Haberler

Başkan Gümrükçüoğlu, Of'ta Muhtarlarla Buluştu

Trabzon’un mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını istişare eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu bugün Of ilçesinin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Trabzon'un mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını istişare eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu bugün Of ilçesinin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Of Belediyesi'nde gerçekleştirilen toplantıda Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Of'un mahalle muhtarı hazır bulundu.

Burada yaptığı değerlendirmede Of'ta hekimlik yaptığını hatırlatan Başkan Gümrükçüoğlu, "Of'un, Hayrat'ın her köşesini çok iyi bilirim. Of insanının vefakarlığını her zaman yaşadım, şimdi de yaşıyorum. Of insanı kendisine hizmet edeni hiçbir zaman unutmaz. Of'ta çok güzel bir birliktelik var. Bu birliktelik, pozitif enerji ve çok güzel bir motivasyon oluşturuyor. Böylece gerek Of'un hizmetlerinde daha iyi adım atılıyor; huzuru, sükünu daha güzel noktaya taşıyor" diye konuştu.

Toplantıda Büyükşehir Belediyesi'nin Of'ta gerçekleştirdiği ve sürdürdüğü çalışmalar hakkında ayrıntılı açıklamalarda bulunan Gümrükçüoğlu, 2017 yılında ilçede gerçekleştirilecek çalışmaların planlaması üzerine mahalle muhtarlarıyla istişarelerde bulundu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise toplantıda yaptığı değerlendirmede Büyükşehir Belediyesi'nin her zaman Of'un yanında olduğunu ifade ederken, Başkan Gümrükçüoğlu'na Of'taki çalışmalarından ötürü teşekkür etti. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Salim Salih Sarıalioğlu Trabzon Yerel Haberler

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Yangın felaketinde 'elektrik hattı' şüphesi! Tanrıkulu, 'Olağan şüpheliler' dedi, DEDAŞ'tan yalanlama gecikmedi

Yangın felaketinde "elektrik hattı" şüphesi! Tanrıkulu, "Olağan şüpheliler" dedi, DEDAŞ'tan yalanlama gecikmedi

Bakmadan Geçme

Polonya Avusturya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Polonya Avusturya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! POLONYA AVUSTURYA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Arka Sokaklar yeni bölüm yok mu, neden yok? 21 Haziran Cuma Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çırak filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çırak filmi ne zaman, nerede çekildi? Miras filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Miras filmi ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Öldür Beni Sevgilim filmi ne zaman, nerede çekildi? Delibal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Delibal filmi ne zaman, nerede çekildi? Vahşetin Çağrısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, nasıl bitiyor? Vahşetin Çağrısı filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Slovakya Ukrayna maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Slovakya Ukrayna maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? #9917 Slovakya Ukrayna maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Slovakya Ukrayna maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? #9917 Slovakya Ukrayna maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Slovakya Ukrayna maçı ne oldu? Slovakya Ukrayna maçı CANLI izle! (EURO 2024) Slovakya Ukrayna EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? #9917 TRT 1 canlı maç izle! SLOVAKYA UKRAYNA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Tacikistan'da başörtüsü yasaklandı mı? Tacikistan'da başörtüsü neden yasaklandı, olay ne? VEDAT AŞÇI KİMDİR? Vedat Aşçı nereli, kaç yaşında?
Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title