RAFET VERGİLİ HABERLERİ

Rafet Vergili haber, Rafet Vergili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rafet Vergili

Rafet Vergili

Doğum Yeri Karabük / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 -

Rafet Vergili Kimdir ?

1959 yılında Araç ilçesinde dünyaya geldi. Karabüklü merhum işadamı Mehmet Vergili’nin oğludur. İlk, orta ve lise tahsilini Karabük TED Koleji'nde tamamladı. 1979 yılında iş hayatına atıldı. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında başta Umman, Cezayir, Romanya ve İran’da olmak üzere toplam 15 adet demir çelik tesisinin yapımını gerçekleştirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rafet Vergili 30.6.2020
Kocaeli, Karabük, Zonguldak, Düzce ve Bolu'da Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili de artan vakalardan endişe duyduklarını, belediye olarak üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdiklerini, özellikle dezenfekte konusunda ara vermeden çalıştıklarını belirtti.
Rafet Vergili 23.6.2020
Karabük'te kesintisiz ulaşım projesi başlıyor
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, il merkezinde kesintisiz ulaşım için hazırladıkları projenin başlayacağını duyurdu.
Rafet Vergili 19.6.2020
Karabük Belediyesinden yağmur suyu drenaj çalışması
"Projenin 30-35 milyon lira civarında bitmesi öngörülüyor" Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, gazetecilere yaptığı açıklamada, projeyle Karabük'ün örnek bir şehir haline geleceğini ve gelecek nesillere daha sağlıklı bir Karabük emanet edeceklerini söyledi.
Rafet Vergili 17.6.2020
Başkan Vergili: Karabük için tehlike çanları çalmaya başladı
KARABÜK Belediye Başkanı Rafet Vergili, kentte koronavirüs vaka sayısının sıfırlandığını, büyük şehirlerden gelenlerle hastalığın tekrar yayılmaya başladığını belirtti.
Rafet Vergili 17.6.2020
Son dakika haberleri | Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, koronavirüse karşı Türkiye'de ilk tedbir alan kurumlardan biri olduklarını belirterek, toplumun bayramdan sonra bir rehavete kapıldığını ve koronavirüsü hafife aldığını ifade etti.
Rafet Vergili 9.6.2020
Kocaeli, Karabük, Düzce ve Zonguldak'ta Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, tedbirlerin bir süre daha elden bırakılmaması gerektiğini hatırlatarak, belediye olarak üzerlerine düşen görevleri yaptıklarını, dezenfeksiyonun aralıksız devam ettiğini bildirdi.
Rafet Vergili 23.5.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu bir yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren böylesi özel günleri milli ve manevi değerlerimizin inkişaf etmesi, birliğimizin ve dirliğimizin daha da güçlenmesi için önemli fırsat günleri olarak değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile bayramınızı en içten duygularla kutlarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 20.5.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise koronavirüs tedbirlerinin uygulanmasına bayramda da devam edileceğini, dezenfeksiyon çalışmalarının süreceğini, sokağa çıkamayanların ve ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerinin karşılanacağını kaydetti.
Rafet Vergili 19.5.2020
Karabük'te 19 Mayıs kutlandı
Karabük'te 19 Mayıs kutlandı KARABÜK'te, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı saat 19.19'da okunan İstiklal Marşı ile kutlandı. Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ve Ay-Yıldız koreografisi oluşturan polisler Karabük Kent Meydanı'nda İstiklal Marşı'nı okudu.
Rafet Vergili 19.5.2020
Bayram coşkusu balkonlarda ve statlarda yaşandı
Etkinliğe katılan Vali Fuat Gürel, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven ile diğer katılımcılar İstiklal Marşı'nı okudu.
Rafet Vergili 19.5.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ilk günden bugüne kadar koronavirüs konusunda aldıkları tedbirlerin eksiksiz uygulandığını, ortak kullanım alanlarının gün içinde dezenfekte edildiğini, maske dağıtımı yapıldığını ve sokağa çıkamayanların da her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını kaydetti.
Rafet Vergili 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 30.4.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Rafet Vergili 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili: Belediye 350 bin maske üretecekRafet Vergili 15.4.2020
Rafet Vergili 9.4.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü
Polis teşkilatının kurulduğu günden bu yana kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının devamı için üstün görev anlayışı içinde gayretlerini sürdürdüğünü belirten Gürel, şunları kaydetti: "Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde fedakarca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin gecesini gündüzüne katan polislerimizin hakkı ödenmez." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 9.4.2020
Karabük Belediye Başkanı Vergili'den hoparlörle "evde kal" çağrısı
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlem ve tedbirleri kapsamında, belediye hoparlöründen halka "evde kal" uyarısı yaptı.
Rafet Vergili 4.4.2020
Karabük'te Kovid-19'la mücadele
İstanbul Havalimanı'nda diğer ülkelerden gelerek transit yolcu olarak Cezayir'e gidecek Cezayirli vatandaşlar ile Türkiye'den Cezayir'e gidecek bin 725 Cezayirlinin, Cezayir'in 19 Şubat'ta hava sahasını kapatması üzerine İstanbul Havalimanı'nda mahsur kaldığı anlatılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Devletimizin bu vatandaşları ülkelerine göndermek için yoğun bir diplomasi süreci yürütmüş, aralarında çocukların, yaşlıların ve kadınların da bulunduğu 1725 Cezayirli vatandaş bu süreçte bir müddet havalimanında beklemiştir. Hem bu insanların mağduriyetini gidermek hem de hastalığın gerek kendi aralarında yaygınlaşmasını ve gerekse de vatandaşlarımıza bulaşmasını engellemek maksadı ile illerimizde hazırlanan KYK yurtlarından birine yerleştirme ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Karabük'teki İsmail Necati Efendi Yurdu Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve İçişleri Bakanlığımız tarafından bu maksatla belirlenmiştir. Devletimizin Kovid-19 salgını ile mücadelesi kapsamında almış olduğu bu tedbir başta kendi vatandaşlarımız olmak üzere aralarında çocuk, yaşlı ve kadınların da olduğu Cezayirli vatandaşları da koruma maksatlıdır." Küresel bir sorun olan Kovid-19 ile milletçe topyekun ulusal bir mücadele verildiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu süreçte Karabük Belediye Başkanı Sayın Rafet Vergili'nin birtakım basın organlarında çıkan 'Bin 700 Cezayirliyi Karabük'e Getirenlerin Vicdanı Rahat mı?' gibi başlıklarla yayınlanan beyanı, haksız ve yersiz olmuştur.
Rafet Vergili 4.4.2020
Karabük Valiliğinden "Cezayirli" açıklaması
Karabük Valiliği tarafından Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin Karabük'e getirilen Cezayirli vatandaşlara ilişkin sözleriyle ilgili, "Her ne sebeple olursa olsun aralarında yaşlılar, çocuklar ve kadınların da olduğu bu insanların ülkemiz topraklarında yaşadığı mağduriyeti çözmek...
Rafet Vergili 2.4.2020
KARDEMİR'in temellerinin atılması ve Karabük'ün kuruluş yıl dönümü
Dünyamızın ve ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini bu günlerin en kısa zamanda son bulması temennisiyle, KARDEMİR'in ve Karabük'ümüzün kuruluşunun 83'üncü yıl dönümünü kutluyor, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kuruluşundan bu günlere kadar emeği geçen tüm devlet büyüklerimiz ile emeğe değer katan tüm yönetici ve çalışanlarımızı minnet ve şükranla anıyor, tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve MHP İl Başkanı Adem Kar da KARDEMİR'in temellerinin atılması ve Karabük'ün kuruluş yıl dönümü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Rafet Vergili 1.4.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesaplarından iş dünyası temsilcilerine seslendi.
Rafet Vergili 21.3.2020
Miraç Kandili
Miraç mucizesinin Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla dolu olduğunu belirten Gürel, şunları kaydetti: "Peygamber efendimizin mucizelerinden olan Miraç, Yüce Peygamberimizin Cenab-ı Allah'ın yüksek huzuruna kabulüdür ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız terakki ufkudur. Bu vesileyle tüm Karabüklü hemşehrilerimin ve İslam aleminin Miraç kandilini tebrik eder, bu gecede yapılan duaların İslam aleminin kardeşlik birlik, dirlik ve beraberliğine katkıda bulunmasını temenni ederim." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Şu an buradasınız: Rafet Vergili Haberleri | Rafet Vergili Kimdir - Haberler - Rafet Vergili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rafet Vergili kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocaeli, Karabük, Zonguldak, Düzce ve Bolu'da Kovid-19 tedbirleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 19:04:51. #1.15#
title