RECEP AKDAĞ HABERLERİ

Recep Akdağ haber, Recep Akdağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Akdağ

Recep Akdağ

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 8.5.1960 - ...

Recep Akdağ Kimdir ?

Recep Akdağ (d. 8 Mayıs 1960, İspir, Erzurum); Türk hekim, siyasetçi ve Sağlık Bakanı. Recep Akdağ, 8 Mayıs 1960 tarihinde Yahya ve Zekiye Akdağ çiftinin çocuğu olarak Erzurum'un İspir ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da, lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Akdağ - 4.9.2020
AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ amcasının cenaze törenine katıldı
Bursa'da vefat eden, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın amcası Rüstem Akdağ Erzurum'da toprağa verildi.
Recep Akdağ - 3.9.2020
AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın acı günü
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın amcası Rüstem Akdağ hayatını kaybetti.
Recep Akdağ - 30.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, Palandöken Lojistik Merkezi'nde incelemelerde bulundu
Karaismailoğlu, kentteki temaslarının ardından Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum milletvekilleri Recep Akdağ ve Selami Altınok, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve ilçe belediye başkanlarıyla Aziziye ilçesindeki Palandöken Lojistik Merkezi'ni ziyaret etti.
Recep Akdağ - 30.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, Palandöken Lojistik Merkezi'nde inceleme bulundu
Karaismailoğlu, kentteki temaslarının ardından beraberinde Vali Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Recep Akdağ ve Selami Altınok, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve ilçe belediye başkanlarıyla Aziziye ilçesindeki Palandöken Lojistik Merkezi'ne geldi.
Recep Akdağ - 30.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti ERZURUM - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Erzurum Havalimanı'nda Kategori 3A sisteminin çalışmalarının tamamlanması sonucu düzenlenen açılış töreni için Erzurum'a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ziyaretleri ardından Erzurum AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzurum Milletvekilleri Recep Akdağ, Selami Altınok, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Erzurum AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve İlçe Başkanları katıldı.
Recep Akdağ - 30.7.2020
Son dakika haber: Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'ndaki "CAT 3A" sisteminin açılışında konuştu Açıklaması
Konuşmaların ardından Bakan Karaismailoğlu, beraberindeki Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum milletvekilleri Recep Akdağ ve Selami Altınok ile kurdele keserek, CAT 3A sistemi kurulan pistin açılışını gerçekleştirdi.
Recep Akdağ - 29.7.2020
ESKİ SAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU: BU MÜRACAATI YAPMAKTA VİCDANİ BİR SORUMLULUK HİSSETTİM
– ESKİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kendi dönemindeki bir rüşvet iddiasıyla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sağlık Bakanlığı'na yaptığı suç ihbarıyla ilgili DHA'ya özel açıklama yaptı. Müezzinoğlu "Bu müracaatı yapmakta vicdani bir sorumluluk hissettim. Başta şahsımı ilgilendiren, varsa herhangi bir suç veya bedel onu ödemeye hazırım" dedi.  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun raporunda "Alexion Pharmaceuticals" isimli ABD menşeili bir ilaç şirketinin kendisine ait 'Soliris' markalı ilacın yaygın satışının yapılabilmesi için Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkenin yetkili makamlarına rüşvet dağıttığı iddiası yer aldı. Eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu kendi döneminde gerçekleştiği belirtilen rüşvet iddialarının araştırılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sağlık Bakanlığı'na ihbar dilekçesi verdi. Bakan Müezzinoğlu yaptığı başvuru ile ilgili DHA'ya açıklama yaptı.  "ZANNIN KALDIRILMASI GEREKTİĞİNE İNANDIM" İddiayla ilgili hem kamu vicdanı, hem yönetici, hem de bireysel vicdan açısından Türkiye'de de gerekenin yapılmasına inandığı için müracaat ettiğini söyleyen eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu "ABD'de böyle bir süreç, yaklaşık 21 milyon veya küsuratlı bir uzlaşıyla sonuçlanmış.  Türkiye, Rusya, Brezilya gibi değişikli ülkelerde bir ilaçla ilgili belirli kişilere rüşvet verildiğiyle ilgili bir karar, hüküm çıkmış. 20 gün önce öğrendiğimde ABD'deki bu süreci hukukçu arkadaşlarımızla inceledik. Süreç 2010-2015 yılları arası bakanlığımızı da ilgilendiriyor. O dönemde 2013 yılına kadar Recep Akdağ bakanımız, 2013'ten sonraki süreçte de ben varım.
Recep Akdağ - 22.7.2020
Son dakika haber... Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ da "araştırılsın" dedi
Son dakika haberi: ESKİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan sonra TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ da, ABD'li ilaç firmasıyla ilgili rüşvet iddialarının araştırılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na ihbarda bulundu.
Recep Akdağ - 21.7.2020
AK Parti'li Akdağ'dan, ABD'li ilaç firmasının rüşvet dağıttığı iddialarına ilişkin suç duyurusu
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ABD'li bir ilaç firmasının bazı kamu çalışanlarına rüşvet verdiği iddialarına ilişkin suç duyurusunda bulundu.
Recep Akdağ - 21.7.2020
Sağlık Bakanlığından Mecliste pandemi bilgilendirmesi
TBMM'de Recep Akdağ başkanlığında toplanan Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda Sağlık Bakan yardımcıları Meşe ile Halil Eldemir, kovid-19 salgını ile ilgili çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.
Recep Akdağ - 21.7.2020
Eski Bakan Müezzinoğlu'ndan kendi dönemine ait iddialarla ilgili araştırma talebi
RAPOR TÜRKÇEYE ÇEVRİLDİ, SAVCILIĞA SUNULDU İhbar dilekçesinde yaklaşık bir hafta önce yazılı ve görsel medya organlarında yer alan haberlerde söz konusu iddianın aktarıldığı bildirildi. Müezzinoğlu'nun avukatları ABD'de bir avukatlık ofisiyle ortak çalışma yaparak, söz konusu rapor ile ilgili araştırma yaptı. Alexion Pharmaceuticals adlı şirkete ABD'de Rüşvetin Önlenmesi ve Yabancı Ülkelerde Yolsuzluk Uygulamaları Kanunu uyarınca 21 milyon dolar para cezası verildiği belirtilen ihbar dilekçesinde, "Söz konusu bu rüşvet iddiasının Türkiye ile ilgili kısmının, Sağlık Bakanları Recep Akdağ ile müvekkil Mehmet Müezzinoğlu dönemlerini kapsayan 2010 ve 2015 yılları arasına tekabül ettiği de bahse konu haberlerde yer aldı.
Recep Akdağ - 18.7.2020
Dünya Curling Karışık Çiftler Şampiyonası elemeleri Erzurum'da yapılacak
AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ da şampiyona öncesi genç sporculara moral ve motivasyon vermek için geldiklerini aktardı.
Recep Akdağ - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu: Başkan AK parti Erzurum milletvekili Recep Akdağ, Başkanvekili AK Parti İstanbul milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Sözcü AK parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, Katip MHP Ankara milletvekili Sefer Aycan.
Recep Akdağ - 10.7.2020
Eski Sağlık Bakanı Akdağ'dan "Erzurumlu İş insanı Şeker'in ismi yaşatılmalı" açıklaması
Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, beyaz et sektörünün önemli iş insanlarından olan Konya başta olmak üzere çeşitli kentlerde entegre tesisleri bulunan ve bugün son yolculuğuna uğurlanan Erzurumlu Ali Şeker'in ismi yaşatılması gereken bir hayırsever...
Recep Akdağ - 2.7.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde kurulacak Tıp Fakültesi için yer tespiti yapıldı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde kurulacak Tıp Fakültesi için yer tespiti yapıldı ERZURUM - Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin Erzurum'da açacağı Tıp Fakültesi için hazırlıklara başlandı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Sağlık eski bakanı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ ile Erzurum'da Tıp Fakültesi yer tespiti konusunda incelemelerde bulundu.
Recep Akdağ - 23.6.2020
AGİTPA Türk Grubu Başkanı Nabi Avcı'dan ırkçılık ve İslamofobi ile mücadele açıklaması Açıklaması
Avcı'nın iletişim ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, AGİTPA'nın düzenlediği web seminerine, AGİTPA Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı ile Heyet Üyesi ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ da katıldı.
Recep Akdağ - 23.6.2020
Son dakika haber! Erzurum'da atletizm pisti, normalleşme sonrası yeniden hizmete açıldı
Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, pistin bakımdan geçtiğini belirterek, "Pistin aydınlatma sistemini yeniledik. Halkımız 24 saat piste gelerek spor yapabilecek. Yıllar önce Obezite ile Mücadele Projesi'ni başlatan eski Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ ve İl Sağlık Müdürümüz Gürsel Bedir'e, ortak projemize verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Akdağ Haberleri | Recep Akdağ Kimdir - Haberler - Recep Akdağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Akdağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 16:48:15. #1.14#
title