RIDVAN KARAKAYALI HABERLERİ

Rıdvan Karakayalı haber, Rıdvan Karakayalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rıdvan Karakayalı

Rıdvan Karakayalı

Doğum Yeri İzmir / Türkiye
Doğum Tarihi 24.1.1958

Rıdvan Karakayalı Kimdir ?

Rıdvan Karakayalı, 24 Ocak 1958 tarihinde İzmir Kemalpaşa ilçesine bağlı Bağyurdu (Parsa) beldesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bağyurdu'nda tamamladı. 1979 yılında İzmir Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi bölümünden mezun oldu.1979-1980 eğitim yılında Rize'de göreve başladı. 1980 yılında Kemalpaşa Lisesi'ne atanarak 1987 yılına kadar görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rıdvan Karakayalı - 28.06.2021
AVIS 2021 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın ilk etabı İzmir'de yapıldı
Yarışları Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı da takip etti.
Rıdvan Karakayalı - 20.05.2021
19 Mayıs Kemalpaşa'da coskuyla kutlandı
BAŞKAN KARAKAYALI HALKI SELAMLADI Bayramın akşam programı ayağında ise Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, İYİ Parti İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz ile birlikte üstü açık gezici fener alayı aracı ile bando takımı eşliğinde şehir merkezinde tur atarak balkonlarından bayramı kutlayan vatandaşları tek tek selamladı.
Rıdvan Karakayalı - 12.05.2021
Başkan Tugay'dan Boğa Ferdinand'ın çiftliğine destek
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ile birlikte üç yıl önce Rize'den Trabzon'a kadar yüzerek canını kurtaran Boğa Ferdinand'ın da yaşadığı Kemalpaşa'daki Türkiye'nin ilk çiftlik hayvanları barınağı Angels Farm Sanctuary'yi ziyaret etti.
Rıdvan Karakayalı - 04.05.2021
İzmir'de Kovid-19 nedeniyle vefat eden ilçe belediye başkan yardımcısı son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Coşkun'un yakınlarının yanı sıra Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, siyasi partilerin temsilcileri, meclis üyeleri ve belediye personeli de katıldı.
Rıdvan Karakayalı - 03.05.2021
İzmir Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Coşkun, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, yaptığı yazılı açıklamada, "Acımız büyük.
Rıdvan Karakayalı - 12.01.2021
İzmir'de belediye personelini taşıyan midibüs devrildi: 4 yaralı
Hastanelere ziyarette bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, gazetecilere, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığını söyledi.
Rıdvan Karakayalı - 05.08.2020
İzmir'de Kovid-19 testi pozitif çıkan belediye çalışanının temas ettikleri izne çıkarıldı
Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, yaptığı yazılı açıklamada, belediyede görevli bir personelin Kovid-19 testinin pozitif çıktığını belirtti.
Rıdvan Karakayalı - 21.06.2020
İYİ Partili Müsavat Dervişoğlu'ndan İzmir Büyükşehir Belediyesindeki atamalara eleştiri Açıklaması
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında sosyal mesafeye ve maske kullanımına dikkat edilen kongreye İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in yanı sıra CHP'li Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı da katıldı.
Rıdvan Karakayalı - 16.04.2020
Kemalpaşa'da mevsimlik kiraz işçileri için çadır evler oluşturulacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, şunları kaydetti: "Üreticimiz gönlünü ferah tutsun.
Rıdvan Karakayalı - 25.03.2020
Kemalpaşa'da Koronavirüs'e karşı telekonferans uygulaması
Koronavirüs salığının yayılmaması için alınan tedbirler kapsamında Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı 'görüntülü konuşma' sistemine geçerek birim amirleri ve vatandaşlarla görüşmeye başladı.
Rıdvan Karakayalı - 02.03.2020
Büyükşehir 5 bin lavanta fidesi dağıttı
İzmir Büyükşehir Belediyesi kırsalda yerel çeşitliliği artırmak için alternatif ürün üretimini teşvik etmeyi sürdürüyor. Aralık 2019'da Buca Doğancılar Mahallesi'nde 31 bin 500 lavanta fidesi dağıtan İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent kırsalında arıcılık faaliyetiyle geçimini sağlayan Kemalpaşa Yeni Kurudere Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin 50 üyesine 5 bin adet lavanta fidesi dağıttı. Etkinliğe İzmir Köy-Koop Birlik Başkanı Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Özkan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın eşi Lütfiye Karakayalı ve Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray da katıldı.
Rıdvan Karakayalı - 27.02.2020
Kemalpaşa'da çiftçiye ücretsiz toprak analizi
Üretimde bilimsel yolların kullanılmasının önemine vurgu yapan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, " Biz bu çalışmayı yıllara yayacağız.
Rıdvan Karakayalı - 26.02.2020
Kemalpaşa'nın simgeleri arasında yer alan Atatürk Meydanı yeni bir çehre kazanacak
Meydanın yeni bir çehre kazanacağını kaydeden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Çalışmanın ardından ilçemiz meydanında bulunan herkesin içinden ya da yanından geçtiği, Kemalpaşa'nın sembolleri arasında yer alan Atatürk Meydanı ilçemize yakışır bir hale getirilecek" dedi.
Rıdvan Karakayalı - 20.02.2020
"Çiftçi Eğitimi Projesi" Kemalpaşa Yiğitler Köyü'nde başladı
"Türkiye'ye örnek olacağız" Yerel kalkınmada kooperatifçiliğin önemine vurgu yapan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Türkiye ve İzmir'de yerel kalkınmanın temelini Kemalpaşa'dan atıyoruz.
Rıdvan Karakayalı - 05.02.2020
KOSBİ Zülfü Mevlüt Çelik Teknik Koleji'nin açılışı yapıldı
Okulda düzenlenen açılış törenine İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Milli Eğitim İlçe Müdürü Fikret Yılmaz, geçmiş dönem Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, EBSO Meclis Başkanı Salih Esen, EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhsin Dönmez, KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, BAYOSB Başkanı Aydın Telseren, KESİAD Başkanı Haluk Meriç, okulun binasını yaparak en büyük katkıyı sunan Ali Rıza Çelik ve okula adını veren annesi Zülfü Çelik, Kemalpaşalı iş insanları, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.
Rıdvan Karakayalı - 03.02.2020
Kemalpaşa Belediyesi'nden eğitime büyük destek
DAHA SAĞLIKLI BİR ORTAMDA EĞİTİM GÖRECEKLER Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı eğitimin önemine vurgu yaparak desteklerini devam edeceğini kaydetti.
Rıdvan Karakayalı - 22.01.2020
Kemalpaşa Belediyesi muhtarlık binalarını yeniliyor
Kemalpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahalle muhtarların daha sağlık koşullarda hizmet verebilmesi adına muhtarlık binalarını yenileniyor. Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın talimatıyla başlatılan çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyulan mahallelerde binaların tadilat ve boya işleri yapılıyor.
Rıdvan Karakayalı - 15.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Kemalpaşa'ya kurulması planlanan üniversite kampüsüne yönelik konuşan CHP'li Deniz Yücel, şunları söyledi: "Kemalpaşa'da kurulması planlanan Demokrasi Üniversitesi kampüsüyle ilgili sayın Kerem Ali Sürekli gerekli desteği sağlayacağını söyledi. Oranın seçilmiş belediye başkanının bunun dışında tutulması doğru değil. İyi bir yönetici sorun çözer, sorun yaratmaz. Bürokraside tıkanma yaşanıyorsa biz bunun önünü açmakla görevliyiz. Önümüzdeki günlerde Kemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Karakayalı'nın da sürece dahil edileceğine inanıyorum.
Rıdvan Karakayalı - 30.12.2019
İzmir'e yerli üretim 15 yeni otobüs
Törene Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz ve Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rıdvan Karakayalı Haberleri | Rıdvan Karakayalı Kimdir - Haberler - Rıdvan Karakayalı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rıdvan Karakayalı kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Karakayalı'nın kaçak villasının yapı kayıt belgesi iptal edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 07:03:56. #1.16#

title