Haberler

Gürpınar Kur'an Kursu Törenle Açıldı

Of ilçesindeki Gürpınar Kur'an Kursu törenle açıldı.

Of ilçesindeki Gürpınar Kur'an Kursu törenle açıldı.

Vatan Teknolojileri Vakfı, Gürpınar İlme Hizmet Vakfı ile eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar'ın katkılarıyla yeniden inşa edilen kursun açılışına, Bayraktar'ın yanı sıra Vali Yücel Yavuz, Hayrat Kaymakamı Muhammet Şahin, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Trabzon Müftü Yardımcısı Mehmet Genç, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.

Bayraktar, Gürpınar Kur'an Kursu'nda çok sayıda hafız yetiştirildiğini belirterek, "İnşallah bu güzel hizmetler yeni binamızda da artarak devam edecektir." dedi.

Vali Yavuz, Gürpınar Kur'an Kursu'nun yeniden yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Ülkemiz zor günlerden geçiyor, olağanüstü bir mücadele veriyor. Bir yandan hain terör örgütleriyle mücadele ederken bir yandan da 15 Temmuz'u yaşadık. Ülkemizin bu şer güçlerle mücadele edebilmesi için gelecek kuşaklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeliyiz." diye konuştu.

Yavuz, o nedenle bu eğitim yuvalarının önemli olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Çok şükür imkanlarımız var. Devletimiz bu binaları yapabilecek güce sahip ama halkımızın da bu işlere verdiği katkılar önemli. Bu kurumları sahiplenmeleri önemlidir. Kur'an kursumuzun yapımında emeği olanlara, katkı verenlere teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Salim Salih Sarıalioğlu Gürpınar Trabzon Politika Güncel Haberler

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Bakmadan Geçme

Sırbistan-İngiltere maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Sırbistan-İngiltere maçı şifresiz mi? Kurban eti yıkanır mı, kırmızı et yıkanır mı? Kurban kesildikten sonra et yıkanır mı? Eylem Tok ve oğlu yakalandı mı, nasıl yakalandı? Eylem Tok ve oğlu olayı ne, suçu nedir? Yurt dışı harç pulu ne kadar 2024? #9992 Yurt dışı çıkış harcına zam mı geldi? TV YAYIN AKIŞI 16 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Bayram tatilinde bankalar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası bankalar kapalı mı? Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu?
Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title