RAFET VERGİLİ HABERLERİ

Rafet Vergili haber, Rafet Vergili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rafet Vergili

Rafet Vergili

Doğum Yeri Karabük / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Rafet Vergili Kimdir ?

1959 yılında Araç ilçesinde dünyaya geldi. Karabüklü merhum işadamı Mehmet Vergili’nin oğludur. İlk, orta ve lise tahsilini Karabük TED Koleji'nde tamamladı. 1979 yılında iş hayatına atıldı. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında başta Umman, Cezayir, Romanya ve İran’da olmak üzere toplam 15 adet demir çelik tesisinin yapımını gerçekleştirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rafet Vergili - 21.07.2021
Vali Fuat Gürel, İl Protokolü ile Birlikte Güleç Çocuk Evlerini Ziyaret Etti.
Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, beraberinde İl Protokolü ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Güleç Çocuk Evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.
Rafet Vergili - 21.07.2021
Karabük'te protokolün bayram ziyaretleri sürüyor
Ziyaretlerde, Vali Fuat Gürel, milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy ile Belediye Başkanı Rafet Vergili yer aldı.
Rafet Vergili - 18.07.2021
Karabük'te Kurban Bayramı mesajları
Şehitlerimizin aziz emanetleri ve kahraman gazilerimizle saygıdeğer büyüklerimizin nezdinde Karabüklü hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun, kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem aziz milletimiz hem de tüm insanlık için barışa, huzura, refaha ve paylaşmanın güzelliğine vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 15.07.2021
Karabük'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 24.06.2021
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun: "Herkes yaptığı her işte önce emniyeti düşünecek"
Emniyetsiz bir işletmecilik yapılamayacağını vurgulayan Uygun, şunları kaydetti: "TCDD ve TCDD Taşımacılık Genel Müdüründen, en ücra köşede çalışan arkadaşlarımıza kadar bu bilinci bu kültürü alması zaruridir. Bu kültürden uzaklaşmanın neticesinin sonuçları acı olmaktadır. Çalışanımız makinistimiz, işçimiz, yolcumuz bizim için çok önemli, en büyük değerimiz. Herkes yaptığı her işte önce emniyeti düşünecek. Biz biriz. Ayrımız gayrımız yok. Kurumsal olarak biriz, ülke olarak biriz. Tekerlek raydan ayrılamaz, bir bütündür. Yaptığımız her iş ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Ekip ruhuyla çalışma bizlere çok şey kazandıracaktır. Biz hep birlikte TCDD'yiz." Uygun'un Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile de görüştüğü bildirildi.
Rafet Vergili - 17.06.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açılış, Temel Atma ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Karabük'e Geldi.
Açılış törenine Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'la beraber; Vali Fuat Gürel, Karabük AK Parti Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Rafet Vergili - 02.06.2021
El Emeği Göz Nuru Eserler Sergilendi.
Ergenekon Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen etkinliklere Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, kurum müdürleri, muhtarlar, öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerler katıldı.
Rafet Vergili - 31.05.2021
İl Protokolünden Kitap Bağışı Kampanyasına Tam Destek
Hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlığı kazanmaları, kütüphaneleri etkin olarak kullanabilmeleri ve daha fazla kitaba erişim sağlayabilmelerini amaçlayan kampanyanın açılış etkinliğine Vali Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, KBÜ Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 15.05.2021
Siyez buğdayından ürünler üreten genç çiftçi tarlasına karabuğday ekimine de başladı
Kastamonu Üniversitesi Rafet Vergili Meslek Yüksekokulu Av ve Yaban Hayatı Bölümünü bitirdikten sonra İhsangazi ilçesindeki Aliçelebi köyüne yerleşen Ciğerci, yaklaşık 10 yıldır ekilmeyen tarlalarına "Hitit buğdayı" olarak bilinen ve asırlardır genetiği değiştirilmemiş siyez buğdayı ekti.
Rafet Vergili - 12.05.2021
Karabük'te protokol üyelerinden Ramazan Bayramı mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 22.04.2021
Son dakika! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
TBMM'nin millet egemenliğinin ve ulusal bağımsızlığın ebedi nişanesi olduğunu belirten Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Meclisimiz vatan sevgisinin, bir ve beraber olmanın, aziz milletimizin hür yaşama uğruna sergilediği fedakarlığının, inanç ve azminin en anlamlı tezahürüdür. Yüce Meclisimiz 15 Temmuz 2016 tarihinde de yine millet iradesini ve ülkemizin gelişmesini hazmedemeyen hainlerin ilk hedefi olmuş ancak aziz milletimizin asil evlatları bir kez daha tüm dünyaya 'Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal' diye haykırmak suretiyle hainlere canları, kanları pahasına geçit vermeyerek şanlı Meclisimizi gazi unvanıyla şereflendirmişlerdir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 06.04.2021
KARÇEV seçimli olağan meclis toplantısı yapıldı
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Yortan Belediye Başkanı Ali Şık, belediye encümen üyeleri ile Birlik Müdürü Ahmet Işık katıldı.
Rafet Vergili - 22.03.2021
Karabük heyetinden Bakan Kurum'a ziyaret
Vali Fuat Gürel, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.
Rafet Vergili - 17.03.2021
Son dakika haber! 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yılı
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 12.03.2021
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili - 02.03.2021
Son Dakika | Karabük'ten kısa kısa
Son dakika haber... Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin, Avrupa Parlamentosu Yerel Yönetimler Meclisi, Türkiye Belediyeler Birliği, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Ulusal Heyet Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı'na çevrimiçi olarak katıldığı bildirildi.
Rafet Vergili - 01.02.2021
Karabük'ten kısa kısa
Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu ışığında tekli eğitime geçişin öncelikli hedeflerinden birisi olduğunu ifade eden Akbaş, şöyle konuştu: "Aynı zamanda uzaktan eğitim, okullardaki deprem güçlendirme faaliyetleri ve meslek liselerinin atölye altyapısı gibi özel önem verdiğimiz alanlarda çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Karabük eğitim ailesi adına ilimizin eğitimine destek veren Bakanlığımız başta olmak üzere Valimiz Fuat Gürel'e, milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş'e, Belediye Başkanımız Rafet Vergili'ye, hayırsever iş insanlarımıza ve eğitim adına katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rafet Vergili Haberleri | Rafet Vergili Kimdir - Haberler - Rafet Vergili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rafet Vergili kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Dönmez KARDEMİR'i ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 14:59:35. #1.16#

title