RASİM YÜKSEL HABERLERİ

Rasim Yüksel haber, Rasim Yüksel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rasim Yüksel

Rasim Yüksel

Doğum Yeri Tekirdağ / Türkiye
Doğum Tarihi 10.1.1966 - ...

Rasim Yüksel Kimdir ?

Rasim Yüksel, 10 Ocak 1966 yılında Velimeşe’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Velimeşe’de, lise eğitimini Çorlu Endüstri Meslek Lisesi Yapı Bölümü’nde tamamladı. Yüksel İnşaat Ltd. Şti’nin şirketinin sahibi. 1992 yılında CHP ile birlikte siyasete aktif olarak katıldı. Üç dönem Velimeşe Belde Başkanlığı görevini yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rasim Yüksel - 14.10.2020
Ergene Belediye Başkanı Yüksel'in Kovid-19 tedavisi İstanbul'da sürecek
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi İstanbul'da devam edileceği bildirildi.
Rasim Yüksel - 7.10.2020
Ergene Belediye Başkanı Yüksel'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
Tekirdağ'da Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Rasim Yüksel - 5.10.2020
Son Dakika | Tekirdağ'dan kısa kısa
Son dakika haberi... Ergene Belediye Başkan Rasim Yüksel belediye olarak engelli vatandaşlara sağladıkları engelli araçlarının bakımlarını da yaptıklarını belirtti.
Rasim Yüksel - 4.10.2020
Son dakika haber! Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında Ergene ilçesinde denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiğini söyledi.
Rasim Yüksel - 1.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşın her daim yanında olduklarını söyledi.
Rasim Yüksel - 30.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, pandemi dönemi nedeniyle bir süre kapalı kalan ancak normalleşme sürecinde halkın kullanımına açılan parklarda bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra detaylı temizlik, tamirat, budama, çiçeklendirme ve tüm bunların yanı sıra dezenfekte işlemlerini sürdürdüklerini kaydetti.
Rasim Yüksel - 29.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, çalışmaları yerinde inceledi.
Rasim Yüksel - 28.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, geçen ağustos ayında yapım çalışmalarına başlanan ve 5 ayda bitirilmesi ön görülen projede, gölet çevresine taş döşeme çalışmalarının tamamlandığını ifade etti.
Rasim Yüksel - 21.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçedeki okulları ziyaret ederek ders başı yapan 1. sınıf öğrencilerine boza ikram etti.
Rasim Yüksel - 17.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, denetimlere katılarak, kurallara uyanlara teşekkür etti.
Rasim Yüksel - 17.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, göreve geldikleri ilk yıldan itibaren Ergene'ye yeni park ve yeşil alanlar kazandırdıklarını söyledi.
Rasim Yüksel - 16.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, sağlık alanında Ergene'de vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti.
Rasim Yüksel - 11.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilçedeki iş yerlerinde denetim gerçekleştirdi.
Rasim Yüksel - 11.9.2020
Son dakika haber! Başkan Yüksel Ergene'yi maskesiz bırakmıyor
Sadece Ergene halkına değil ihtiyaç ve talep durumunda kamu kurum ve kuruluşlarına da maske tedarik ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Bir maske bir hayat kurtarır felsefesinden hareketle ilk günden itibaren maske üretmeye ve dağıtmaya başladık.
Rasim Yüksel - 10.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde temizlik ve dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.
Rasim Yüksel - 8.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, ilçede örnek projeler sunarak çalışmaları yoğun bir tempoyla sürdürdüklerini söyledi.
Rasim Yüksel - 8.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı yazılı açıklamada, koronavirüs (Kovid-19) salgını başladığından bu yana 100 ihtiyaç sahibine yemeklerini ulaştırdıklarını belirtti.
Rasim Yüksel - 5.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel'in başkanlığında Ulaş Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Rasim Yüksel - 2.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, vatandaşları koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine en üst seviyede uymaya davet etti.
Rasim Yüksel - 27.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, ülke genelinde eş zamanlı yapılan uygulamalar dışında ilçede rutin denetimlerinde sürdüğünü belirtti.
Rasim Yüksel - 19.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Velimeşe Mahallesi'nde yapımına başlanan gölet projesini yerinde inceledi.
Rasim Yüksel - 18.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rasim Yüksel Haberleri | Rasim Yüksel Kimdir - Haberler - Rasim Yüksel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rasim Yüksel kimdir, hayatı ve biyografisi. Ergene'de hasta yatağı yardımları sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 17:07:19. #1.14#
title