Posta Haberleri

Posta haber, Posta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Posta - Dün
TKİ, 2 milyon ton kömürün üretimi ve taşınması işini ihale edecek
Ayrıca teklifler aynı tarih ve saatte elektronik posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.
Posta - 21.06.2021
Gümrük alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin usul ve esaslar belirlendi
Başvurunun iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılması durumunda başvuru belgelerinin postaya verildiği tarih, normal posta ile veya şahsen yapılması halinde ise başvuruda bulunulan idarenin genel evrak kayıtlarına intikal ettiği tarih başvuru tarihi olarak dikkate alınacak.
Posta - 21.06.2021
Adalet Bakanlığı 25 sözleşmeli bilişim personeli alacak
Adaylar başvurularını, 28 Haziran- 12 Temmuz tarihleri arasında "www.turkiye.gov.tr" adresi üzerinden e-Devlet aracılığıyla yapacak. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
Posta - 14.06.2021
Polisiye romanların usta kalemi: Peyami Safa
Tıp, psikoloji ve felsefe kitaplarına ilgi duyan yazar, ailesinin geçimine destek amacıyla 1915'te Posta Telgraf Nezareti'nde çalışmaya başladı.
Posta - 14.06.2021
Yeniden yapılandırmaya ilişkin usul ve esaslar belirlendi
Bakanlığa bağlı vergi dairelerine olan borçlar için Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) internet adresi (www.gib.gov.tr) ya da e-Devlet (www.turkive.gov.tr) üzerinden başvuru yapılabileceği gibi bağlı bulunulan vergi dairesine doğrudan veya posta yoluyla ya da diğer vergi daireleri aracılığıyla başvurulabilecek.
Posta - 14.06.2021
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve Yüksek Seçim Kurulu personel alacak
Başvurular 14-18 Haziran tarihleri arasında İŞKUR'un internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacak. Şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
Posta - 11.06.2021
Maden sahaları ihale edilecek
Aramalara açılacak 641 maden sahasının ihalesi için başvurular, 9.00-9.30 saatleri arasında MAPEG internet sitesinde ilan edilen tarihlerde MAPEG'e doğrudan yapılacak. Posta veya diğer yollardan yapılan başvurular geçersiz sayılacak.
Posta - 07.06.2021
Yargıtay 214 sözleşmeli personel ve 279 sürekli işçi alacak
Adaylar başvurularını 7-11 Haziran tarihleri arasında "www.turkiye.gov.tr" internet sitesindeki Yargıtayın iş başvuru ilanı üzerinden e-Devlet sistemine girerek elektronik ortamda gerçekleştirebilecek. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
Posta - 01.06.2021
Oruç Reis Araştırma Gemisi için koruma gemisi hizmeti alınacak
İstekliler, tekliflerini, ihale tarih ve saatine kadar MTA Genel Müdürlüğü Genel Haberleşme Şube Müdürlüğüne elden veya adrese iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim edebilecek.
Posta - 28.05.2021
Oruç Reis Araştırma Gemisi için işletme hizmeti alınacak
İstekliler, tekliflerini, ihale tarih ve saatine kadar MTA Genel Müdürlüğü Genel Haberleşme Şube Müdürlüğüne elden veya adrese iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim edebilecek.
Posta - 24.05.2021
Bilişimciler, Türkiye'nin dijital parasının geliştirilmesine ve mevzuatına odaklandı
Dijital para borsalarına yönelecek kişilere tavsiyede bulunan Aktepe, şu değerlendirmede bulundu: "Dijital borsalarda işlem gören binlerce dijital para arasında hangisine yatırım yapılabileceğinin doğru tespiti, dijital para altyapılarının incelenmesine yönelik teknik beceri, analiz ve portföy oluşturulması amacıyla strateji belirlemeye yönelik temel seviyede teknik altyapıya ve dijital okuryazarlığa sahip olunması önemli. Dijital para piyasasını bilmeyen vatandaşlarımız, sahte web siteleri ve sahte mobil uygulamalarından uzak durmalı. Sosyal medya üzerinden gelen uzman yorumu görünümlü sosyal mühendislik saldırılarına ve sahte dijital para arzı görünümlü veya başlangıç para teklifleri duyuruları içeren oltalama (e-posta üzerinden) saldırılarına karşı dikkatli olmalılar.
Posta - 06.05.2021
Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Yönetmelik'te değişikliğe gidildi
Aynı Yönetmeliğin sistemden ayrılmayı düzenleyen 15'inci maddesinin ikinci fıkrasının birinci, ikinci ve üçüncü cümlelerinde yapılan değişiklik ve aynı maddeye eklenen yeni fıkralar şöyle: "Şirket, elektronik iletişim araçları ile veya matbu şekilde yapılan ayrılma talebinin kendisine ulaştığı tarihten itibaren beş iş günü içinde, ayrılma bilgi ve talep formu ile hesap bildirim cetvelini elektronik iletişim araçları ile iletir. Şirket, isteyen katılımcının ayrılma bilgi ve talep formu ile hesap bildirim cetvelini şirketin internet sitesinde kendi adına oluşturulan güvenli sayfadan alabilmesi için gerekli altyapıyı hazırlar. Katılımcı ilgili mevzuat düzenlemelerine göre temin edilmesi gereken tüm evrak ile ayrılma bilgi ve talep formunu; imzalayarak posta yoluyla veya onaylayarak elektronik iletişim araçlarıyla eksiksiz olarak şirkete ulaştırır ve ilgili bilgi ve belgelerin şirkete ulaştığı tarihten itibaren yirmi iş günü içinde bireysel emeklilik hesabındaki birikim ve devlet katkısı hesabındaki varsa hak kazanılan tutarlar şirket tarafından katılımcının belirttiği hesaba ödenir.
Posta - 30.04.2021
Evde ürettiği malları internetten satanlara sağlanacak vergi muafiyeti için gerekli şartlar belirlendi
Buna göre, tam mükellef gerçek kişilerin, Gümrük Kanunu kapsamında dolaylı temsilci olarak yetkili kılınan posta idaresi ya da hızlı kargo taşımacılığı yapan şirketler tarafından düzenlenen elektronik ticaret gümrük beyannamesiyle gerçekleştirdikleri mal ihracatı kapsamında elde ettikleri kazancın yüzde 50'si, kazancın elde edildiği takvim yılına ait verilecek yıllık gelir vergisi beyannamesi üzerinden indirim konusu yapılabilecek.
Posta - 28.04.2021
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığından hizmet alımı ihalesi
İhale, 20 Mayıs saat 14.30'da TPAO Genel Müdürlüğü yeni ihale salonunda yapılacak ve teklifler, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.
Posta - 20.04.2021
İnternet alan adlarının yeniden tahsisinde başvuru alınmama süresi 2 aya indirildi
Yönetmeliğin ilk yayım yılı olan 2010'dan sonra Türkiye'de kullanılmaya başlanan kayıtlı elektronik posta hizmet sağlayıcılarının kullandığı ".
Posta - 19.04.2021
Adalet Bakanlığı 23 mütercim alacak
Adaylar başvurularını 19 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında saat 23.59'a kadar "www.turkiye.gov.tr" adresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirebilecek. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
Posta - 07.04.2021
İthalat işlemlerini elektronik ortamda yapanlara kolaylık getiren tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı
Bu belgeler, Ticaret Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğüne firmanın, kurumun veya şahsın Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresinden, Ticaret Bakanlığı KEP adresine (ticaretbakanligi@hs01.
Posta - 23.03.2021
Rekabet Kurumu 30 rekabet uzman yardımcısı alacak
Yazılı sınav, 24 Nisan Cumartesi günü Ankara'da yapılacak. Sınav yeri, saati ile sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Rekabet Kurumunun internet sitesinden ilan edilecek, bilgiler adayların e-posta adreslerine ve cep telefonlarına da mesaj olarak gönderilecek.
Posta - 23.03.2021
Oruç Reis Araştırma Gemisi için takip gemisi hizmeti alınacak
İstekliler, tekliflerini, ihale tarih ve saatine kadar MTA Genel Müdürlüğü Genel Haberleşme Şube Müdürlüğüne elden veya adrese iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim edebilecek.
Posta - 18.03.2021
Maden sahaları ihale edilecek
Aramalara açılacak 651 maden sahasının ihalesi için başvurular, MAPEG'e doğrudan yapılacak. Posta veya diğer yollardan yapılan başvurular geçersiz sayılacak.
Posta - 09.03.2021
Kamuda şeffaflık ve hesap verilebilirlik için işletme faaliyetlerini "etkin izleme" adımları güçlendiriliyor
Kamu idareleri ve diğer kamu işletmelerini kapsayan 4'üncü grup ise şu kuruluşlardan oluştu: "Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ, Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme AŞ, Askeri Fabrika ve Tersane İşletme AŞ, Uluslararası Sağlık Hizmetleri AŞ, Türk Reasürans AŞ, Nükleer Teknik Destek AŞ, Borsa İstanbul AŞ, Türkiye Varlık Fonu Yönetimi AŞ, Uluslararası Uygunluk Değerlendirme Servisi AŞ (ICAS), Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı.
Posta - 04.03.2021
Aydın-Denizli Otoyolu Projesi'nin yapımına ilişkin müşavirlik hizmeti alınacak
Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 gün önce başlamak üzere, ihale günü saat 14.00'e kadar elden veya posta yoluyla teslim edilebilecek.
Posta - 24.02.2021
Firmalar 15 milyon dolar ve üzeri kredileri bildirecek
Firmalar, yurt içinden ve yurt dışından sağlanan 15 milyon dolar ve üzeri yabancı para nakdi krediler ile dövize endeksli kredilerini Merkez Bankası'na (TCMB) aylık olarak bildirecekler.
Posta - 23.02.2021
Son dakika haber: Adalet Bakanlığının 11 bin 484 yeni personel alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı
Başvurular e-Devlet üzerinden 23 Şubat-12 Mart tarihleri arasında saat 23.59'a kadar "www.turkiye.gov.tr" adresi üzerinden giriş yaparak, "Adalet Bakanlığı İş Başvurusu" ekranı kullanılarak gerçekleştirecek. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Posta - 20.02.2021
Son dakika haberi | Borçtan dolayı elektrik kesilmesine istisna getirildi
Kaçak elektrik tüketim faturası, kaçak elektrik tespit tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içinde iadeli taahhütlü posta yoluyla tüketiciye gönderilecek.
Posta - 13.02.2021
Ticaret Bakanlığı, posta ihracat gönderilerine ilişkin düzenleme yaptı
Posta ihracat gönderilerinde yaşanan sorunların çözümü, elektronik beyan sürecinin tamamlanabilmesi ve ihracatçı firmaların KDV iadelerinde zaman zaman yaşadığı mağduriyetin giderilmesi için düzenleme yapıldı.
Posta - 10.02.2021
Ticaret Bakanlığı, Döner Sermaye Teşkilatı birimlerine 115 sürekli işçi alacak
Başvurular, Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) "esube.iskur.gov.tr" adresi üzerinden 15-19 Şubat'ta elektronik olarak yapılacak. Şahsen, posta ya da e-posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecek.
Posta - 09.02.2021
Sağlık kuruluşları 1 Temmuz'dan itibaren e-fatura uygulamasına geçecek
Tebliğ kapsamında düzenlenen e-Belgelere ilişkin olarak noter aracılığıyla, taahhütlü mektup, telgraf veya güvenli elektronik imza kullanılarak kayıtlı elektronik posta sistemiyle yapılan ihbar veya ihtarlar ile e-Belge iptal işlemlerinin 1 Mayıs'tan itibaren, "ebelge.
Posta - 21.01.2021
Konya Büyükşehir Belediyesi açıktan atama ile 50 zabıta memuru istihdam edecek
Sözlü ve uygulamalı sınava katılmak isteyen adayların, 22-26 Şubat tarihleri arasında "http://www.konya.bel.tr" adresinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular geçersiz sayılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Posta Haberleri | Posta Haber - Haberler - Posta haberleri, son dakika posta haber ve gelişmeleri burada. TKİ, 2 milyon ton kömürün üretimi ve taşınması işini ihale edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:38:33. #1.15#

title