Range Rover Haberleri

Range Rover haber, Range Rover son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Range Rover - 06.04.2021
Klasik Land Rover Defender, Goodyear ile yeniden bir arada
Wrangler MT/R, zorlu arazi koşulları ve rekabetçi organizasyonlar söz konusu olduğunda, uzun zamandır Land Rover'ın bir numaralı tercihi olma özelliğini koruyor. Camel Trophy'nin sona ermesinin ardından Land Rover, 2002 yılında G4 Challenge organizasyonunu başlattı. Bu organizasyon, Land Rover'ın dört ikonik modeli olan Freelander, Discovery, Range Rover ve tabii ki Defender'ın her biriyle dört kıtada ekstrem arazi aksiyonu üzerine kuruluydu.
Range Rover - 19.01.2021
Range Rover Evoque 1.5 litrelik yeni versiyonuyla Türkiye'de
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın premium kompakt SUV’u Range Rover Evoque, vergi avantajı da sunan 1.
Range Rover - 25.09.2020
Delphi Technologies'ten 8 yeni fren balatası!
Delphi Technologies'in Avrupa pazarına sunduğu yeni fren balataları serisi şöyle; • Land Rover Discovery Sport/Range Rover Evoque (05/2019>), ön balatalar • Opel (08/2019>), ön balatalar • Opel (08/2019>), arka balatalar • DS 7 Crossback (05/2019>), ön balatalar • Hyundai i10 (09/2019>), ön balatalar • A6 Allroad Quattro/A6 Quattro/A8 Quattro/Q7 Quattro/S8 Quattro (11/2019>), arka balatalar • Audi Q3/Q3 Sportback/Q3 Sportback Quattro, Volkswagen Tiguan (11/2019>), arka balatalar • Audi A6/A6 Quattro/A7 Sportback Quattro (01/2019>), arka balatalar Fren balatalarını pazara sunan ilk ekipman üreticisi Doğru parçaları mümkün olan en kısa sürede satış sonrası pazarına hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Delphi Technologies, fren balatalarını pazara sunan ilk ekipman üreticisi olarak dikkatleri çekmişti.
Range Rover - 03.01.2020
sahibinden.com, geçen yıla ait verilerini açıkladı
E-ticaret platformu sahibinden.com, geçen yıla ait verilerini paylaştı. sahibinden.com'un açıklamasına göre, platform, kullanıcı, ziyaret ve sayfa görüntüleme sayılarında rekorunu 5 ay üst üste yenileyerek büyük bir başarıya imza attı. Platformun aylık kullanıcı sayısı geçen yıl sonu itibarıyla 46,8 milyona ulaştı. Google, Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram'dan sonra Türkiye'nin en çok ziyaret edilen internet platformu olan sahibinden.com'un kullanıcıları, sahibinden.com'un mobil uygulamasını da çok sevdi. Geçen yıl mobil uygulamanın kullanıcı sayısı bir önceki yıla oranla yüzde 16 arttı. "Sohbet olmadan alışveriş olmaz" diyenler sahibinden.com üzerinden 267 milyon kere mesajlaştı. Kullanıcılar sahibinden.com'da hayallerini süsleyen ilanları araştırırken her ziyarette ortalama 12 dakika zaman geçirdi. Geçen yıl içinde sahibinden.com'da yaklaşık 2 milyon satılık ev ilanı verildi. Yıl boyunca 42 milyar arama yapıldı. Otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, otobüs ve özel amaçlı olmak üzere 6 milyona yakın vasıta ilanı verildi. Yaklaşık 18 milyon ilan toplamda 308 milyon defa favorilere eklendi. "Türkiye'nin Favorisi" ise 5 bin 686 defa favorilere eklenerek rekor kıran 2018 model beyaz motokaravan oldu. Cep telefonu trendlerini yakından takip edenler 2019 yılında sahibinden.com'da 1,1 milyon cep telefonu ilanı verdi. sahibinden.com kullanıcıları milyonlarca ilan arasından ilgilendiği aracı kolayca bulmak için Fotoğraftan Araç Tanıma hizmetini yaklaşık 7 milyon defa kullandı. Geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran sahibinden.com, otomobil alıp satarken kullanıcıların ihtiyaç duyacakları hizmetleri tek bir platform üzerinden sunduğu sahibinden.com Oto360 hizmetini kullanıma açtı. sahibinden.com'un "en"leri sahibinden.com'da en çok aranan kelimeler "kiralık, satılık, bmw, araba, bisiklet, fiorino, acil, boyasız, dubleks, range rover" oldu.
Range Rover - 03.12.2019
Ukrayna'yı şoke eden cinayet Keskin nişancı, 3 yaşındaki çocuğu öldürdü
Ukraynalı yetkililerden yapılan açıklamalara göre, Kiev'in merkezindeki Lvo Tolstogo Caddesi'nde 1 Aralık Pazar akşamı Range Rover marka bir otomobile silahlı saldırı düzenlendi.
Range Rover - 03.12.2019
Ukrayna'yı şoke eden cinayet: Keskin nişancı, 3 yaşındaki çocuğu öldürdü
Ukraynalı yetkililerden yapılan açıklamalara göre, Kiev'in merkezindeki Lvo Tolstogo Caddesi'nde 1 Aralık Pazar akşamı Range Rover marka bir otomobile silahlı saldırı düzenlendi.
Range Rover - 28.11.2019
Kırgızistan'ın eski İstanbul Başkonsolosu, öldürülen Uygur Türkü'nü tehdit soruşturmasında...
Açıklamada, Sopokov'un, diplomatik plakalı Range Rover marka aracını üçüncü şahıslara kullandırmak, 681 bin ABD doları değerinde konut satın almak, Başkonsolosluğun bütçesinden 31 bin ABD doları şahsi ve ailevi nedenleri için kullanmaktan sorumlu tutulduğu aktarıldı.
Range Rover - 19.04.2019
Land Rover" Davası Uluslararası Boyuta Taşındı
Sadece 2013 modeli değil, diğer yıllardaki modellerde de seri hata olduğunu tespit ettiklerini dile getiren Yakut, şöyle devam etti: "Avrupa'da da 8 bin 600 civarında benzer motor ve şanzıman arızalı araç var. Avrupa Adalet Divanı da konuyla ilgili inceleme başlattı. Land Rover Company bu seri arızaları kabul etmediği müddetçe maalesef çok büyük manevi zararlar görür. CEO, kamuoyuna açıklama yapmalı ve Range Rover Vogue SUV'lar geri çağrılmalı.
Range Rover - 19.04.2019
Türk İş Adamının Land Rover Davasına Uluslararası Destek
  "AVRUPA'DA 8 BİN 600 CİVARINDA BENZER ARIZALI ARAÇ VAR"   Davacı Engin Yakut, davanın ardından Türkiye'de aynı motor arızalarının olduğu binlerce araç bulunduğunu belirterek, "Biz bir araçla yola çıktık. Sonra baktık ki motor ve şanzıman arızalı binlerce araç var. Sadece 2013 model değil, diğer yıllardaki tüm modellerde seri hata olduğunu tespit ettik. Gümrük Bakanlığı'ndaki belgelere göre 2 bin 200 civarında motor ve şanzıman ithalatı yapılmış. Bu rakamlar motor ve şanzımanda seri hatalar olduğunu gösteriyor. Ticaret Bakanlığı müfettişleri, Türkiye distribütöründe soruşturma başlatırlarsa, arızaları tespit edebilir ve aracın ithalatı durdurulabilir. Onursal başkanımız Meinel'ın beyan ettiği gibi Avrupa'da da 8 bin 600 civarında benzer motor ve şanzıman arızalı araçlar var. Avrupa Adalet Divanı konuyla ilgili inceleme başlattı. Land Rover Company, bu seri arızaları kabul etmediği müddetçe büyük manevi zararlar görür. CEO, kamuoyuna açıklama yapmalı ve Range Rover Vogue SUV'ları, geri çağrılmalı.
title