RECEP AKDAĞ HABERLERİ

Recep Akdağ haber, Recep Akdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Akdağ

Recep Akdağ

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 8.5.1960

Recep Akdağ Kimdir ?

Recep Akdağ (d. 8 Mayıs 1960, İspir, Erzurum); Türk hekim, siyasetçi ve Sağlık Bakanı. Recep Akdağ, 8 Mayıs 1960 tarihinde Yahya ve Zekiye Akdağ çiftinin çocuğu olarak Erzurum'un İspir ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da, lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Akdağ - 22.10.2021
8. kattan düşen şantiye şefi feci şekilde can verdi
Edinilen bilgilere göre olay, Yakutiye ilçesine bağlı Rabia Ana Mahallesi Recep Akdağ Bulvarında saat 11.
Recep Akdağ - 22.09.2021
ABD'li ilaç firmasının rüşvet iddialarıyla ilgili bakanlık raporuna DHA ulaştı
Eski Sağlık Bakanları Mehmet Müezzinoğlu ve Recep Akdağ'ın, kendi dönemlerinde gerçekleştiği iddia edilen rüşvet iddialarıyla ilgili, geçen yıl Temmuz ayında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç ihbarında bulunmuş, idari soruşturma için de Sağlık Bakanlığı'na başvurmuştu.
Recep Akdağ - 10.09.2021
Başkent'te Erzurum zirvesi
AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, İbrahim Aydemir ve Selami Altınok, Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Altundağ'dan oluşan Erzurum heyeti ilk önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.
Recep Akdağ - 30.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç gündemi değerlendirdi Açıklaması
Çocuk istismarı ve kadına şiddet Kadının yaşam hakkının olmadığı bir düzen olduğunu savunan Özkoç, Recep Akdağ'ın 3,5 yıl önce kendileriyle görüştüğünü, bu görüşmelerden sonra "Çocuk istismarına, kadın şiddetine karşı ne gerekiyorsa yapacağız.
Recep Akdağ - 29.06.2021
Sağlık-Sen'in Kovid-19 konulu anı, fotoğraf ve kısa film yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Recep Akdağ da Kovid-19 salgını dolayısıyla farklı bir dönemden geçildiğini belirterek virüsün uğradığı mutasyonların da yayılımı artırdığına dikkati çekti.
Recep Akdağ - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, önergenin gerekçesinde, "Aracı firma kullanıldığı iddiamıza karşılık 'Aracı yok.
Recep Akdağ - 18.02.2021
TBMM Genel Kurulu
-"Sağlık Komisyonu araştırsın" Özgür Özel, bir günde üç hekimin intihar ettiğini dile getirerek bunun çok farklı nedenleri olabileceğini, Meclis çatısı altında konunun tartışılması gerektiğini bildirdi. Özel, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Recep Akdağ'dan bu konuda çalışma yapmasını, partilerden uzman milletvekillerinden yararlanılarak Türkiye'deki intihar vakalarının, sağlık çalışanlarının içinde bulunduğu psikolojik durumu araştırmalarını talep etti.
Recep Akdağ - 26.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan, Kovid-19 salgını yönetimine eleştiri Açıklaması
Engin Özkoç, başka bir basın mensubunun, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'ın muhalefet partilerine yönelik eleştirilerini değerlendirmesini istemesi üzerine, şunları söyledi: "Biz Türkiye'nin menfaatleriyle ilgili ne yapmamız gerekiyorsa Kemal Kılıçdaroğlu'nun liderliğinde onu yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Başta grup başkanvekilleri olmak üzere TBMM'de grubu bulunan bütün siyasi partilerle milletimizin menfaatini bugüne kadar nasıl savunduysak, o şekilde savunmaya devam edeceğiz. Mesele AKP, MHP, HDP, CHP, İYİ Parti meselesi değildir. Bugün geldiğimiz yer itibarıyla mesele vatan, millet, bayrak meselesidir. Bu vatan iyi yönetilmediği için Yunan komutasındaki bir kişi, bayrağımızın dalgalandığı gemiye giderek insanlarımıza esir muamelesi yapabiliyor. Bu millete, iktidar tarafından doğru hizmet götürülmediği için onlar bugün ölümle karşı karşıyalar. Dün gerçeklerle ilgili hangi noktadaysak bugün de aynı noktadayız." CHP Grup Başkanvekili Özkoç, başka bir soru üzerine, Kovid-19'un sağlık çalışanları için meslek hastalığı kabul edilmesinin kanun maddelerine ilave yapılarak sağlanabileceğini dile getirerek "Gereken niyet. Sağlık Bakanı da Recep Akdağ da 'İstiyorum ama yapamıyorum.
Recep Akdağ - 25.11.2020
Sağlık Komisyonu Başkanı Akdağ, Mecliste Kovid-19'a karşı alınabilecek tedbirlere ilişkin rapor hazırladıklarını bildirdi Açıklaması
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, komisyon olarak, Mecliste Kovid-19'a karşı alınabilecek tedbirlere ilişkin önerilerinin yer aldığı bir rapor hazırladıklarını bildirdi.
Recep Akdağ - 19.11.2020
TBMM Sağlık Komisyonu, özel gündemle toplandı
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu, Covid-19 tedbirleri kapsamında özel gündemle toplandı. Komisyon Başkanı Recep Akdağ, 2019'un aralık ayından itibaren dünyanın yeni bir salgınla tanıştığını, Dünya Sağlık Örgütü'nün Covid-19'u uluslararası acil durum olarak ilan ettiğini anımsattı.
Recep Akdağ - 06.11.2020
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Akdağ KAEÜ konferansına katıldı Açıklaması
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Sağlıkta Dönüşüm Programı'nda ikinci evreye ihtiyaç olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Akdağ Haberleri | Recep Akdağ Kimdir - Haberler - Recep Akdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Akdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. 8. kattan düşen şantiye şefi feci şekilde can verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 14:49:17. #1.15#

title