Posta Haberleri

Posta haber, Posta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Posta 9.7.2020
17. Tudem Edebiyat Ödülleri sahipleriyle buluştu!
Yarışmada dereceye giren eserlerin sahiplerine ödülleri posta yoluyla ulaştırıldı.
Posta 8.7.2020
Kurumsal yatırımcılara altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı yapılacak
Taleplerin KMKTP üyesi Bankalarca bugün saat 14.00'e kadar Bakanlığa faks veya e-posta aracılığıyla iletilmesi gerekiyor.
Posta 8.7.2020
ABD'nin New Jersey ve Delaware eyaletlerindeki ön seçimleri Biden kazandı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2 Haziran'dan 7 Temmuz'a ertelenen New Jersey'deki ön seçimlerde, birçok bölgede posta yoluyla oy kullanıldı.
Posta 7.7.2020
Dink Vakfı'nı tehdit sanığına üç ayrı suçtan iddianame düzenlendi
HRANT Dink Vakfı'nı elektronik posta yoluyla tehdit ettiği iddiasıyla hakkında 8 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle dava açılan şüpheli Ersin Başkan hakkında sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı'na, Ermeniler'e ve MİT Başkanı Hakan Fidan'a yönelik hakaret içeren paylaşımları nedeniyle...
Posta 7.7.2020
DİNK VAKFI'NI TEHDİT SANIĞINA ÜÇ AYRI SUÇTAN İDDİANAME DÜZENLENDİ
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAHrant Dink Vakfı'nı elektronik posta yoluyla tehdit ettiği iddiasıyla hakkında 8 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle dava açılan şüpheli Ersin Başkan hakkında sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı'na, Ermeniler'e ve MİT Başkanı Hakan Fidan'a yönelik hakaret...
Posta 7.7.2020
Huawei, maksimum mobilite için tablet ve telefonları birleştiriyor
Ayrıca, telefondaki bir kişiye e-posta mı yazmak için tablete bağlanarak fiziksel klavyeyi kullanılabiliyor.
Posta 7.7.2020
Haziran ayında yolcu sayısı 2 milyon 750 bin oldu
Aynı ayda, Türkiye genelinde hizmet veren havalimanlarında iç hat yolcu trafiği 2 milyon 403 bin 971, dış hat yolcu trafiği 346 bin 448 oldu. Böylece söz konusu ayda direkt transit yolcular ile birlikte toplam yolcu trafiği 2 milyon 750 bin 992 olarak gerçekleşti. Havalimanları yük (kargo, posta ve bagaj) trafiği; haziran ayında iç hatlarda 25 bin 925 ton, dış hatlarda ise 89 bin 248 ton olmak üzere toplam 115 bin 173 tona ulaştı.
Posta 7.7.2020
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Haziran ayı yolcu rakamlarını açıkladı
Dış hat yolcu sayısı 346 bin 448 oldu Bu kapsamda 2020 yılı Haziran ayında havalimanlarına iniş-kalkış yapan uçak sayısı, iç hatlarda 38 bin 550, dış hatlarda 8 bin 210 olmak üzere hizmet verilen toplam uçak trafiği üst geçişler ile birlikte 55 bin 814 oldu. Aynı ayda, Türkiye genelinde hizmet veren havalimanlarında iç hat yolcu trafiği 2 milyon 403 bin 971, dış hat yolcu trafiği 346 bin 448 oldu. Böylece söz konusu ayda direkt transit yolcular ile birlikte toplam yolcu trafiği 2 milyon 750 bin 992 olarak gerçekleşti. Havalimanları yük (kargo, posta ve bagaj) trafiği; haziran ayında iç hatlarda 25 bin 925 ton, dış hatlarda ise 89 bin 248 ton olmak üzere toplam 115 bin 173 tona ulaştı.
Posta 7.7.2020
Haziranda hava yoluyla 2 milyon 750 bin yolcu taşındı
Havalimanları yük (kargo, posta ve bagaj) trafiği, haziranda iç hatlarda 25 bin 925 ton, dış hatlarda 89 bin 248 ton olmak üzere toplam 115 bin 173 tona ulaştı.
Posta 7.7.2020
Melbourne'de 6 hafta sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Başbakan Andrews, Melbourne'de 12 farklı posta koduyla "sıcak bölgeler" olarak tanımlanan virüsün yoğun olarak görüldüğü 38 semtte "egzersiz ve tedaviye gitmek, okula veya işe gitmek, bakmakla yükümlüğü olduğu kişilere karşı sorumluluklarını yerine getirmek, yiyecek ve diğer temel ihtiyaç malzemesi satın almak" haricinde uygulanan sokağa çıkma yasağının tüm kenti kapsayacak şekilde genişletildiğini bildirdi.
Posta 7.7.2020
MEDAŞ tesisat kontrolünde tablet uygulamasını hayata geçirdi
Açıklamada, tablet kullanımı ile tesisat kontrolünün hem daha hızlı hem de yanlışsız olarak yapılacağı, vatandaşların ve çözüm ortağı olarak görülen binden fazla elektrik mühendisleri ile elektrikçilerin zaman kazanacakları, yeni abonelik kontrol işlemlerinde herhangi bir bekleme olmaksızın yapılabiliyor olmasının tesisat kontrol aşamalarında vatandaşların SMS ve e-posta üzerinden süreçler ve sonuçları hakkında bilgilendirilmesi sağlanarak daha şeffaf ve daha hızlı hizmet sunulacağı ifade edildi.
Posta 6.7.2020
OPPO'dan ekran koruma garantisi
Satın alınan ürünün ekran koruma garantisi kapsamında olup olmadığı 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden ya da support.tr@oppo.com adresine e-posta gönderilerek sorgulanabilecek.
Posta 6.7.2020
Merkez Bankası Haziran Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu
Kapasite sınırlamasına tabi olan lokanta-otel grubunda, gerek yiyecek ve içecek hizmetlerinde gerekse konaklama hizmetlerinde fiyatlar yükseldi. Diğer hizmetler grubunda ise eğitim ve paket turlar ile berber ve kuaför hizmetleri fiyatlarındaki artışlar dikkati çekti. Haberleşme hizmetleri fiyatlarındaki artışta posta hizmetleri, telefonla görüşme ve internet ücreti öne çıktı.
Posta 6.7.2020
Merkez, aylık fiyat gelişmesi raporunu açıkladı
Hizmet fiyatları haziran ayında yüzde 2,09 oranında artmış, grup yıllık enflasyonu 0,48 puan yükselişle yüzde 11,76 oldu. Yıllık enflasyon kira dışındaki alt gruplarda artmış, en belirgin yükseliş ulaştırma grubunda kaydedildi. Ulaştırma hizmetlerinde normalleşme süreci ile birlikte uçak bileti (yüzde 12,39) ve şehirlerarası otobüs ücretlerindeki (yüzde 23,52) artışlar öne çıktı. Kapasite sınırlamasına tabi olan lokanta-otel grubunda, gerek yiyecek ve içecek hizmetlerinde gerekse konaklama hizmetlerinde fiyatlar yükseldi. Diğer hizmetler grubunda ise eğitim ve paket turlar ile berber ve kuaför hizmetleri fiyatlarındaki artışlar dikkat çekti. Haberleşme hizmetleri fiyatlarındaki artışta posta hizmetleri, telefonla görüşme ve internet ücreti öne çıktı.
Posta 6.7.2020
Son dakika haber: Avustralya'da Kovid-19'dan can kaybı 106'ya çıktı
Kentte 12 farklı posta koduyla "sıcak bölgeler" olarak tanımlanan virüsün yoğun olarak görüldüğü 38 semtte "egzersiz ve tedaviye gitmek, okula veya işe gitmek, bakım sorumluluklarını yerine getirmek, yiyecek ve diğer temel malzemeleri satın almak" haricinde sokağa çıkılması yasaklanmış durumda.
Posta 5.7.2020
BAE, Kovid-19 nedeniyle kabinede geniş çaplı değişikliğe gitti
Al Maktum, Federal Elektrik ve Su Kurumu, BAE Posta Grubu, Genel Taşıma Kurumu'nun gelecek dönemde yeni hükümetin yatırım stratejisinin hazırlamasında birlikte çalışmak üzere Emirates Yatırım Otoritesine bağlı olacağını duyurdu.
Posta 5.7.2020
Sağlık Bakanlığı, okullarda alınması gereken Kovid-19 önlemlerini belirledi (1)
Kovid-19 kapsamında alınacak önlemler okulun varsa web sayfasında yayımlanacak, okul açılmadan önce velilere e-okul, e-posta gibi iletişim kanallarıyla bilgilendirme yapılacak.
Posta 4.7.2020
Noterlerde kredi kartıyla yapılan işlem hacmi 150 milyon liraya yaklaştı
İşlem sırasında ilgililerin SMS ve e-posta ile bilgilendirilmesi sağlandı.
Posta 4.7.2020
Avustralya'da günlük yeni Kovid-19 vakası 100'ü geçti
Avustralya'nın Victoria eyaletinde 108, Yeni Güney Galler (NSW) eyaletinde 6 kişinin daha yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanmasıyla ülkedeki son 24 saatte vaka sayısı 114'e yükseldi. Victoria Eyalet Başbakanı Daniel Andrews, düzenlediği basın toplantısında, eyaletin başkenti Melbourne'da Kovid-19 vakalarındaki artış ve yeni semtleri de içine alacak şekilde genişletilen yasaklarla ilgili açıklamada bulundu. Melbourne'da son 24 saatte yapılan testlerde 108 kişinin daha Kovid-19'a yakalandığını ve artışın sürdüğünü duyuran Başbakan Andrews, kentte yürürlükte olan geçerli sebepler dışında sokağa çıkma yasağı uygulamasına 2 semtin daha dahil edildiğini söyledi. Yasaklara eklenen iki semtte çok katlı toplu konutların bulunmasından dolayı kararı kolay almadıklarını savunan Daniel Andrews, "Kararı kolayca almadık ancak bu adımları atmak için yeterli kanıtımız var. Bu noktada aileler ve işletmeler, özellikle de çoğu kamuya açık apartmanlardaki hassas aileler için ne kadar zor olacağını hiçbir zaman küçümsemiyoruz, fakat tüm vatandaşların güvenliği ve emniyeti için bu doğru yaklaşımdır." ifadelerini kullandı. Kentte 12 farklı posta koduyla "sıcak bölgeler" olarak tanımlanan virüsün yoğun olarak görüldüğü 38 semtte "egzersiz ve tedaviye gitmek, okula veya işe gitmek, bakım sorumluluklarını yerine getirmek, yiyecek ve diğer temel malzemeleri satın almak" haricinde sokağa çıkılması yasaklanmış durumda.
Posta 3.7.2020
Eski Nissan Üst Yöneticisi Ghosn'un Lübnan'a kaçmasına ilişkin dava
Bakırköy 17. Asliye Ceza Mahkemesi'nce, Bakırköy Adalet Sarayındaki ağır ceza mahkemesinin büyük salonunda yapılan duruşmada savunmasını yapan tutuklu sanık pilot Noyan Pasin, 23 Aralık 2019'da operasyon müdürlüğünden uçuş olacağıyla ilgili e-posta geldiğini ve programın bildirildiğini söyledi.
Posta 3.7.2020
CHP'li Çakırözer'den, sosyal medyaya ilişkin düzenleme değerlendirmesi Açıklaması
Haziranda, adliyelerin açılmasıyla birlikte gazetecilerin, mahkeme salonlarında haberlerini savunmak zorunda kaldığını iddia eden Çakırözer, "Gazeteciler haberleri nedeniyle tehdit edildi, bazıları cezaevine gönderildi. Birçok gazete, gerçek haberler nedeniyle sansüre uğradı. Bir gazetecinin posta kutusuna mermi dahi kondu.
Posta 3.7.2020
Son dakika haberleri... Melbourne'de 66 yeni Kovid-19 vakası tespit edildi
Melbourne'de posta kodlarıyla "sıcak bölgeler" olarak tanımlanan 36 semtte, dünden itibaren "egzersiz ve tedaviye gitmek, okula veya işe gitmek, yakınlarının bakımıyla ilgili sorumluluklarını yerine getirmek, yiyecek ve diğer temel ihtiyaç malzemesi satın almak" dışında 29 Temmuz'a kadar sokağa çıkmak yasaklandı.
Posta 3.7.2020
Jandarma Genel Komutanlığına 1300 erkek öğrenci alınacak
Başvurular sadece, "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" internet adresi ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacak. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak.
Posta 2.7.2020
Turkcell'den siber olaylara erken uyarı sağlayan yeni servis
Bunlar ise "Hash (Dosya özeti): Kripto yöntemleriyle belirli standartlarda tutulan dosya özeti bilgisi, zararlı yazılım/dosyaların tespiti için veri olarak kullanılıyor. Domain/URL (Alan adı): Analiz sonuçlarından derlenen ve zararlı yazılım içerme olasılığı bulunan alan adları, Bozok tarafından potansiyel tehdit noktası olarak gösteriliyor. E-Mail (E-posta): Platformda, siber güvenlik riski taşıyan ve 'oltalama' (phising) benzeri faaliyetlerde bulunan/bulunabilecek e-mail adreslerine dair bilgi veriliyor.
Posta 2.7.2020
Samsung müşteri deneyimini farklı bir boyuta taşıyor
Geleneksel telefon görüşmeleri, canlı sohbet ve e-posta ile iletişim kurulması gibi bütün firmaların sunduğu hizmetlere ek olarak Samsung, müşterilerinin akıllı telefon ve televizyonlarına uzaktan bağlanarak çözüm sağlıyor.
Posta 2.7.2020
Son dakika haberi! Melbourne'de bir aylık Kovid-19 yasakları başladı
Victoria eyalet hükümeti tarafından hazırlanan ve bugünden itibaren yürürlüğe giren Kovid-19 yasakları uyarınca Melbourne'de posta kodlarıyla "sıcak bölgeler" olarak tanımlanan semtlerde "egzersiz ve tedaviye gitmek, okula veya işe gitmek, yakınlarının bakımıyla ilgili sorumluluklarını yerine getirmek, yiyecek ve diğer temel ihtiyaç malzemeleri satın almak" dışında evden çıkılması yasaklandı.
Posta 1.7.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemelere ilişkin teklif Tarım Komisyonunda kabul edildi (2)
Bakanlıktan belge almamış kişilerden makaron ve yaprak sigara kağıdı alanlara veya bu kişilere makaron ve yaprak sigara kağıdı satanlara, belgesinde belirtilen iş yeri dışında satış yapan toptan veya perakende makaron, yaprak sigara kağıdı satıcılarına, bakanlıktan satış belgesi almadan makaronun ve yaprak sigara kağıdının toptan veya perakende satışını yapanlara idari para cezaları verilecek. Bakanlıktan uygunluk belgesi almadan sigara filtresi üretenler ile satanlara, internet, televizyon, faks ve telefon gibi elektronik ticaret araçları ya da posta ile sipariş yöntemi kullanarak etil alkol, metanol, makaron, sarmalık kıyılmış tütün ve yaprak sigara kağıdı satanlara para cezası uygulanacak.
Şu an buradasınız: Posta Haberleri | Posta Haber - Haberler - Posta haberleri, son dakika posta haber ve gelişmeleri burada. PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Sızdırıldı! İşte PlayStation 5 Türkiye Fiyatı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 14:18:12. #1.14#
title