na da çok teşekkür ediyorum.
Salim Salih Sarıalioğlu - 06.12.2018
Şehit Polisin Adı Okulda Yaşatılacak
Lisenin konferans salonunda düzenlenen programda, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Okul Müdürü Vehap Kurt ile çok sayıda davetli katıldı.
Salim Salih Sarıalioğlu - 23.11.2018
Eski Milletvekili Çakıroğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Sağanak nedeniyle cami içerisinde kılınan cenaze namazına, merhumun yakınları, Trabzon Vali Yardımcısı Nusret Şahin, İl Jandarma Komutanı Halil Şen, Eski Milletvekilleri Mehmet Çakıroğlu ve Kemalettin Göktaş, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salim Salih Sarıalioğlu Haberleri | Salim Salih Sarıalioğlu Kimdir - Haberler - Salim Salih Sarıalioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salim Salih Sarıalioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu, ilçe Jandar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 16:37:56. #1.15#
title