Salih Omurtak Haberleri

Salih Omurtak haber, Salih Omurtak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Omurtak 21.6.2020
Haftanın tarihine bakış
1954 - Kurtuluş Savaşı komutanlarından, eski Genelkurmay başkanlarından Orgeneral Salih Omurtak vefat etti.
Salih Omurtak 26.2.2020
Karabağlar Hocalı'yı unutmadı!
Ermenistan tarafından 26 Şubat 1992 tarihinde Hocalı'da katledilenler, Karabağlar'da unutulmadı. Bu kapsamda, Karabağlar Belediyesi'yle Azerbaycan Türkleri ve Dost Dernekler Federasyonu tarafından, Salih Omurtak Mahallesi'ndeki Azerbaycan Karabağ Hocalı Parkı girişindeki Hocalı Anıtı önünde tören düzenlendi.
Salih Omurtak 30.1.2020
Elazığ'daki deprem sonrası gelişmelerle ilgili haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Depremle ilgili provokatif paylaşımları gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatılanların sayısı 67'ye çıktı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından edinilen bilgiye göre, sosyal medyadaki provokatif paylaşımlar hakkında 25 Ocak'ta başlatılan soruşturma kapsamındaki şüpheli sayısının 67'ye yükseldi. Söz konusu paylaşımların yapıldığı belirtilen sosyal medya hesaplarının incelenmesine devam edildiği, konuyla ilgili henüz gözaltı kararının bulunmadığı belirtildi. Soruşturma kapsamındaki şüphelilere, "halk arasında endişe, korku ve panik oluşturmak" ve "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ve devletin yargı organlarını alenen aşağılama" suçlamaları yöneltiliyor. Mehmetçik kapılarını depremzedelere açtı Elazığ'da 8'inci Kolordu Komutanlığı General Salih Omurtak Kışlası'nda bir bina ve spor salonu depremzedelere tahsis edildi.
Salih Omurtak 30.1.2020
DEPREM HABERLERİ BÜLTENİ
LAZER TARAYICI CİHAZ ELAZIĞ'DA KULLANILIYOR Teksin, tasarlanan ve kullanılan bu araç için Bakanlığın patent başvurusu yaptığını belirterek şunları söyledi: "Burada bu cihazı kullandık ve gerçekten çok faydasını gördük. Bu cihaz lazer tarayıcı cihazı. 130 ile 150 metre yarı çapında bulunan bütün binaların noktasal, konumsal olarak bütün verilerini saniyede 2 milyon atış yaparak kendi beyninde data alıyor ve daha sonra biz bu bölgelerde 15 dakika, yarım saat sonra değişik ölçümler yine yapıyoruz. Çeşitli açılardan aldığı o verileri, araçtaki bilgisayarda üst üste koyuyoruz. Acil yıkılacak binalar, arama- kurtarma yapılan enkazların yanındaki diğer binaları yerinde ölçerek, insanların üzerine devrilmeden önce bu cihazın verdiği risk durumuna göre biz sürekli kontrol altında tutuyoruz. Cihazın kendi içinde USB sistemi var. Bu sistemi biz aracımızdaki bilgisayara aktarıyoruz. Bilgisayarda yapmış olduğumuz diğer çalışmalarla hepsini üst üste getiriyoruz." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Lazer tarayıcı cihazından görüntüler -Afet Koordinasyon Daire Başkanı Sertaç Teksin ile röportaj -Muhabir anonsu(Semih Çalışkan) -Detay görüntüler Haber-Kamera: Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA-  Uğur CAN / ELAZIĞ, ================================================ KOLORDU KOMUTANLIĞI'NDA DEPREMZEDELER İÇİN BARINMA ALANI KURULDU   ELAZIĞ'daki 8'inci Kolordu Komutanlığı Salih Omurtak Kışlası bünyesindeki spor salonu, depremzedeler için barınma alanına dönüştürüldü.
Salih Omurtak 29.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Kolordu Komutanlığı'nda depremzedeler için barınma alanı kuruldu ELAZIĞ'daki 8'inci Kolordu Komutanlığı Salih Omurtak Kışlası bünyesindeki spor salonu, depremzedeler için barınma alanına dönüştürüldü.
Salih Omurtak 16.10.2019
İzmir'de su kesintisi
Karabağlar'da da aynı saatlerde su kesintisine gidileceği belirtilirken, kesintiden etkilenecek mahalleler şöyle: "Devrim, Günaltay, Kibar, Yurtoğlu, Cennetçeşme, Uzundere, Yüzbaşı Şerafettin, Özgür, Gazi, Ali Fuat Erden, Umut, Barış, Sevgi, Bahriye Üçok, Salih Omurtak, Yaşar Kemal, Limontepe ve Ali Fuat Cebesoy.
Salih Omurtak 1.10.2019
İzmir ölümlü kavganın ardından mahallede toma'lı önlem
Olay, dün saat 20.30 sıralarında Salih Omurtak Mahallesi 9618 Sokak'ta meydana geldi.
Salih Omurtak 1.10.2019
Ölümlü kavganın ardından mahallede toma'lı önlem
Olay, dün saat 20.30 sıralarında Salih Omurtak Mahallesi 9618 Sokak'ta meydana geldi.
Salih Omurtak 1.10.2019
Dha yurt bülteni-14
Olay, dün saat 20.30 sıralarında Salih Omurtak Mahallesi 9618 Sokak'ta meydana geldi.
Salih Omurtak 1.10.2019
İzmir'de kavga: 1 ölü, 2 yaralı
Salih Omurtak Mahallesinde, iddiaya göre, aralarında daha önceden husumet bulunan iki aile arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.
Salih Omurtak 16.9.2019
İzmir'de su kesintisi
Karabağlar'da su kesintisinden etkilenecek mahalleler şöyle: "Peker, İhsan Alyanak, Abdi İpekçi, Devrim, Yunus Emre, Günaltay, Kibar, Yurtoğlu, Cennetçeşme, Uzundere, Yüzbaşı Şerafettin, Özgür, Gazi, Ali Fuat Erdem, Umut, Barış, Sevgi, Bahriye Üçok, Salih Omurtak, Tahsin Yazıcı, Kazım Karabekir, Gülyaka, Refet Bele, Yaşar Kemal, Limontepe mahalleleri ile Ali Fuat Cebesoy Mahallesi'nin 9509, 9197/2, 9197/3, 9197/4, 9197/5, 9197/6, 9170/1 sokakları ve Erdal Yaklav Caddesi.
Salih Omurtak 26.8.2019
Eşinin vurduğu manolya: ölmek istemiyorum
Genç kadının bacağını kaybetmesine neden olan olay, geçen mayıs ayında, İzmir'in Karabağlar ilçesinin Salih Omurtak Mahallesi'nde 9624'üncü Sokak'ta meydana geldi.
Salih Omurtak 26.8.2019
Dha yurt bülteni -10
Genç kadının bacağını kaybetmesine neden olan olay, geçen mayıs ayında, İzmir'in Karabağlar ilçesinin Salih Omurtak Mahallesi'nde 9624'üncü Sokak'ta meydana geldi.
Salih Omurtak: Başkan Soyer muhtarlarla buluştuSalih Omurtak 30.5.2019
Salih Omurtak 21.5.2019
İzmir'de Tartıştığı Eşini Av Tüfeğiyle Yaraladı
Alınan bilgiye göre, Salih Omurtak Mahallesi 9619 Sokak'ta Onur A.
Salih Omurtak 27.3.2019
AK Parti Seçim Bürosuna Ateş Açılması
Vali Bilgin, Kavaklı Belediye Başkanı ve AK Parti Kavaklı Belediye Başkan adayı Gürel Koşdemir'in Salih Omurtak Caddesi'ndeki seçim bürosuna yapılan saldırının ardından olay yerinde incelemelerde bulundu.
Salih Omurtak 3.7.2018
Çorlu'daki Kanalizasyon Hatları Yenileniyor
TESKİ Çorlu Şubesi ekipleri bu kapsamda Çorlu'nun en uzun caddelerinden biri olan ve ilçenin ortasından geçen Salih Omurtak Caddesi'ndeki kanalizasyon hatlarını yenilemek için başlattığı çalışmaları sürdürüyor.
Salih Omurtak 19.6.2018
AK Parti'nin Karabağlar Mitingi
İlçeye İzmir Demokrasi Ünviersitesinin kampüsünü kuracaklarını bildiren Başbakan Yıldırım, şöyle konuştu: "Bu iş için 500 dönüm araziyi ayarladık. Ormana ait askeriyenin kullandığı 450 dönüm araziyi de askeriyeden alıyoruz, Karabağlar'a millet bahçesi yapıyoruz, hayırlı uğurlu olsun. Salih Omurtak Mahallesi'ndeki kentsel dönüşümü başlattık, bundan sonra yerinde dönüşüm diğer mahalleler için de birer birer yapılacak.
Salih Omurtak 19.6.2018
Bunlar Yaptıklarımızı İnkar Ediyor"
"Uzaydan gelenler mi yaptı" Darbelere ve vesayete boyun eğmediklerini söyleyen Yıldırım, şöyle konuştu: "Demokrasimiz büyüdükçe ekonomimiz büyüdü, refahımız yükseldi. Türkiye üretim ekonomisinde ihracatta rekor kırdı. Buradan soruyorum; ey muhalefet, ey CHP, Konak Tüneli'ni, çevre yolunu, Adnan Menderes Havalimanı'nı, Salih Omurtak Kentsel Dönüşümü'nü, İmar Barışı'nı, Sabuncubeli Tüneli'ni kim yaptı? Ovit Tüneli'ni, Bolu Tüneli'ni, Marmaray'ı, Avrasya projelerini kim yaptı, dünyanın en büyük havalimanını kim yapıyor.
Salih Omurtak 9.4.2018
İzmir'de Su Kesintisi
Karabağlar'da su kesintisi uygulanacak mahalleler şöyle: "Peker, İhsan Alyanak, Abdi İpekçi, Devrim, Yunus Emre, Günaltay, Kibar, Yurtoğlu, Cennetçeşme, Uzundere, Yüzbaşı Şerafettin, Özgür, Gazi, Ali Fuat Erden, Umut, Barış, Sevgi, Bahriye Üçok, Salih Omurtak, Tahsin Yazıcı, Yaşar Kemal ve Limontepe mahalleleri ile Ali Fuat Cebesoy Mahallesi'nin 9509, 9197/2, 9197/3, 9197/4, 9197/5, 9197/6, 9170/1 sokaklar ve Erdal Yaklav Caddesi.
Salih Omurtak 27.2.2018
Siirt'te Okuma Yazma Seferberliği
Siirt Valisi Ali Fuat Atik'in eşi Fulya Atik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan himayesinde başlatılan okuma yazma seferberliği çağrısı kapsamında açılan kursları ziyaret etti. Fulya Atik, İl Halk Eğitim Müdürü Mehmet Saraç Batur ile Barış Mahallesi'ndeki Orgeneral Salih Omurtak İlkokulunu ziyaret ederek, burada açılan okuma yazma kursuna devam eden kadınlarla sohbet etti ve çeşitli hediyeler dağıttı.
Salih Omurtak 11.2.2018
Şehit Astsubay Efiloğlu İçin İzmir'de Mevlit Okutuldu
Karabağlar ilçesi Salih Omurtak Mahallesi'ndeki Eyüp El Ensari Camisi'nde gerçekleşen programda Kur'an-ı Kerim okundu, tüm şehitler için dua edildi.
Salih Omurtak: Trafik Levhaları YenileniyorSalih Omurtak 11.1.2018
Salih Omurtak: Çorlu'ya Omurtak Paşa HeykeliSalih Omurtak 21.12.2017
123
Şu an buradasınız: Salih Omurtak Haberleri | Salih Omurtak Kimdir - Haberler - Salih Omurtak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Omurtak kimdir, hayatı ve biyografisi. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 23:34:58. #1.15#
title