Haberler

Başkan Sarıalioğlu'ndan Referandum Ziyaretleri

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulundu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulundu.

Beraberinde AK Parti Of İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Sarıalioğlu, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için destek istedi. Başkan Sarıalioğlu, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda Türkiye'nin daha güçlü olacağını ifade ederek, "Ülkemiz ve milletimiz için çok önemli günler yaşıyoruz. Gelecek günleri aydınlık ve huzur dolu bir Türkiye için tek bir an dahi durmayı düşünmüyoruz. Gerek belediyemizle ilgili ve gerekse referandumla ilgili vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Biz gücümüzü yalnızca onlardan alıyoruz. Onlara hizmet etmeyi sürdürmekten başka bir hedefimiz yok. En büyük güvencemiz Of Halkı ile kurduğumuz aşılmaz ve sarsılmaz bağdır. Bizi bu yoldan çevirmeye, dikkatleri mesnetsiz suçlamalar ve iftiralarla başka yönlere çevirmeye çalışanlara en büyük cevabı önce halkımız sonrasında ise yargı verecektir. Zaman çok çalışmak, zaman daima ileri gitmek, zaman oynanan bütün oyunlara kulak asmadan güçlü Türkiye için evet deme zamanıdır. Allah, ülkesi, vatanı, bayrağı için gözünü dahi kırpmadan mücadelesine devam edenlerin yanındadır, yardımcısıdır. Yapmış olduğumuz ziyaretlerimizde esnaf ve vatandaşlarımızdan 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında 'evet' oyu istiyoruz. Allah'ın izniyle 16 Nisan'da 'evet' çıkacak ve Türkiye 17 Nisan sabahı yeni bir güne uyanacak. Referandum süreci boyunca teşkilatımızla birlikte gece gündüz demeden ev ev, sokak sokak dolaşarak çalışacağız" dedi.

Hasta ziyareti

Başkan Sarıalioğlu, Yaşlılar Haftası nedeniyle Of Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları da unutmadı.

Başkan Sarıalioğlu, zaman zaman hastaları ziyaret ettiklerini ifade ederek "Geçmiş yılların birikimi ve tecrübesiyle bizlere yol gösteren, sonsuz sevgi ve sabırla bizleri yetiştiren yaşlılarımız, baş tacımızdır. Günlük çalışma tempomuzdan arda kalan zamanlarda hastanemizde tedavi altında bulunan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların dertlerini ve acılarını paylaşıyoruz. Hastalarımızı ziyaret ederek onların yalnız olmadıklarını hissettirmek istiyoruz. Sağılık insanın en büyük hazinesi. Hastalıkta sağlıkta bizler için. Allah şifasız dert vermesin. Hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan değerli büyüklerimizin ihtiyaçlarını, sıkıntılarını soruyoruz ve elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Rabbim kimseyi sağlığından etmesin. Bu duygularla bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, kendilerine sağlıklı uzun ömürler diliyorum" diye konuştu. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Salim Salih Sarıalioğlu AK Parti Türkiye Yerel Haberler

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

İstanbul'a yağmur ve fırtına nedeniyle inemeyen uçakta pilot ecel terleri döktü: Çok fena sallanıyoruz

İstanbul'a yağmur ve fırtına nedeniyle inemeyen uçakta pilot ecel terleri döktü: Çok fena sallanıyoruz

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde 'SMA' eylemi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde "SMA" eylemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title